Üvey oldugumu düşünüyorum yardımcı olur musunuz?

Ailem bana karşı çok soguk özellikle babam bana karşı çok soguk davranıyor çocukluktan beri aynı söylemesi ayıptır 6 bin lira kazandıgını 2-3 ay önce ögrendim önceden 2 bin civarı alıyor zannederdim ancak küçüklükten beri bana harçlık dahı vermez 2 üst 1 pantalon ile kış geçirdigimi bilirim orta okulda bayramlarda kuzenlerime 200 er lira verirken bana 10 lira yaş buyuyuncede 20 ile yetinir di bu durum o kadar kötu bir şey ki anlatamam insanın içine oturuyor küçükken bir çok kez kuzenlerime ya da tanıdık insanların çocuklarına hediyeler yiyecekler alırken bana almazdı alırsa da kıytırık alırdı yiyecek meselesindede sanadamı alayım git onlarlar beraber ye derdi 16 yaşıma geldigimde haliyle araba kullanmak için heves ederdim ne kadar istesemde bana arabasını vermez kullanmasını ögretmez di eniştem bile verirken ya da ögretirken o vermezdi ancak yakın tanıdıklara akrabalara gözü kapalı verir arabaya kıymet verdiginden değil anlıcagınız küçükken arkadaşlarım senın annen baban niye bu kadar sinirli derlerdi küçükken de hatırı sayılır biçimde dayak yedim anlatmak isterdim ancak yüzüm yok
-18 yaşındayım yaklaşık 2-3 yıldır harçlık ve kıyafetimi kendım karşılıyorum hiç bir destek almıyorum ona ragmen her şeyime laf söyler annem de aynı şekilde her yaptıgıma bir laf der küçük görür normal insanlar ogluna yakışıklım paşam derken benım ki yüzsüz tipsiz derdi o derece (doğrusunu söylemek gerekirse tipsiz bir çocuk değilim fotoraf atmak isterdim size kanıtlamak açısından lakın gizlilik açısından atmak istemiyorum)
6. sınıfa giderken tanıdık bir berberde çalışıyordum oradakı bir adam şakayla karışık babana hiç benzemıyorsun baban o değil gibi cümleler kurdu o zamandan beri düşünüyorum ancak soramıyorum da bir arkadaşımın demesiyle bendekı merak duygusu tekrar alevlendi daha çok anlatılacak var ancak yer yetmez
2-3 yaş fotoraflarım var sadece başka yok kimligimde anne babamın isimleri var öz veya üvey oldugumu nasıl anlıyabilirim yardımcı olursanız çok sevınırım

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• kan testi yaptır dna ya da , diş fırçasını al saç tüy müy bir hastaneye gidip test yaptır ikisindende al örnek. ya da hani a kan grubu ana-babadan sıfır kan gruplu çocuk doğmaz ya (yanlış olabilir) onları araştır, allah yardımcın olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bende aynı durumdayım geçmiş olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...