BİRİ SİZE ÖZENSE NE YAPARSINIZ?

en yakın arkadaşım, altınızı çiziyorum en yakın arkadaşım bana çok özeniyor. yollarımız ayrılacak yüzüne vurmakta istemiyorum ama çok özeniyor. etrafımdaki insanlarıda kendi tarafına çekiyor üstelik bana özenerek.

whatsapp açmıştım. arkadaşım normalde whatsapp pp sinde kendi fotoğrafını koymaz. asla koymaz hatta. ben pp koydum kendi resmimi. oda koymaya başladı. durumda yazmazdı emoji koyardı. ben yazmaya başladım bana nerden buluyon sözleri dedi. söyledim ordan yazmaya başladı.

bu sadece bir örnek daha dolu, büssürü şey. küfür etmezdi bende cümleler arasında etmeye başladım oda ediyor artık. hata bana küfür etme demişti beş dk sonra etmişti.

Yardım edin sizce onla konuşayımmı konuşmayayımmı

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Böylelerinin kendi karakteri henüz oturmamıştır ve hep birilerini taklit ederler bir türlü kendileri olmazlar benim kardeşimde öyle ve ondan bu yüzden nefret ediyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya benim bir kaç arkadaşım var aynı seninki gibi hepside yakın instagram bioma bir şey yazsam aynısını yapıyor aynı bikiniyi alıyor saçımı örsem örüyor ben millete bebeğim derim ağız alışkanlığı artık buda yapmacık yapmacık bebeğim diyor en sonunda dolaylı yoldan laf geçirdim anladı kendine dediğimi ama hala yapıyor bundan sonra benimkinin aynısını alırsa aaa yine mi tesadüf dicem sende öyle yap

0|0
    0|0
    • 3ay

bende öyle düşünüyorum zaten başka şehire taşınıcaklar bir haftaya birdaha zor görürüm.

• 3ay

Ha o zaman hadi ordan et wlşsğwlsowp

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynısı benim arkadaşımda da var. bir şeyde profesyonelsem o da önceden sanki yapmış ve biliyor gibi davranıyor ama aslında yapmıyor ve çok bilgiç konuşuyor. beni ben yapan değerleri benden çalıyor ve benden üstün olmaya çalışıyor.

0|0
    0|0
  • konuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...