Kapat

Sizin için kadının beyanı esas mıdır?

Ülkemizde bu tavır var bir kesimde. Kadın söylüyorsa doğrudur. Kadın kocam beni dövdü. Bu adam beni taciz etti derse kesinlikle beyanı doğru kabul ediliyor. Kimse kadının yalan söyleyebileceğini düşünmüyor.

Bu olayda kadın kendini dövüp nişanlım beni dövdü diyor 2.1 milyon dolar tazminat alabilmek için. Eğer bu görüntüler olmasaydı herkes adamı linç edecekti.

Kaynak:Onedio

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Tabiyiki herkese inanmamak lazim istersen on yargi de ama ben kadina inanirim zaten tippi testlerde belli olur

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aksine kadın çok kolay söyler. Tv'de yayınlanan evlendirme programlarında bu duruma çok şahit oldum. Bir olayı iki kadın birbirine zıt şekilde anlatıyor. Birinin yalan söylediği çok aşikar. Ama yalan söyleyen hangisi ise utanmıyor. Esasında yalancıyı bulmak zor iş değil ama nasılsa bayan sunucu da bunu normalmiş gibi karşılıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Orada kadın sinir krizi geçiriyor fark edemediniz mi belki eşi diğer odada ve onu tehtit etti? bu görüntünün sesi yok o kadar vurmayla da bir şey olmaz

0|0
    0|0
    • Diyelim tehdit etti. Sen tutupta ben sinir krizi geçirdim demeden beni darp etti diyemezsin. Nasıl da savunuyorsunuz bak kadın olunca. Tam tersi olmuş olsaydı gebersin pislik herif der geçerdiniz. Ben yine de diyorum kadına darp vakası varsa araştırılsın ama bu görüntüler çok da masum olmadığını göstermeye yeterli

• #bishamon
      tehdit yüzünden böyle olsa şikayet nasıl etti
      dava nasıl açtı

• Bilemem ben yaşamadım bunlar olasılık belki başka şeyler de yaşandı

• Türkiye de işler böyle dönmüyor kanks

0|0
    0|0
  • Kadinin yillarca siddet gorup asagilanmasina o kadar alisildiki normal oyle gorulmesi. Hani derler ya olmasada oldu derler

0|0
    0|0
  • Paragöz birkaç kadın yüzündentğm kadınların dediğini yalanlamak zorunda değilsiniz

0|0
    0|0
    • Yalanlamıyorum sadece kadın dedi diye mutlak doğru gözüyle bakmanın yanlış olduğunu söylüyorum arasında dünyalar kadar fark var. Aynı olayı biz ülke olarak Gezi Olayları sırasında Kabataşta taciz olayında yaşadık unutmayın.

• Gayette öyle diyorsun sen ne söylediğine iyi bak istersen. Normal bir kadın beni taciz etti demez o yüzden bir kadın taciz etti diyorsa doğrudur demeye getiriyorsun.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben kanıt ya da şahit görmeden inanmıyorum şahsen. Ama toplum geneli hemen inanıyor.

0|0
    0|0
  • Her insan suçu kanıtlanana kadar masumdur

#YüreğiSızlayanAdam

0|0
    0|0
  • Kesinlikle adil olunmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...