Bayramda duymaktan bıktığın akraba soruları hangileri?

Tüm aileyi bir araya getiren bayramlar bir şahane ama bir de o ecel terleri döktüren akraba soruları olmasa!

Yanaklarından vakumlayarak öpen teyzelerin, harçlık için el öpme kuyruğunda beklediğin amcaların seni en çok bıktıran sorularını merak ediyoruz. Bu bayram sana, ''neden geldim el öpmeye'' dedirtecek akraba soruları hangileri?

Videomuzu beğenmeyi de unutma KS ;)

• Kocaman olmuşsun, evlenmiyor musun?
    A seç
  • Yok mu konuştuğun birisi? Seni hınzır seni!
    B seç
  • Okul bitti mi? Eee, şimdi ne olacaksın?
    C seç
  • Biraz kilo mu aldın sen?
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

11|9
325|303

En İyi Erkek Görüşü

• Gençler şimdi bir taktik veriyorum artık hiçbir akraba sizi rahatsız etmicek öyle zeka dolu falan değil şimdi ne sorarlarsa herkesin içinde sanane a mina kodumun ma li diceksiniz akrabalar bidaha yüzünüze bakmicak babamızdan sağlam dayak yersiniz ama sonrası rahat

4|2
    0|0
    • 3ay

Hahahaha kesinlikle kisa yoldan sonra da tum insanlar seni konusacak cok sinir bozucu pff

• 1ay

Bence mantıklı ama her yeni gelen misafir yine soracak sonra yine aynı küfürü edicen bayram bayram küfürbaz olucan :D

• 1ay

ben dedim merak etme vazgeçmiyorlar

En İyi Kız Görüşü

• benim ailem muhafazakar olduğu için sevgili konuları açılmaz ama en nefret ettiğim şey ben daha okulu bitirmeden atanmadan bana öğretmen hanım demeleri çünkü öğretmen olmak zor ve ben diplomayı almadan atanmadan kendimi öğretmen yerine koymuyorum. üzerime altından kalkamayacağım bir yük binmesine sebep oluyor bu söylemler onun dışında koca mevzusu açılır bana sürekli onların istediği şekilde koca bulmamı söylerler ben de onların istediği tarzdaki erkeklerden hoşlanıyorum ama ortada bir herif yok ne yapam varsa getirin dedim en sonunda tabi atarlıca değil daha yumuşak bir şekilde bekliyorum kocayı bulsunlar bu konuyu söyleyen onlar bulsunlar bakalım

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 302

• Anket seçenekleri öğrenci kitleye yönelik. Bu soru olgun üyeleri ilgilendirmiyor demek ki.

Kimseyi ziyarete gitmiyorum. Mezarlık ziyareti yapıyorum. Konuşmayanlar makbul benim için.

1|1
    1|0
  • Misafirliğie gidince aaaa ben anlamam teyzemgillerde yedik yiyeceksiniz deyip gariplere et dağıtma bayramında tokların karnını etle doldurmaya çalışan teyzoşlar

1|0
    0|0
  • Benim esnistelerin orda gordugum bir kız vardi. Kizi cok begenmistim. Her sene evlilik sorularinin cevabini bu sefer gostere gostere verebilecektim.. neyse kızla faceden irtibata gectim
    Isin kisasi ben istedim kiz beni istemedi.. o is olmadi.. simdi bu bayramda ne zaman evlilik diye ilk soran o kizin annesi oldu.. cevap hazirda iste. Veremiyorsun.. :) artik ne zaman evleniyorsun diyene kismet ne zamansa o zaman diyorum.. sanki bir kiz buluyorlarda :))

0|0
    0|0
  • -Okul ne zaman bitiyor? Ne zaman ise başlayacaksın?
    +Ee sanane ya çocuğu SANANE zaten 5 kuruş faydan dokunmamış bide söz sahibi olmaya çalışıyorsun hayatımda ne varsa annemde var yapıştırır cevabı "valla bende bilmiyorum bırakalım öğrenciliğin tadını cikarsin" canım anam

1|1
    0|0
  • Ne zaman evleneceksin bu iş durumları ne olacak diyecekler
    eh birazda zayıfladım aa kilomu verdin sen derler

2|0
    0|0
  • Bayramda bayramı kutlamayı sevmiyorum. Eee haliyle de bayramlasmiyorum. Basramlasmayinca da soru soran olmuyor. Akrabalarla aram iyi de değil zaten.

