Neden bu kadar sinirliyim hiç bir fikrim yok?

Genel olarak sinirli bir insanım fakat bu üniversite bitip, ailemin yanına yerleştiğimden beri delirir düzeyde sinirleniyorum, en ufak birşey bile tepemi attırmaya yetiyor. Özellikle işlerime burunlarını sokup ne haliniz varsa görün dediğim önüme çıkınca sinirden elime bir çekiç alıp sağı solu kırasım geliyor, çok değil 1 sene önce böyle değildim. Delirmemek elde değil bu değişimime gerçekten üzülüyorum...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl bir ortam da buyudun

0|0
    0|0
    • 3ay

Şiddet vs yoktu ama, her yaptığım laf oluyordu. Tek başına dışarı çıkmam sıkıntı olurdu, eve arkadaşımı getirmem sıkıntı olurdu, başarısız olmam felaket demekti. Kısacası hataya yer yoktu hayatımda. Fakat en büyük hatayı 6 ay önce yapmışım gibi geliyor. Pederin verdiği sermaye ile iş açtım sandım fakat, pederin getir götür elemanı olmaya adayım şuanda. Düdüklenen hep benim.

• 2ay

24 İnşaat mühendisiyim yurt dışı teklifini mezun olmama 1-2 hafta kala almıştım.

• 2ay

Anladım
      Hakkında hayırlısı olsun üzme kendini

Kızlar Ne Diyor 3

• Şşşş sakin ol ne bu sinir ya 😂

0|0
    0|0
    • 3ay

sorma kardeş bende anlamadım :/

• Tımarhaneye kapasınlar seni

0|0
    0|0
  • evi sevmiyorsun o zaman bir an önce iş bulup çalış ailenden ayrıl

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya yalvar yakar tuttular beni evde, kendi işin vs diyerek şimdi kendi işim dediğim işte dışardan bakanlar beni getir götür elemanı sanıyor :/

Erkekler Ne Diyor 1

• psikolog..

0|0
    0|0
    • 3ay

Daha önceden gidiyordum, bu sorundan dolayı gitmiyordum,

Yükleniyor...