Kendinizi en mutlu hissettiğiniz an neydi?

Kendinizi en mutlu hissettiğiniz an neydi? Bizimle paylaşır mısınız?

Güncellemeler:
2ay guncel
2ay gncl

0|0
37|4

En İyi Kız Görüşü

• 2 sene önceydi en azından öyle olmalı. Gittiğim huzurevinde çocuklarını kaybetmiş bir yaşlı teyze vardı (çocukları varlığından haberdardı lakin pek görüşmek istemiyorlardı.) Çocuklarına ulaştım ikna etmeye çalıştım pek fayda etmedi. Her cuma günü bir çiçek yollatırdım ona , bir cuma günü bunu yapmayı unuttum. Haftanın diğer 4 günü oldugu gibi her cuma öğleden sonra ziyaret ederim o huzurevini yaklaşık 6 yıldır. Gittiğimde her zamankinden farklı bir sevinç vardı yüzünde. Elindeki kartı bana okuttu , kızından geliyordu."Bak kızım demek gönderen benim kızımmış o çiçekleri." dedi. Ayrı bir mutluluk vardı yüzünde çünkü benim gonderdigim ve üzerinde sadece "seni seviyorum" yazılan kartlardan haberi olmayan birine böyle bir kart geliyordu. Sonra kızı ziyarete de geldi lakin 1 sene sonra kaybettik onu. Gördüğüm en güzel manzara ve en büyük mutluluk buydu hayatımda

1|1
    0|0
    • 2ay

ne koca yürekli bir davranış... insanların mutluluguyla mutlu olman cok güzel birşey

• 2ay

aynı şeyi düşünüyoruz bende cok mutlu olmuyorum dünyaları verseler gene mutlu olmam ama birini mutlu etmek benide mutlu eder

• 2ay

Hayır aslında şöyle , en ufak şeyden dahi mutlu olurum. Diyelim sen benim değer verdiğim insanlar arasındasın ve bana bir çöp ya da çikolatanın ambalajın verdin , ben mutlu olurum. Lakin bunun dışında hayatta değerli şeylerin varlığına inanmıyorum , bundan dolayı da olabilir mutlu olamamam. Birinin mutluluğu ile mutlu olabiliyorsan , seni tebrik ederim bu gerçekten çoğu insanın yapamayacağı bir şey

En İyi Erkek Görüşü

• 3 Tane Teneke Kolamı bitirdiğim zaman Çok Mutluydum :D Sonra fake olmayan aşık olduğum biri vardı konuşuyorduk engelledi neyse 1 saat sonra black ops 2 açtım çok mutlu huzurlu oldum fghfgh

Bende de böyle kafa var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 36

• Birine yardım ettiğimde onun yüzündeki tebessüm beni cok mutlu eder kendimin tek başına mutlu olmasındansa diğer insanlarla birlikte mutlu olmayı tercih ederim mutluluk gülümseme herkesin hakkı :-)

0|1
    0|0
  • Çocukken sokaktan veya okuldan eve dönünce annemin yaptığı yemeğin kokusunu apartmandan hissettiğim anlardi ki hala oyle😂

0|1
    0|0
  • Kendimi en mutlu hissetdiğim bir an değilde çoğu an oldu. Mesela sınavlarımdan iyi sonuç almam veya ehliyeti kazanmam vs.

0|1
    0|0
    • 2ay

kullanabiliyor musun arabayı peki? merak ediyorum kızların cogu ehliyet alırken sıfır oluyor da

• 2ay

Tamam ben varımmm ✋🏻😄, görcez.

• 2ay

:P :P :P

• Gecen sene ilk defa kar gördüm. Arkadasımın kar diye bagirmasıyla uyandim hatta pencereye yapiştım. Çok güzeldi

0|1
    0|0
  • Orta okulda resim yarışmasinda birinci olup madalya aldığım da aglicaktim bee😀bideee amcamın kayinçosunun bana aşkını itiraf ettiğinde.😀biliyordum beni seveceğini pesimden kosacagini hep bu anı beklemiştim. Kabul ettim mi hayır sadece intikam aldimm👿👿

0|1
    0|0
  • Annemin ölümü. Eğer sorarsan anlatırım hakaret istemiyorum.

