Finansbank mı dolandırıcı mı?

Başlıktan da anlarsınız belki, olay şöyle oldu birkaç gün önceden hatta neredeyse 1 hafta önceden Finansbank genel müdürlüğünden arıyorum dedi numara ise "02165244565" babamın ismimi söyledi işte görüşebilirmiyiz diye. O anda işteydi babam. Bende sordum neden arıyorsunuz diye bilgi veremem dedi tabi evde yok diyince yukarıdaki numarayı babama iletmemi ve babamın onları aramasını istedi. Şaşırdım tabi bende. Korktum da açıkçası. Neyse bu konu açılmadı bir daha. Daha dün 0216 5244999 numaralı telefondan aradılar ve reklam müziği dinlettiler. Bende kapattım sonra 1 saat sonra tekrar aynı numara arayıp yine şarkı dinletti. Bugün ise saat 4'te ilk yazdığım numaradan aradılar ve yine aynı şekilde babamı sordular ve bu sefer telefonun son dört hanesini doğru bir şekilde bana onaylattırdı. Ben yine kapattım ve yine ve yine saat 6 da bu sefer ikinci numaradan arayıp yine aynı şeyi sorup babamın onları aramasını söylediler. Ve ek olarak babamın telefon numarasını istediler. Bende bu sefer kızdım ve sürekli aradıklarını zaten deminden telefon numarasının son dört hanesini teyit ettiğimi söyleyince bu sefer o bayan da son dört telefon hanesini söyledi ve babama ulaşamadıkları için biz aradığını söyledi. Sonuç olarak bu şekilde başından bir olay geçmiş biri ya da bilgisi olan varsa bir şeyler yazabilir misiniz? Şayet borcu varda ve gizliyorsa kötü şeyler olur. Şimdiden teşekkürler.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Dikkat et olabilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Finansbank genel olarak dolandirici djsvsbs

1|0
    0|0
    • 3ay

Hahaha hiç güleceğim yoktu ya 😂😂😂😂