2|0
    0|0
  • Şehir içinde standart sorulan soru ne zaman evleniyorsun bak yaşın geçti... Tabi ki anam başı çekiyor ve dedikodu başlıyor yok bizde söylüyoruz ama ewlenmiyor tohumluğa kaçacak bu gidişle... Ve asıl bomba köye gittiğimiz zaman ailecek olanlkar oluyor ki bu olay geçen kurban bayramında oldu 20 senenin sonunda köye gittiğimde milletin bana bakışı kim lan bu ne geziyor bunu tanıyormuyuz... Köylülerin annemgile soruşu ve benim biraderin patlattığı cevap... Abim 20 yıldır Amerikada yaşıyordu bu bayram tr ye geldi Türkçe anlar ama fazla konuşamz unuttu demesiyle beraber köy halkının hello diyerek selamlaması... Lan gülmekten karnıma ağrılar girdiydi...

0|1
    0|0
  • O soruların hepsini seviyorum çünkü alaylayarak cevaplıyorum ve hep beraber güzel bir akraba muhabbeti oluyor. 😄

0|0
    0|0
  • + Ne okuyodun sen yavrum?
    - Jeoloji müh.
    + Hey maşllah aileden bir dokdor çıktı demek maşşallah yuvrıııımmm

2|2
    0|0
  • Ne zaman evleniyorsun soruları bu sene için erken ama herhalde seneye gibi okulun bitmesiyle başlar.14-15'imden beridir kız arkadaş konusunu bayram olsun veya olmasın soruyorlar. Ben de zaten cevabını biliyorsunuz diyorum.

0|0
    0|0
  • Okuyor musun?
    Hangi Üniversitede
    Ne okuyorsun
    Kaç senelik
    Nerde kalıyorsun
    Eee bitince ne olacaksın?

1|0
    0|0
  • -Sen daha evlenmedin mi?
    -El öpenlerin çok olsun ne zaman evleneceksin?
    -Oğlum, kardeşinin çocuğu olacak sen hala evlenemedin?
    -Dıdının dıdısı evlendi, çoluk çocuğa karıştı sen bekar mı kalacaksın?
    -Yok mu bir kız? Bul da evlen be oğlum!

0|0
    0|0
  • Her sene Bayramlarda seni kiZımla evlendirecegim demislerdi

boy pos maşallah haaggggg puuuh

is guc sahibi oldu hemen Evlendirelim

El openlerin çok olsun evladım seneye inşallah eveririz

Birde evde kalmış kızları bana kakalamaya calismalari da cabasi

0|0
    0|0
    • 3ay

yok lan öyle deme hepsi evde kalmış olmuyor hatta hatta evlenilecek kız arıyorsan annenin tanıdıkların bulduğu kızları yerden yere vurma bir sürü kız var üniversite mezunu olup kendi parasını kazanan ve güzel olup da görücü usulü evlenmeyi düşünen o kadar da yerden yere vurma yani

• isler nasil gidiyo? ne isi yapiyodun sen? bide akraba bayramdan bayrama görünce kaldigi yerden devam ediyolar ayni sorulara

teyzelerin bide evli olanlarinki tam bunalim , nezaman dügün? ya evlen artik , bak biz evlendik bir sen kaldin, hayat aile kurunca anlamli , söyle böyle bilmem ne evlilik hastalari , bir kac sefer ayril yine evlen sanki hobi edinmisler bu konuyu , bayram bayram gibi degilki taslamaya geliyolar

0|0
    0|0
  • Üniversite mi okuyorsun dedikten sonra illa 2 senelik mi 4 senelik mi onu soracak hayır master yapsam gelip tebrik edecekmisin be pezeve-nk.

0|1
    0|1
  • şuanda bayağı bir kilo aldım yeni görenler aaa ne çok kilo almışsın derler ve diyeceklerde onun haricinde okul filan varda önemli değil onlar şu çok kilo almışsın muhabbetini hiç sevmiyorum sanki bana neyse alt tarafı kilo aldım atom parçalamadım

1|0
    0|0
  • EE ne zaman evleniyorsun? ve KPSS den kaç puan aldın?

Cevaplar:

Hayaller,

2 Soru içinde hay yedi ceddin batsın kodumun salağı, kpss ye girmedim bile, 30 a kadar evlenmeyecem sanane benim uçkurum seni mi gerdi?

Gerçekler

hıhıhı şuanda kimse yok.

devlette çalışmayı düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Bayramda duymaktan bıktığım bir soru yok çünkü bayramlar bizim geleneksel töremiz adetimiz ibadetimizdir.
    Bıktım usandım diyerek yozlaşmaya gerek yok diyorum.

1|0
    0|0
  • "Ne zaman evleniyorsun?"

Arkadaş sanki zamanı ben tayin ediyorum..

