Bu *rospuyu babamın yanından nasıl uzaklaştıracağım?

(çok uzun oldu ama lütfen okuyun ve yanıtlayın. fikirlerinize çok ihtiyacım var.)

Annemle babam zamanında ortak iş kurdular. Evlenmişlerdi annemin ailesi benim anneme para verdi. Böylece annem 1250 tl, babamda 750 tl ile işe başladılar. Yalnız annem öğretmen olduğu için orada bulunmuyordu. Ama sürekli şirkete kendi maaşından veriyordu. Babam yıllar sonra işyerinde çalışan kadınlara parasını yedirmeye başladı. Ben tabi o zamanlar küçüktüm. Ama iyi hatırlıyorum hep geç geliyordu 2006,2007,2008,2009 gibi yıllarda... Bizim dükkana bir kadın vardı babam o o* ile aşk yaşadı bir süre... Annem biz etkilenmeyelim diye sineye çekti. Ama sonradan gelen kadın yıllardır babamın koynunda. Ve o da ilk girdiğinde baya açık saçık idi... Babamdan aslında iğreniyorum... Tam bir g*vat! Evet bana maddi destek oluyor belki ama bizim yuvamızı yıkan o kadın hala babamın yanında... Yaşadığımız yer küçük sayılır. Burada babamı herkes konuşuyor... Rezil olduk...
Tabi yaşadığım yer küçük olunca insanları takip etmem kolay oluyor. Geçenlerde mavideydim. (giyim mağazası işte) Birkaç parça birşey ayırttım. Tam babam oradan mavi mağazasının verdiği kartı geçecekti ki kadın orada "Sizin puanlarınız bitti bir kadın geldi kullandı." dedi! Ben tabi o kadının kullandığını anladım. Emin olmak için araştırdım ve o kadın çıktı... Sonra bir araştırdım ki o o*ospu babamın kredi kartını da kullanıyormuş.

Neyse çok uzattım bu *rospuyu babamın yanından nasıl uzaklaştıracağım? Ona nasıl bir tuzak kurabilirim?
Çünkü artık çok oluyor. İnsan biraz utanır be! Annemin önünden birkaç kere geçti. Arsız karı gelmiş birde ukalaca yürüyor üste çıkmak için! >:(

Güncellemeler:
2ay annem bir ara tatile gitmişti. babamın anneme boşanma davası açtığı zamanlar idi...
hemde annemin tatile gittiği yer baba tarafımdan halam idi...

babam olacak şahıs annemi ahlaksızlıkla suçladı. kişi kendinden bilir işi!

babamdan gerçekten utanıyorum... >:(
2ay babam o kadınla, annemin hakkını yiyor...

ben hayatımda böyle rezillik görmedim...
bugünkü olay gözümü döndürdü resmen...
elim ayağım, hırsımdan 2 saat tutmadı...
ben 7-8 sene önce babamın o kadının çocuğuna niye bu kadar iyi davrandığını hiç anlamazdım...
o kadın gidip nasıl babamın benim anneme vermediği parayı yer?

deli oldum resmen...

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Bak bir kitap okumustum ayni senin durumundaydi zenginlerdi bir de. o kiza ders vermek icin feci seyler yapiyodu ve cok guzeldi okuyunca icimin yaglari eriyo yasanani gorsem daha guzel olur ndndnndd

0|0
    0|0
    • 2ay

benimde babamında parası var aslında...
      altında son model audi a6 var bu sabah aldı daha...
      bu kadın bir işçiydi...
      nasıl olurda annemin hakkını yer.
      senelerce anneme para vermedi babam. halbuki annem, babamdan aldığı her kuruşu bize harcıyordu... babam hala bize birşey alırken anneme para vermiyor. sanki annem o şirket için hiçbir şey yapmadı... yıllarca tüm parasını o şirkete verdi annem...
      sonra dedem (annemin babası) olacak şahıs gitti anneme dedi ki "git hisselerini kocana var.".
      annem napsın? verdi... sonra babam çirkinleşip, anneme boşanma davası açtı. ona neler dediğini duymak istemezsiniz... aşağılamış onun fiziğini... anneme hisse deviri yapmasını isteyen, geri kafalı dedem olacak şahıs şu anda annemi, babamdan boşandığı için suçluyor... böyle iğrenç, geri kafalı bir dedem var işte...
      ailemi hiç sevmiyorum...
      türkler hakikaten kalın kafalı...

• 2ay

Siddetten bahsetmiyordum

• 2ay

hangi kitap?

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim sana tavsiyem şiddet çok kucuk paralara insan dövebilecek insanlar var duzgun bır tehdit ile çözülmiyecek bir şey değil bence
    benım aklıma başka bir şey gelmedı kadın zaten şerefsiz laftan anlamaz
    baban desen malum

0|0
    1|0
    • 2ay

bugün olayın astarını öğrenince çıldırdım. gözüm döndü resmen...
      arsız kadın ya! annem ona zamanında dedi eğer namuslu bir kadınsan bu işyerinden ayrıl diye...

ayrılmadı! demek ki oda bacım olduğunu kabul etti...

• 2ay

karfrşim elıne sılah al öldür demıyorum güzelcene dövmek de iş görecektir anlattıgına göre kadın fena halde arsız ya kadınlar dk başı ugraşıcaksın kı tavsiye etmem daha kötuye giderk ya da benım dedigim vucuduna kuvvetıne guvenıyorsan biraz cevren varsa yap derım yaparsan da gızlı bır şekılde yap acele etme sabırlı ol

• 2ay

ben çok güçlü biri değilim...
      ama babam olacak şahsın, midemi nasıl bulandırdığını yazmak bile sinirlendiriyor beni...
      bir an önce okuyup o kadını şirketten şutlamam lazım...
      deli ediyor beni...
      resmen anneme nispet yaptı. gözümle şahit oldum...
      babam eğer anneme senelerdir kan kusturuyor ise bundan dolayı...

• kadının açığını ara

0|0
    0|0
Yükleniyor...