Nisanlimla ilgili lütfen yardımcı olur musunuz?

Nisanlim dersli yani rabıtalı 5 vakit namazını kılıyor bende kılıyorum çok şükür ama imam nikahini dersli olduğu hocanın kiymasini ısrarla istiyor bu ısrar etmesini anlamıyorum tamam camideki hocada aynı işlevi yapıyor kafam karışıyor yani niye bu böyle sıkı sıkı diyor ki sonuçta o da insan ben biraz mesafeluyim bu işlere once Allahın dediğini yapcan onlar sonra haksiz miyim

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• sicktiret imam nikahını önemli olan devlet nikahı onu kıyın zaten öbür tarafta birbirinize sadık kaldığınız sürece nikah devam eder.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim gönlü olsun, sen hoşgörü göster bu konuda. Öyle istiyorsa olsun, bundan kaynaklı sorun etmenin ve büyütmenin anlamı yok bence..

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya doğru diyorsun da vekili arada bir geliyor İst resmi nikah olmadan da kiymam demiş bir kamyon yol var bende diyorum ki bu kadar takma bu vekil işlerine felan dersini çek herşeyin koyusu kottu oluyo yani başkası da kiysa aynı işlemi yapıyo hem

• 2ay

Öyle tabi ama, varsın gönlü olsun müstakbel eşinin. Allah mutluluğunuzu daim etsin..

Kızlar Ne Diyor 2

• belkide o hocasını sevdigi icin onun nikahı kıymasını istiyordur. sen neden rahatsız oldun onu anlayamadım

0|0
    0|0
  • Fazla takmanı gerektirecek bir durum değil. Bırak istediği gibi olsun. Sana zararı yok sonuçta. Evlendikten sonra sorarsın ona nedenini

0|0
    0|0
    • 3ay

Mantıklı bir açıklama sağol da sence niye bu kadar israrci

• 3ay

Sonuç olarak tanıdığı yani. Öğretmenini çok seviyordur. Onu bilge olarak görüyordur. Laf aramızda benim anneannem çok dindar bir kadındır. Sürekli gittiği yerlerde ki kadınları övüp duruyor. Yani dindar olan kişilerde böyle izlenimler vardır.

Erkekler Ne Diyor 2

• Manevi önemi var belki.. anlayış göstermek lazım

0|0
    0|0
    • 3ay

İyi de her defasında onu söylüyor ben böyle cemaat vs o işlere koyu olunca karşıyım

• 3ay

O yüzden genelde bir cemaatin üyeleri kendi cemaatinden biriyle evlenirler ki böyle sorunlar çıkmasın :(

• Seninle ilişki yaşamak istiyor anla işte nolcak

0|0
    0|0
Yükleniyor...