Bu başlığı gören her hanımı görüşe davet ediyorum. Kadınlar neden bunlara karşı, istemez?

merhaba kscanlar. benim acaip uyuzuma giden bir şey var klişe olabilir ama bir sorayım dedim.

"bana karışma, bana emir verme, beni kısıtlama" nedir abi bunlar?

düşünün, çok seviyorsunuz aşıksınız bla bla.. ciddi bir ilişkiye adım atıyorsunuz belkide.
adam "bunu giyme, çabuk değiştir onu, o çocukla görüşmeyeceksin, erkeklerle konuşmanı istemiyorum " gibisinden anlık şeyler söyledi size.

neden hemen o 3 en nefret ettiğim cümlelere sığınıyorsunuz?

yani şunu düşünemiyor musunuz? "bu adam beni seviyor, kıskanır, karışır, sinirlenir emir verir doğaldır" diyemiyor musunuz?

bir cevap alalım hatuncanlar

0|0
28|4

En İyi Kız Görüşü

• Kendini bilen biri olduğumdan benimde boyle şeyler hoşuma gitmez çok hassas olduğu şeylere dikkat edebilirim yani

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yürü be kim tutar seni

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Valla bir insan birini gercekten seviyorsa inanin kiskanilmak sahiplenilmek hosuna gider. Asla ama asla karisma vs demez. Ya severken insanin gozu gercekten kör oluyor. Bunu unutmayin. Sevmek ve begenmek veya hoslanmak arasinda daglar kadar fark var. Karistirmayin.

0|0
    1|0
  • Al işte yurdum erkeğinin ilişki anlayışı. Bir erkeğin beni sürekli kısıtlaması karakterime güvenmediğini, ona sadakatime inanmadığını gösterir ve ayrılırım mutlu olamam öyle ilişkiyle.

0|0
    0|0
    • 2ay

bu görüşler beni çığırımdan çıkartıyor abi, saçmalığa bak birlikte olduğum insana güvenmesem adam akıllı söylerim dolaylı yoldan yapmacık hareketler sarfetmem. zaten ona sadakatini, sevgini, güvencini hissettirirsen bu tür şeyler gene olur. o zaman da mı bunları görmüyor diyeceksin?

• 2ay

zaten gelip seninle birlikte/ senin düşüncelerinle birlikte olacak halim yok dimi canım kardeşim benim

• 2ay

Çok sevindim :))

• Ailesinin ona güvendiği ve ne yapacağını bildikleri için benim gibi özgürlük derecesi bir tık çoğalabilir oyüzden karışılmasını istemez. Çünkü hayatta ona güvenen bir ailesi olduğu için senden destek bekler ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu bildiğinden dolayı senden destek bekleyebilir.2. soruna gelecek olursak eğer. Sen hayatında yokken onun her zaman yanında olan çok sevdiği 1 tane erkek arkadaşı olabilir zaten tanıştırır. hoşlanmazsan tabi ki mesafe koymalı.. Giyim konusundada erkeklerin görüşünden dolayı kıyafet kısıtlaması yaptığınızı biliyoruz ancak çoğu bayanın düşüncesi, benimde madem sen yanımda yokken giyemiyorum , senin yanındayken giyeyim der. Çünkü bir gün o kız bir kadın olduğunda böyle giyinemeyeceğini bilir bu yüzden yaşını hayatını senin yanında yaşamak ister.

0|0
    0|0
    • 2ay

bu yazdıklarına katılıyor, hak veriyorum. güzel anlatmışsın, en güzel anlatan da sensin diyebilirim. yanımda istediği gibi giyinsin ama fazla kıskancım. biri baktığında katil olabilirim..

• 2ay

bakan, peşinden giden güzel bir dayağı yer "aklı başıyla yer değiştirene dek". inadına yapma konusuna da katılmıyorum, yapılmamalı. ben ona sinirden bunu bir daha yapma diyorsam özür dilemesi hemen ortamı yumuşatabilir, ama inat yaparsa daha da sinirlenirim. ben bunu yaparım o yapamaz diye bir şey yok. oda sinirlendiğinde o anlık bir şeyle emir verebilir, bende susmasını özür dilemesini bilirim. ortaklaşa alınan kararlar her zaman en iyisidir

• 2ay

İyi bunu yapabiliyorsan ne güzel.

