Kapalilar kufur edemez mi?

Diger erkekler kizlar kufur ederken hic sorun yok. Biz kizip da agzimizdan bir kufur kacsa ya da
s.. tir git
i. bne
or... cocugu
onda o g. t var mi
gibi kufurlerle ifade etsek herkes donup kaliyor bize bakıyor. Lan ne ikiyüzlü millet bu yaa. Baskasi edince iyi biz kapaliyiz diye insan degilmiyiz biz kizamazmiyiz? Bazen desarz olmanin en iyi yolu o anda kufur etmek degil midir?
Diyolar ki hic göründüğün gibi degilmissin biz erkek halimizle senin kufurune sastik kaldik. Lan bir yuruyun gidin. Hep mi hanfendi takilacazbiz de insaniz bizim de tepemiz atar ne lan?
Ben belli sinirlarda küfür etmek istiyorum. Kufur etmek benim de hakkim. Haksizmiyim?

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi or... Cocugu güzel kardeşim diyo sana küfür etme diye mk kendi küfür etmiyormusmu. S. kerim onun belasını.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Edemezsiniz değil etmemelisiniz. Buna özen göstermelisiniz. Küfür iyi bir şey değil. Peygamberimizin (s. a. v) hadisi şerifte dediği gibi "Kim Allah'a ve ahiret gününe iman ediyorsa, ya hayır söylesin yahut sussun." Öyleyse sizde eğer bir duruma çok sinirlenirseniz kendinizi kontrol etmeyi deneyin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Milletin hatası birey olarak senin davranışlarını bağlamaz. Adam öldürenler var diye sen de birini öldür o zaman?
    Ayrıca evet başınızdaki örtü sadece bir bez parçası değil ağırlığı büyük onu taşımak kolay değil dolayısıyla başörtülü birinin her zaman edepli terbiyeli olduğunu adam gibi adam derler ya işte öyle olduğunu ben varsayarım ve küfür etse evet dönüp bakarım ayıplarım. Nasıl abuk sabuk giyinen kızlara temkinli yaklaşıyorsam usturubuyla örtünene de iyi yönde önyargıyla yaklaşırım. Belki yanlış yapıyorum ama böyle.
    Sana ders vermek haddim değil ben günahkar bir kulum sadece fikrimi söyledim.

0|0
    0|0
  • Haklısın herkez küfür edebilir bu özgürlük

1|0
    0|0
  • Sen IQ'suz bir çomarsın... İslamda küfür etmek var mı lan çift haneli IQ'lu seni? Ya açıl ya ağzını yüzünü topla bir de gelmiş değişik değişik konuşuyor burda. Lan çok sinir oluyorum şu türbanlılara ya hepsi bir garip.

0|1
    0|0
  • Bu kapalılarda cidden garip, kapalı sevişemezmi kapalı sövemezmi kapalı makyaj yapamazmı şöyle böyle. Amacın öyle her haltı yemekti nie kapandın ayıplarına perde olsun diyemi.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kufur edebilme ozgurlugu icin acilalim mi

• 2ay

Küfür edebilme özgürlüğümü varmış ilginç

• Ne yaparsan yap seni bağlar...

0|0
    0|0
  • Edemez

0|0
    0|0
  • Genel olarak kızlara yakışmıyo ağız dolusu küfür etmek

0|0
    0|0
  • sen kapalısın herhalde

0|0
    0|0
  • son cümle süper ya. küfretmek hak :D

0|0
    0|0
  • Bebegim yapta ulu orta yapma samimi oldugun ortamda yap. Ben bile erkek halimde sadece samimi oldugum ortamda argo konusuyorum

0|0
    0|0
  • açık da kapalı da erkek de kadın da etmemeli. ama kadınlara gerçekten yakışmıyor

0|0
    0|0
  • Küfür etmek günah değil mi...

0|0
    0|0
  • Sence yakisirmi dini inancı gereği kapanmış bir kızın kufretmesi

0|0
    0|0
  • Haklısınız lady

0|0
    0|0
  • insanlık hali herkes küfür edebilir

0|0
    0|0
  • haksız ve saçmalamışsın. millete iki yüzlü diyorsun, fakat iki yüzlü davranan ortada. Hem başımı örttüm, müslümanlığın gerekçelerini yerine getiriyorum de, hemde küfür et bile bile. Başını kapatıp etek giymek nasıl tuhaf ise buda böyle tuhaf. Kısacası ya öyle ya böyle. Biraz ondan biraz ondan olunca 2 yüzlülük oluyor işte ;)

0|0
    0|0
    • 2ay

Haaa kufur edebilmek icin acilalim mi

• 2ay

Kufur edince dinden mi cikiyoz?

• 2ay

Müslümanım deyip müslümanlığın yapma dediği şeyi bile bile yapıyorsa 2 yüzlüsün. Başka bir açıklaması olamaz. Üstelik dinsiz olmasına rağmen küfür etmeyenler bile var. bu ahlak meselesi. Demekki sen müslüman olmasan neler yaparsın

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendinizi ötekileştire ötekileştire iyice saçmaladınız ya. Küfür eden kız iticidir bunun basındaki türbanla bir alakası yok.

0|0
    0|0

• Başinda örtüyle lan lun konuşan, küfür savuran bir kız anca bu kadar iğrenç olur.

0|1
    0|0
    • 2ay

Ne kadar sahte yapay ve itici oldugunuzu dusunun ben icimden geldigi gibiyim

• Ben etmiyorum, bence bayanlara yakışmıyor

0|1
    0|0
  • kapali olsun acik olsun bence hicbir kadin kufretmemeli ayirmiyorum iikisini

0|0
    0|0
  • Kapalıda eder açıkta. Ama bir kıza küfür etmek yakışmıyor.

0|0
    0|1
  • Kapalı değilim ama bende küfür etmem sadece kapalılar için değil kimsenin yapmasını doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • başındakinin hatrina etme edep yahu

0|1
    0|0
Yükleniyor...