0|1
    0|0
    • 2ay

Anlat bakalım merak ettik. 😊

• 2ay

Of. Bu kanser illeti bırakmıyor yakayı. Allah rahmet eylesin, sana hak veriyorum bu konuda. 👍

Ayrıca; lütfen umudunu ve yasama sevincini yitirme. Aşık ol, mutlu ol, eğlen, gez toz. Karamsar olma. 😐

• 2ay

@orknc yok. İhtiyaç duymadım ya da. aşık olmadım hiç diyebiliriz

• babamla çay keyfi gibisi yok hiçbirşeye degisemm😊😊

0|1
    0|0
  • şu an 😃

0|1
    0|0
    • 2ay

nıye :D

• 2ay

ben sevgiye bir kaç foto atmıştım faceden o zamanlarda cekindiğimiz

• 2ay

Çok fenaymışım ya ama o foto idare eder zaten net değil

• Çok tembel bir öğrenci olmama rağmen anadolu lisesi sınavında dereceye çok yakın bir sonuç aldığımdaki günkü mutluluğum ☺️

0|1
    0|0
  • Fenerbahce sampiyonlugunu ilan ettikten sonra Galatasaray'in sampiyon olmasi :D
    Aklima tek bu geldi pek mutlu olmamisim sanirim hayatta :D

0|1
    0|0
  • Sanırım bu yıl ki doğum günüm.

0|1
    0|0
  • Namazzz 🙏🏻

1|1
    0|0
  • Dun bu zamanlar

0|1
    0|0
  • Öyle bir an yok.

0|1
    0|0
  • Yağmurda ıslanmak 💧🌈☁⛅

0|1
    0|0
  • 20 ortalamadan kaldığım matematikten 100 aldığımı öğrendiğimde. En son onu hatırlıyorum

0|1
    0|0
  • Mezun olduğumu babama söylediğim an

0|1
    0|0
  • Hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • Tercih sonuclarım açıklandığı zaman 😊

0|1
    0|0
    • 2ay

ben sevinmemiştim yaa

• 2ay

Gecen sene yerleştim ben 2 olduk artık 😂 deü

• 2ay

uu ben 4sınıfım knk

• Ilk barinaga gidip yaridma muhtac bir kopegi sahiplendigimde 🐾❤

0|1
    0|0
  • Ailemin birarada bulundugu ve guzel vakit gecirdigi her an

0|1
    0|0
  • bunu dusunmem lazim

0|1
    0|0
  • Sevildigimi hissettigimde , çok da sürmedi ama geçti hemen 😂

0|1
    0|0
  • Birisini her görüşüm böyleydi.

0|1
    0|0
  • Ayy ınan öyle bir anım yok. Cidden😏🤒🤕

0|1
    0|0
    • 2ay

ya vardır eskilere git :D

• 2ay

orda olsam bir kahveni alırdım seni iyi bir sohbetle dövmek lazım ama :)

• 2ay

☕lafı olmazdi😊

• Sanırım bileğimi kesmiştim bir kere

0|1
    0|0
    • 2ay

neden

• 2ay

Çok mutsuzdum ve fiziksel acı çeksem nasıl olur dedim bileklerimi kestim o an çok mutlu olmuştum çünkü fiziksel acı bastırdı duygusal acımı falan ne manyak biriymişim ya ben jdisooso

• 2ay

sayko bir yanın var :D

• O kadar mutlu oldugum an yok

0|1
    0|0
  • kakaolu süt içerken

0|1
    0|0
  • Çocukluk zamanlarim

0|1
    0|0
  • En son mutlu olduğum zamanı diyim bugün:)

0|1
    0|0
    • 2ay

aa hayırdır inşallah?

• 2ay

Sağol ama en iyisi kaynak olmadan yapabilmek ama o da zor; )

• 2ay

kendini iyi hissedersen oda kolay :)

• Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...