Torunu yaşındaki kızlara bakan amcalar?

Edirne'de yaşıyorum, 13-14 yaşlarındayken de bakarlardı şimdi de bakıyorlar, ki bu bakanlar da 60-70 yaşlarındaki amcalar. O kadar açık da giyinmiyorum yani şort giydiğimde göbeğimi falan kapatırım, göbeği açık bir şey giydiğimde bacaklarımı falan kapatırım ama geçen hafta kısa bir şort giydim, yürüyorum bir amca karşıdan geliyor arkada kalana kadar gözlerini ayırmadan baktı, iki tane çakasım geldi ya. Siz neler düşünüyorsunuz bu herifler hakkında?

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Evet ülkemizde pedofil artışında çok ciddi bir yükselme mevcut elhamdülilah ak partimiz hemen evlenme yaşını 15 'e düşürdü de bu sorundan da kurtulduk çok şükür.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erzurum'da okuyorum, onlardan orada da bol miktarda var. Kapalılıkla da hiç ilgisi yok, istersen kara çarşafa, tesettüre bürün. Tabi şehirle, ille, ilçeyle, köyle de pek alakası yok, artık böyle adamlardan her yerde var. Asıl yaşı büyük olanlardan korkacaksın, gençler laf arıp geçerler, ama yaşlılar işi taciz boyutuna kadar götürüuor, eee boşuna dememişler:70 inden sonra azanı...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• kızlar bakın terbiyesiz olarak dusunmeyin beni ama bu bir gerçek bunu her kim söylemişse doğruda söylemiş erkeğin şeyi kalktimi dini imanı yaşı yoktur bu boyledir tabi bazı kanı bozuk karaktersizler var onlar abartiyor Allah onların belasını versin

1|0
    0|0
  • Aslında olay sana bir şey hissetmeleri değil, sana birşey hissedememeleri. Bakarken donuk kalmaları "neden bir şey hissetmiyorum, bak bunlar hep yaşlılıktan, ah bir genç olaydım'' gibi kelimeleri kafalarında yavaşça geçirmelerinden.

0|0
    0|0
  • Ya sen zaten bu amcaları sevmiyor muydun? Öyle hatırlıyorum ben
    Belki de sen hep onları gözetliyorsun, ondandır.

0|0
    0|0
  • Bunlar 40ından sonra azan ve utanmaz yaratıklardır ben böylelerine acımam yaşlı başlı deyip saygıda duymam

2|0
    0|0
  • Çakmadığın kabahat.

0|1
    0|0
  • Bişey düşünemiyorum..

0|0
    0|0
  • Bak bu olaylar Doğu illerinde daha çok olur diye suçlarla fakat bakıyorum ki tecavüz, taciz ve sarkıntılık batı illerinde daha çok oluyor ve insanlar doğudan gelenlere önyargilı bakıyor ama şunu diyeyim Doğulu insanlar daha namusludur

0|0
    0|0
  • Namussuzluk

0|0
    0|0
  • eğer benim elimde olsa hepsini hapise atar gözlerine mil çekerim o derece nefret ederim

0|0
    0|0
  • giyme sende görüş açısındaki herhangi bir yere bakmak ta onun hakkı

0|0
    0|0
  • Vursan işleyecek mi sanki hayvan herife.

0|0
    0|0
  • Erkekler kendinden küçükten kızlar kendinden büyükten etkilenir

0|0
    0|0
    • 3ay

60-70 yaşlarındaki heriflerin 13-20 aralığındaki kızlara bakması çok mu normal?

• 3ay

Normal değil bence ama elde olmadan bakabilirler 18 lik kızlara. Daha yeni büyüyüyor en tatlı seksi çağında bakabilirler

• Hmm tahrik edici olma

0|0
    2|0
  • Çüklerini kesmek lazım onların

0|0
    0|0
  • amca diyip geçme versen nefessiz şaaparlar

0|1
    2|1
  • Sen evli barklı kocaman adama bakıyosunya, sende ne ayaksın haa senin eleştirme hakkın olmamalı

1|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Gençlik ve güzellik insan ruhuna ferahlık veren bir şeydir.
    O yüzden bence bu duruma gücenmemelisin.

0|0
    1|0
    • 2ay

Gene yaşlı adam ve 20 lik karısının fıkrası geldi aklıma amah sen onu biliyorsun😉😀😁😂😃

• Bunlar yalnızca hastalık. Giyiminle filan alakası yok. Ne giyersen giy bu şekilde bakacaklar inan...

Bende ne yazık ki çok yaşıyorum bu durumu... Başta kendimi, giyimimi sorumlu tutuyordum ama zamanla böyle olmadığını anladım. Kendini suçlama, sorumlu tutma sakın.

Daha 1 ay önce yaklaşık bir 65-70 yaşındaki adam hiçbir durum yokken (kıyafetim, hal, tavırlarım her şeyim normaldi) gelip eğer onunla öpüşürsem para verebileceğini söyledi. Bu yalnızca karakter bozukluğu.

1|0
    0|0
  • Olay giyim değil

0|0
    0|0
  • Pis, yobaz, abaza heriflerin ta kendileri. Yedisinde neyse yetmisinde odur cumlesinin tam aciklamasi. Torunlarina yapilmasini istemezler ama yaparlar. Gerizekalilar.

0|0
    0|0
  • Ne giydiğin önemli değil, ülkede pedofili çok yaygın.

1|0
    0|0
  • Kısırlaştırılsınlar pedofili pis sapıklar.

0|0
    0|0
  • İgrençlik sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...