• Sevdiğin kişiyi çok fazla kısıtlamak onu bir süre sonra sıkabilir ama çok serbest bırakılmamasıda gerekir. Zaten karşılıklı aşk sevgi varsa o da seni anlayışla karşılaması gerekir. Seven insan kıskanır karışır bence. Kıskanılmak ve aşırı olmasada sevdiğim tarafından kısıtlanmak beni mutlu ediyor :)

0|0
    0|0
  • Ulan kimse hicbir erkek beni engelleyemez onu pisman ederim kimim lan ben kole mi?

0|0
    0|0
  • Onu soyliyen hanim kizimiz ya ozgurluhu sever ya da kimsenin ona karismasini istemez. Bu dediklerini dusunmez.

0|0
    0|0
  • Hmm konuşmuştuk aslında biraz bunu😊

0|0
    0|0
    • 2ay

ah, işte geldi sultanım..:)

• 2ay

"beyaz" pötçük hanım, "beyaz" 😂

• 2ay

😅 😅 .

• Bana karışma bana emir verme gibi sözleri sarfeden kadınlar genelde dik başlı olanlar ve bu tür şeyleri kendilerine yediremeyen insanlar :) her kadın sahiplenmeyi seviyor diyemiyoruz

0|0
    0|0
  • hoş değil herkes bir bireydir ve kendi kararlarını kendi verebilir müdahale etmeye çalışmak doğru değil ama ben çok da rahatsız olmam

0|0
    0|0
    • 2ay

herkes bir birey evet ama bir ilişki içinde olan "birey" "çifey" olmayı da bilmeli, ona göre hareket etmeli ve böyle saçma sapan şeylere kafayı yormamalı diye düşünüyorum..

• 2ay

iki taraf da dikkatli olursa sorun olmaz

• 2ay

bundan bahsediyorum ✋

• Herkes haddini bilsin "sevgilisiniz" sonucta b*kunu cikartana kadar karısmaya hak yok.

0|0
    0|0
    • 2ay

ciddi ilişkiden bahsediyorum, sıradan sevgililikten değil

• 2ay

kıskanclık tabi olmalı ama her seyin dozu vardır erkeklerle konuşma şununla konuşma falan cok gereksiz şeyler birbirinize güveniyorsanız sorun yok

• 2ay

sıkıntı birbirinize güvenmeniz değil, diğerlerine güvenmemek. bir boku bildiğimiz için erkeklerle konuşma diyoruz. sen sevdiğin adamın senden başka kadınlarla konuşmasını, mesafe koysa dahi konuşmasını göze alıyorsan sıkıntı yok demektir

• ben bana karışılmasını isterim ama herkes de karışamaz o hakkı verdiğim kişi, yani eşim ve sevgilim, istediği kadarkarışabilir

0|0
    0|0
  • Kıskanan erkek ya güvenmiyordur ya da özgüveni yoktur net.

1|0
    0|0
  • Aksine erkegim bana karisssin hosuma gider el ustunde tutuldumu anlarim o neymis ya sen bana karidma bn sana karismayayim. Sevgimi bu

0|0
    0|0
    • 2ay

herkes böyle düşünse keşke. ondan sonra gönül otada konsa sıkıntı olmaz, boka da

• 2ay

Bncede ole sen yanlis goruosan ona soyluceksin o sende goruyosa o solucek iki sevgili birbirini kendilerine gore duzeltceklerki anlasabilirsin sen bana karisamazsin bana babam bile karismio v. s diyen kizlar cok mutluysanoz babanizla defolup gidin. Hem erkekler icin ailesine yapmadigini birakmazlar buna bnde dahil sonra bulunca bana karisma etme. Olmaz ole

• 2ay

içimdekileri anlatmışsın, teşekkür ediyorum :)

• Kisinin özgürlügünü kisitliyorsun çünkü ve cogu kadin bundan hoslanmaz.

