Çirkin ama öz güvenli-zeki kızları görünce ne düşünüyorsunuz?

bu soruyu nasıl sorsam baya düşündüm
ben çirkinim hem yüz hem fiziksel açıdan neyse. Kendim gibi olduğumda cesaretli, özgüvenli, başarılı ve zeki görülen biriyim. Hatta insanların dikkatini çekerim ve benimle tanışmak isterler. Hani çoğu kişi farklı olmak için uğraşır ya bana direk şöyle denir - sen farklısın- iyi ve kötü anlamda olabiliyor tabi.
Bunların dışında yalancı, gücenilmez biride değilim. Ama gelin görünki çirkin olduğum için evden dışarı adım atasım gelmiyor. Feci halde kafayı buna taktım sürekli moralim bozuluyor. Kendime koyduğum sınır yüzünden kendim gibi davranamıyorum. Aşırı düşündüm işin içinden çıkamadım. Ne yapıcamı bulamadım. Sanki herkes evlenmiş, mutlu ben tek başıma kalmışım gibi üzüntü hissediyorum. Gelecekten ciddi anlamda korkmaya başladım normalde sevgili peşinde koşan bir kızda değilim. Yakın arkadaşlarımdan bile kaçmaya başladım. Psikologa gidip -ben çirkinim moralim bozuluyorda-diyemem utanırım yani. Napacam ben gerçekten bir akıl verin iyice batmaya başladım

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yani iyimiş diyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

yorumunuz için teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu düşünceleri kenara atıp dışarı çıkacaksın çirkin olman yargılanman anlamına gelemez sonuçta güzellik geçici bir kavram

0|0
    0|0
    • 2ay

dışarda kimi görsem benden daha iyi durumda moralim bozuluyor

• 2ay

olabilir en azından bazıları gibi güzel olmadığın halde egoist davranarak güzelim diye övünmüyorsun

• İtici

0|0
    0|0
    • 2ay

hangisi çirkin olması mı

• Çirkinlik kime göre neye göre kim belirliyo bunu. var mı bir kıstası.. sevgilim yok kimse teklif etmiyo demekle olcak olsa ohooo. ne kizlar var gözüne yabancı göz değmemiş ;)
    Yani demem o ki sen önce kendini sev

0|0
    0|0
  • Pek sapyoseksuel degilim ama guzellikle beraber zekaya da onem veririm 😄

0|0
    0|0
    • 2ay

napalım güzel değilim sadece zekilik var hayırlısı ya yorumunuz için teşekkür ederim

• Zekiyse eğer sonuna kadar hakkı vardır güzellik çok da öz güvene sebep değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zeka gorunen bisey mi hm

0|0
    0|0
  • Bence sen özgüvenli değilsin öyle gösteriyorsun sadece özgüvenli bir insan çirkinim demez ''ben tek olduğum için kusurlarımla güzelim benden bir tane daha yok ya'' diye düşünür ve eğer seninle ilgilenen erkekler varsa yüzüne bakılmayacak bir çirkinliğin de olduğunu sanmıyorum kendinle barışık değilsin anladığım kadarıyla ama bu çok gereksiz kimse sana bakıp da aa ne çirkin kız demez beğenmeyen çıkabilir ama bu her zaman oluyor önemli olan senin kendini beğenmen

1|0
    0|0
    • 2ay

şu an özgüvenli değilim zaten kafaya takmadan önce öyleydim
      benimle ilgilenen yok demekki fazlasıyla doğru düşünüyorum

• 2ay

eğer sohbetin muhabbetin iyiyse espriliysen zekiysen erkekler çok etkilenir ama erkekleri bu kadar takma

Yükleniyor...