Ne bilim ne zaman evlenecem..
    Sanki markette hatun satılıyor da ben almadım.. 😕

Ağızlarının ortasına lahmacun küreğiyle vurasım geliyor..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Ya A, C ve D gayet normal sorular. Hani insan birinin evlenip evlenmeyeceğini merak eder, konuşup konuşmadığı birinin olup olmadığını merak eder, uzun zamandır görmediği birini uzun zamandan sonra ilk defa görünce şaşırıp, şaşkınlıkla kilo alıp almadığını da sorabilir ama "Eee, şimdi ne olacaksın?" sorusu cidden sinir bozucu bir soru. Yahu sanane arkadaşım ne olacaksam olacağım. Ben senin kankan mıyım da bana böyle bir soru soruyorsun? Hayır şimdi kankam olsa sıkıntı değil, kankam zaten benim işsiz olmamı sıkıntı etmez ama akrabalar böyle değil, "İşsizmiş bizim çocuk ya" diye dedikodu yapar, zaten bu yüzden sıkıntı bu tür sorular. İyi niyetle sorsalar problem yok ama ağızlarına sakız olacak dedikodu bulmak amacıyla soruyorlar, problem bu...

1|0
    0|0
  • +Kçtane var?
    -Ney?
    +bide bilmiyo ayagina yatiyo bak sen 😂😂
    -haa sevgilimi yok ya dertsiz basima dertmi alcam 😅
    + hadi hadi ben senin yasindayken ooooo (asosyalin tekiydi)

1|0
    0|0
  • Yaş aldı başını gidiyor ne zaman evlenceksin sorusunu :)

0|0
    0|0
  • Kucağımda çocuğum var ve soru geliyor
    Çocuk var mı sen de?
    Kucağımdakini sokaktan az önce aldım bu benim değil
    Yok ben kaç tane var demek istedim
    Ama öyle demedin sorması mı zor acaba?
    Kız mı bu?
    Hayır erkek 😡

0|1
    0|0
  • C şıkkı ve benzerleri. Kaçıncı sınıfsın, hangi uzmanlığı seçeceksin, ceset gördün mü vs..

1|0
    0|0
  • Okul bitti mi? Eee, şimdi ne olacaksın?

0|0
    0|0
  • Hicbirini duymuyorum :-

1|1
    0|0
  • Kaça geçtin bakayım sen?

1|1
    0|0
  • genelde en çok sorulan soru çalışıyor musun ne işle meşgulsun bu ilaki bayramda sorulmaz beni az gördükleri zamanlar soruluyor hiç ortalıkta görülmüyorsun neden çok soruluyor sonra namaz kılıyormusun anne babanla kardeşlerinle aran nasıl bir problem yok aranızda değilmi ve evlen artık çoluk çocuga karış niye evlenmiyorsun bıktım inan bu sorulardan

0|0
    0|0
  • Akrabalarımla yapmayı sevdiğim en iyi şey GÖRÜŞMEMEK diyorum. :D

1|2
    0|0
  • Ne yazıkki akraba bağları koptu artık bayramdan bayrama görüşülüyor ve daha kötüsü akrabasından rahatsız olanlar var ( bazı zarar veren akrabalar hariç).

1|2
    1|0
  • Erkekler Devam
    272

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 324

• + Eee sizin oralarda hayat nasil?
    + Hmm, ne okuyodun sen?
    + O ne ki kiz? para var mi o iste?
    + . Var mi hayatinda birileri?
    + Eee kizim isinde var okuyosunda birini bulalim sana.
    + Su karsidaki Nuriye teyzenin oglu Suleyman var, bak cocuk muhendis. Ayarlayalim sana onu?
    + Hic arayip sormuyosun da bizi? Noldu unutulduk mu?
    + Okul ne zaman bitiyor?
    + Bu arada sen ne kadar maas aliyodun?
    + Dersler nasil?

Bu liste boyle uzar gider. Akraba drami...

1|1
    0|0
  • bu kız evde kaldı nazar vbar üzerinde
    kızım sen ne zaman evleniyorsun
    kızım sen evlenmeyi düşünmüyormusuın
    böyle oturarak koca bulunmaz
    Artık evlen annen ve babana torun ver

Hep aynı şeyler o an anlatmaya çalışırken aldığım hal :)

i0.wp.com/.../dokunmayin-sabanima-20.jpg

0|1
    0|0
  • Sen şimdi hangi bölümü okuyorsun ve mezun olunca ne iş yapacaksın? soruları tam bir sinir sistemi bozukluğu yaratıyor bende 😂😂😂😂

0|2
    0|0
  • Masallahhhh buyumussun ayy bizin bahcede oynardinnn sen
    -beni tanidin mii
    -bizim senin yasindayken cocugumuz vardi
    -gozlere bak ayniii babasii tu tu tu

1|1
    0|0
  • Sevgilin yok mu sevgilin, kimle konuşuyorsun tık tık tık telefondaa?😏😏😏😏😏

0|2
    0|0
  • Akrabalar-Bizim bir tanıdık vat çocuğun işi var, evi var, iyi bir çocuk.
    Cevap-Bana ne.