1|0
    0|0
    • 2ay

hoşlanmıyorsa evlilik hayali kurmasın bir zahmet, öyle şey mi olur

• 2ay

Esin kendini bildikten sonra abartiya kacmaz zaten. Kadin kendine yakistigini dusundugu seyi giymeli diye dusunuyorum. Cabasi oram buram gozuksun boyle ilgi cekeyimse zaten kiskanma ayril.

• 2ay

kendine yakışanı giymesi en güzeli evet ama "ben bunu giyersem, erkeğim kızmaz mı" da diyebilmeli.

• Abartmadığı sürece öyle tepki vermem

0|0
    0|0
    • 2ay

kadının olgunu makbuldür, 100 yaşındasın nasılda olgunsudur sen. kesinlikle tanışmalıyız 😂

• Bence sahiplenmek gayet doğal bişey :)

0|0
    0|0
  • Kadının giydiği kıyafete karışıyorsa kendine güveni yoktur

0|0
    0|0
    • 2ay

ne saçma bir düşünce. adam çok yakışıklı, ünlü olsun. her kadının hayali olsun. kadını adamın istemediği şekilde giyinirse, çok açık giyinirse "ya bu böyle giyiniyor, şimdi benden başkası kapmasın? " diye mi düşünecek. çok saçma düşüncen, bana göre

• 2ay

O gibi giysilere ben de karşıyım ama erkektir ister emir verir ister karışır sonuçta seviyor gibi düşünmüyorum hiçbir şekilde erkek seviyorsa kadın da seviyor herkes dozunda kıskanılmak ister

• 2ay

ortaya karışık yerine eşit diyorsun

• Genelde severler ama nazlanırlar. Çatlak bu karılar.

0|0
    0|0
  • Ben vallahi kıskanmasını isterim. Ve doğru olanda bu, madem sana karışmicaksa ne diye ona herşeyim diyebiliyorki insan

0|0
    0|0
  • Emir veremez ancak rica edebilir

0|0
    0|0
  • Ben öyle bir şey demem çünkü çok seviyorsam bana böyle şeyler demesi koymaz. Eğer sevdiğin böyle bir şey diyorsa bil ki gözü dışarıdadır.

0|0
    0|0
  • bana karışması falan hoşuma gıder ama emır sevmem güzel bı dılle soylesın onu kırmam zaten ben

0|0
    0|0
  • Yoo ben soylemem tam tersi hoşuma gider kısıtlaması

0|0
    0|0
  • Kadınları anlamak zor

0|0
    0|0
  • Seviyosan kiskanacaksin tabii.. Bide şu hem ilgisiz olup da hemde kiskanan erkek ne oluyo yaa

0|0
    0|0
  • genelleme yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Haklısın ama bide kız olduğunu düşün sürekli seni kısıtlayan emir veren biri var her dediğini kabul edermisin?

0|0
    0|0
    • 2ay

o zaman sevgili olmayacaksınız. ciddi bir ilişki istemiyosa zaten böyle bir şeye girişmez değil mi? her dediğini kabul etmek seni kölesi veya bir başka bir şeyi yapmaz. olay zaten sadece onun söylediklerinin değil, iki kişinin ortak kararının önemli olması.

• 2ay

Zaten aklı başında bir kız nerde nasıl davranıcağını nasıl giyineceğini kimlerle konuşup konuşmayacağını bilir eğer zaten böyle biri değilse erkekte sevgili olmasın o zaman

• 2ay

gönlün kime konacağını seçebiliyor muyuz

Erkekler Ne Diyor 3

• Kanka ben kıskanç adamım kıyafetine arkadaşına sosyal medyasına herşeyine karışırım uyanla devam ederim uymayana yolu gösteririm

0|0
    0|0
  • kıskanç birisi değilim; kız arkadaşıma fazla karışmam. her attığım adımdan şüphe edeceğim bir kadınla ilişki de kurmam. kıskançlık bana göre psikolojik bir rahatsızlık.

0|0
    0|0
  • Seni seviyosa kıramazki seni çünki zaten onun gözünde tek sen varsın karişma felan karakterinde olabilir katlanmak lazım her kız da kıskançlığı sevmez buna emin ol😁

0|0
    0|0
Yükleniyor...