Kızlar, siz bilirsiniz 2 dakikanızı ayırır mısınız?

Gitar çaldığım için haliyle tırnaklarımı çok uzun tutmam gerekiyor. Ama temizliğini tam sağlayamıyorum. Saydam ve temiz görünmüyor. Böyle rengi sarımtırak oluyor ve iç tarafı kirli gibi. Temizlemek ve saydam berrak bir görüntü katmak için ne gibi yöntemler var? Şimdiden teşekkür ederim 🙂

0|0
3

Kızlar Ne Diyor 3

• Everline firmasının tırnak bakım ojesi var renksizdir, kullanırsanız farkı gerçekden görürsünüz, tırnak parlak oluyor., kırılmadan uzanıyor, iç tarafının temizliği için ise ojeni sürmezden önce limon suyu ve karbonat katılmış suda 5-10dakika elinizi bekletn tırnaklarınızı törpüleyin, bakım olursa olur, olmazsa uzun tirnak sorundur.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok erkek olduğum için oje kullanamam 😅 Ama limon suyu ve karbonat kürünü denicem kesinlikle çok teşekkür ederim. Kırılma ya da şekil bozukluğu gibi hiçbir problemim yok zaten gayet sağlam tırnaklarım. Ama sadece kirli gözüküyo temiz bir insan olmama rağmen. Ellerimi hergün defalarca yıkamama rağmen yinede tırmaklarım lekeli oluyor. Umarım geçer 🙂

• 2ay

Teşekkür ederim:))

• 2ay

☺️☺️☺️☺️☺️

• Diş macunu ile birkaç damla limonu karıştır. Tırnaklarına kulak çubuğu yardımıyla sür. 20 dakika bekle ve yıka. Sonucu sende farkedeceksin. Ben denedim ve şu an tırnaklarım bembeyaz.

0|0
    0|0
    • 2ay

Wooow bu yöntem çok pratiktikmiş gerçekten çok teşekkür ederim. Üstelik yapılışıda basit. Böyle tırnaklarım baştan sona kadar aynı renk tonunda olsun istiyorum. Öyle olmasa bile en azından çok fazla fark olmasın. Umarım işe yarar denicem

• 2ay

Birşey değil :)

• 2ay

☺️☺️☺️☺️

• limon

0|0
    0|0
Yükleniyor...