Babam-Öpsene kızım amcanın, teyzenin, halamin, dayinin vs. elini
    Cevap - Amca, teyze, hala, dayı her neyse o kadar yaşlı değiller

Babam-Bacak bacak üstüne atma
    Cevap-uff tamam 😑

0|0
    0|0
  • İşle ilgili sorular sorulmasını sevmiyorum. Çünkü planlarımı anlatmayı sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • Eee, çocuk yapmayı düşünmüyor musunuz?
    Erkenden yapın da mürüvetini de görün

1|0
    0|0
  • valla her evde sorulan bir soru varsa aile büyüklerine yöneltilen nasılsın sorusunun yüzünde aptal bir gülücükle sana da yöneltileceği anı beklemektir.. akrabalarla göz göze gelmeye çalışılır bir an önce sorulsun da bitsin bu işkence diye :D

0|0
    0|0
  • Zayif oldugum icin bana sorulan tek soru "ne zaman kilo alicaksin?" Teyze kilo alip napcam sizde fazlam var diyip yakiniyosunuz diyorum. "Ben senin yasinda 45 kiloydum" diyo. Hee hepiniz 23 yasinda 45 kiloydunuz ya.

3|2
    0|0
  • Birqz kilo mu aldin sen

1|1
    0|0
  • -Ne okuyodun sen
    -Güzel Sanatlar resim bölümü
    -Hıı iyiymiş... Ne Olcan ki sen ordan çıkınca ressam mı Olcan? Bizim oğlan da inşaat mühendisliği okudu şimdi paraya para demiyo vallaaaağğğ

1|1
    0|0
  • sen unıversıteyı ne yaptın? kazandın mı? abla ben unıversıteyı bıtırelı 3 yıl oldu. ee napıyorsun? maı musavırın yanında muhasebecıyım :) akraba degıl ama 2 gun once komsulardan bırıyle sokakta karsılastık bu muhabbet gectı aramızda bende yazmak ıstedım :)

0|0
    0|0
  • Düğün ne zamana?

0|0
    0|0
  • Ben sanırım çocuk da yapmadım kariyer de😄 diyeceğim 😂😂

0|0
    0|0
  • Okulu soruyorlar genelde 😅😅😅

0|0
    0|0
  • Nerde okuyorsun sen? Maşallah maşallah annesinin boyunu geçmiş yaşın kaç? Yüzük takmışsın hayırdır bir şey mi var?

0|0
    0|0
    • 3ay

Bilmem hatırlar mısın? Teyzeciğim kekim ne oldu? :) :)
      Hayırdır düğün ne zaman?

• "Ee ne yapıyorsun sen?" sorusundan bunaldım.
    Yanlışlıkla D'yi işaretledim😕

0|0
    0|0
  • Her gördüklerinde ne kadar büyümüş güzelleşmişsin diyorlar. Yahu ben 19 yaşımdan beri büyümüyorum.

0|0
    0|0
  • Sinin ikil isi niildi cilisiyir misin. s

0|0
    0|0
  • Zayıflamışsın aşık mısın?, okul bitti mi soruları

0|0
    0|0
  • Akraba yok kafa rahat 👍

0|1
    0|0
  • C dedim

0|1
    0|0
  • Hiç aramıyorsun, hiç gelmiyorsun... :/

0|0
    0|0
  • E bu yıl okul bitiyor mu? Kaç yıllıktı senin? Kaçıncı yılın? Hadi inşallah bu sene bitiriyorsun!

0|0
    0|0
  • Sen şimdi ne öğretmenisin😑

0|0
    0|0
  • "Falancanın bilmem kim çocuğu şunu bunu yapmış, bak!"

1|0
    0|0
  • İşin gerçeği evlilik ile ilgili sorular, görücülerle ilgili getirilen haberler filan beni çok sinir ediyor. Bir de babama "ne zaman evlendiriyorsun kızları? " diye sormaları yok mu ölüyorum. Bunun yanısıra herkesin benim okulumu işimi gücümü sorgulamaları da bir hayli deli ediyor. Sanane amca ne olacaksam olacağım ne iş yapıyorsam yapıyorum kaç lira maaş aldığımdan sanane. Sanane teyze ister çalışırım ister evde otururum kimene...

0|0
    0|0
  • ben duyacaklarımı bılıyorum kılo mu aldın sen yaşıtların hep evlendı sen daha ne evlenmıyorsun bı beklediğin mı var yoksa hadı hadı vardır vardır :D

0|0
    0|0
  • E) O kızım hoşgeldin, eşinle Aran Nasıl? İkinci çocuğu ne Zaman düşünüyorsun buna miras değil kardeş lazım 😏
    Gına geldi artık bu sözleri duymaktan.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    294

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...