Erkekler genelde minyon sevdiklerini söylüyolar ama minyon kızlar hep yalnız neden?

Bakıyorum da erkeklerin nerdeyse çoğu minyon, zayıf, küçük göğüslü, çıtı pıtı kızları sevdiklerini söylüyolar. Ben de öyleyim ama okulda nerdeyse hep küçük kız muamelesi görüyorum yaşımdan küçük gösterdiğim için ve etrafımdaki böyle kızların sevgilisi olmuyo hiç. Uzun boylu yaşından oldukça büyük gösteren kızların hep oluyo. Hadi bunu da açıklayın.

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yok öyle bir şey, ne alaka? Ama ufak tefek kızlar beni her zaman korkutmuştur, bu güne kadar gördüğüm ne kadar ufak tefek kız varsa fitne fücur çıktı hep. Yoksa gayet seksi ve çekiciler.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Söylediğin özelliklere sahip minyon bir kızım ve açıkçası çok nadir yanlızımdır. Girdiğim ortamlarda fazlasıyla dikkat çekerim, fakat vücut yapısının yanında yüz güzelliği de önemli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Minyon mu Dedi Biri :*

1|0
    0|0
  • minyon kızlar sevimlidir bir ortama girdiklerinde hemen kendilerini belli ederler ve çokta şirin olurlar ve bunu bilerek yaparlarsa ortamdaki erkeklerin dikkatini çekerler

1|0
    0|0
  • Sen yeterki iste ben burdayım :Dd

1|0
    0|0
  • Olay sadece boy kilo mu sanıyorsun?
    Ya karakter ne olacak?

0|0
    0|0
  • Minyonların beklentisi ederinden fazla oluyor.

0|0
    0|0
  • Kızlarda hep Adam gibi adam istiyorlar adam gibi adamlar hep yanlız neden?

0|0
    0|0
  • Minyon sevmiyorum

0|0
    0|0
  • o senin çirkinliğindendir

0|0
    1|0
  • Yalan boşver

1|0
    0|0
  • Minyonlar candır. Biraz da salak :P

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Minyon tiplilerin şu triplerinden ötürü erkek olsam sevmem 'Minyon kızlar çok portatif, minyonuz tatlıyız size ne, Allah sevdiği kulunu minyon yaratırmış' 174 üm 57 kiloyum Heyvan gibiyim mutluyum 😂😂😂

1|0
    0|0
    • 2ay

hiç öyle triplere girmedim :/

• Yalan söylüyorlar..

1|0
    0|0
  • Uzun boylu kız her. Zaman daha dikkat çekicidir ondan

1|0
    0|0
  • Evet haklisin gercekten de minyonlar yalniz:( :D

1|0