Arkadaşlar eşcinsel düşmanı değilim beni ilgilendirmez ama?

Sizcede abartmıyolarmı artk? özgürlük diye sokakta sevişen erkekleri görmek zorundamıyım yani napıyosan git evinde yap haksızmıyım

1|1
8|17

En İyi Kız Görüşü

• Eşcinsel veya değil sokak yani halka açık yerlerde yapılmasını uygun bulmuyorum özel bir an yaşayan kişilerin arasında kalmalı bnce

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle ben eşcinselim hiç görmedim öyle sokak ta öpüşenlerlrri ztn ben öyle birşey yapmam ayrıca kimseyle ne sevisirim nede yatarım diğer gaylar gibi değilim.

0|0
    0|0
    • 2ay

keşke hepsi senin gbi olsa burdaki cogu insn bni yanlış anladı eşcinsel düşmanı değilim bn karışamam umarım sen bni anlamışsındır

• 2ay

Tamam kardeşim peki 👍😉😏tskler

• 2ay

Teşekkürler canisi+1

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 16

• Sokakta sevişen erkekleri görmek zorundasın. Neden? Orası sokak çünkü... Herkes herkese katlanacak. Rahatsızlığının sebebi özellikle erkeklere yönelikse, hetero çiftler seni rahatsız etmiyorsa bu normal değil ayrıca.

2|2
    0|0
    • 2ay

heterolar beni nye rahatsz etsin ki bro

• 2ay

Heterolar rahatsız etmiyorsa eşcinseller neden ediyor? Anlatsana biraz? Diyelim ediyor, sırf sen rahatsız olma diye niye ben ev dışında öpüşemiyorum arkadaş? 😅 Mecbur muyum senin keyfin yüzünden kendimi eve kapatmaya. Görmek istemiyorsan kafanı çevir 😅 Sana ne benim sevgilimle ne yaptığımdan

• 2ay

sen geymisin

• Zaten ne geliyorsa başımıza kimseyi ilgilendirmez lafi ile gelmiyor mu lezbiyeni gayi iyice abarttilar artik gidin nerde yapiyorsaniz yapin herkesin içinde bizler gormeye mecbur değiliz ne igrencsiniz ya

0|2
    0|0
    • 2ay

Lan sana mı sorucak millet nerde öpüşeceğini 😂 Millet ne kadar yetki görüyo kendinde arkadaş

• 2ay

knk inancları olsa 2 dklık zewk icin ahiretini yakmaz bu pçler

• 2ay

Ya küfür etmeye değmez ya bırak ALLAH korkusu bilmez gelip burda birde haklı moduna girmeye çalışıp uste cikmaya çalışır daha günahı bilmez gelir sana erkeklik yapar ama adamliktan haberi yok

• Sokakta dövüşen insanların seni rahatsız ettiğini burada yazmıyorsun ama sokakta sevişen insanlar rahatsız ediyor? Kadın erkek sokakta öpüşüyor diye bunu burada dile getirmiyorsun ama iki erkeğin öpüşmesini buraya konu açıyorsun. Homofobik değilim deme boşuna. Sevgiden neden nefretten duyduğun rahatsızlıktan fazla rahatsızsın. Sonuçta seni öpmüyorlar. Özel hayatlarını da dikizlemene gerek yok. Kadınla erkğin öpüştüğü gibi kafanı çevirip gidebilirsin.

Öldürülen, darp edilen, taciz edilen, intihara sürüklenen her lgbti için de sokakta saatlerce erkeklerle öpüşürüm. Çünkü bu farkındalıktır.

1|1
    0|1
    • 2ay

işi çarpıtıyosn

• 2ay

aşağıdaki yorumlarda sen çarpıtırken iyiydi. Ayrıca çarpıtmıyorm düz mantık kullanıp basit düşünüyorum. Sevgi-nefret ikilemini irdeledim sana. Sen sevginin belirtisinden rahatsız oluyorsun ama nefrete karşı kayıtsızsın. Bunu hiç düşündün mü? Sadece toplum tarafından sana öğretilen normlarla düşüncelerini şekillendiriyorsun. Bu arada lgbti konusunda 3 yıllık akademik bir proje ve araştırma yapıyorum, yani konuşacağım yüzlerce sayfalık şey çıkabilir :)

• 2ay

@emotionalguy insanların hayatı hakkında kendinde nasıl söz hakkı görebiliyorsun homofobi yüzünden ne kadar çok sıkıntı yaşayan intihar edecek düzeyde bunalım yaşayan insanlar var ve sen bu nefrete ortak oluyosun birşeyden nefret ediyorsan bunun sana değen bir ucu olmalı eşcinselliğin ya da eşcinsellerin şu güne kadar sana ne gibi bir zararı olmuş olabilir

• Sana ne neden abartı olsun. Hem bu ülkede buna cesaret edecek kac insan vardır milyonda bir onuda hoş gor.. Onların bileceği.. Kimseyi ilgilendirmez

0|2
    0|1
  • taksim tarlabaşı buralar kimliksizlerin mekanı toplum tarafından dışlanmış yer edinememiş ötekileştirilmeye itilmiş yerinden yurdundan kovulmuş insanların mekanı orda garip olan sensin eşcinseller değil

0|1
    0|1
  • Geçen ben de gördüm maalesef, Avm'de öpüşüyorlardı. Seslenmedim ama eğer yanımda çocuğum falan olsaydı döverdim herhalde

0|1
    0|1
  • Bencede doğru dicem ama hiç kimseye müdahale edemeyiz brom kim ne istiyosa onu yapsın

0|1
    0|0
  • her kesim toplum tarafından saygı görmek ve toplumda söz sahibi olmak ister. bir kesime napıyosan belli etmeden yap sesini çok çıkarma dersen bu onun özgürlügünü kısıtlamaktır.

0|1
    0|0
  • Ya saçma sapan bir olay doğanın kanunu kadın erkek çiftleşmesine dayalı. Bunlar olmayan kanunu üretmeye çalışıyorlar.

0|1
    0|0
  • Haklısın ama karşı çıkman gereken insanların sokakta sevişmesi olabilir
    erkeklerin diye değil

0|1
    0|0
  • Yani pislik

0|1
    0|0
  • hakkaten başlıktada yazdığın gibi seni ilgilendirmez çok rahatsız oluyosan başını çevirir gidersin

0|1
    0|1
    • 2ay

niye ya sana ne sen git evinde sikş byle bişey olmaz

• 2ay

emotionalguy, sokakta seks yapmıyorlar öpüşüyorlar. Malsın mı?

• 2ay

@emotionalguy senin gibi insanlar yüzünden kendi canına kıyan bir sürü lgbt üyesi var buraya bir şeyler yazmadan önce o insanları düşün gerçekten yazık sana

• haksızsın

0|1
    0|1
  • Yolun ortasında şov olsun diye namaz kılmak ne kadar yanlışsa, sevişmek te o derece yanlıştır bence.

0|1
    0|0
  • Düşman degilim diyorsun.. Beni ilgilendirmez diyorsun o zman buraua neden bunlari yazdin?

0|0
    0|1
  • biz düşünmek seni ama toplar anlamamak bizi.(evet gay değil top.)

0|0
    0|1
    • 2ay

😂helal

• 2ay

Kimsenin özelinde ne yaptığı beni ilgilendirmez ama bende rahatsız oluyorum. Zaten toplumun bu kadar tabu koyduğu bir olguyu böyle yerler altına alıyorsa o kişiler , ilerde başlarına birşey gelince ağlamamaları lazım.

Yükleniyor...