Evden kaçış? Ne yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar sevgilim ile ilişkiye girdim zaten 2 haftaya kadar nişanlanıcaz fakat hamileyim ve evden kaçıcam ne yapabilirim nasıl yapabilirim ailem polise giderse ne olur polis ne yapabilir ben kendi istegimle kaçmış olacagım ve ailem bana bişey yapabilir mi ya da kaçtıktan sonra ben polise ifade versem ailem il ehiç karşilaşmasam ve kaçmak için ne yapabilirim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşın 18 den büyükse polisle bile bişey yapamazlar ama sonra ailene dönemezsin. Yüzün olmaz zaten evlenecekmisiniz bebeği aldırırsanda cinayet olur kendin bilirsin ama en güzeli annene durumu anlat yoksa daha büyük sorunlar yaşayabilirsin. Ne gibi dersen kaçarsın bebeğin olur eşine bişey olsa ailen kabul edermi? Ailen başkalarına durumu nasıl anlatır bir sürü sıkıntı en iyisi doğru olmak

0|0
    0|0
    • 2ay

Aldırmıcam evlenicez

• 2ay

En doğru karar evden kaçarsan sorun olur. Biraz sıkıntı çekeceksin ama git annene durumu izah et. En az zararla kurtulmanız dileğimle. Bebeğinizide Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

En İyi Kız Görüşü

• Kacma bence diger turlu daha kotu olur Nisandan sonra hemen nikah kiyın dugun seneye olsun önemli değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ne kacıyorsun 2 hafta sonra nışan yap 2 ay sonrada dugun henuz bırşey bellı olmaz karnın hemen şişmez zaten kacıp kendını daha rezıl edersın aılene kotu gozle bakılır evlatlıktan reddeılme durumun var zaten senın gıbı evladım olsa redeerdım de nese

0|0
    0|0
    • 2ay

Düğün seneye yalnız

• 2ay

abilerin var mı baban nasıl bırı normalde

• 2ay

Abim var bulursa vurur babam kendi halinde ama o da öfekelenr illaki

• yaşın 18 üzeriyse yasal yollarla hiç bişey yapamaz kimse

0|0
    0|0
  • Tengri biz menen

0|0
    0|0
  • Olaya bak film gibi

0|0
    0|0
  • Sen mal mısın?

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • ıkı ucu boklu degnek senın durumun kaçsan ailenle ters duseceksın kaçmazsan kendınıde ailenıde rezıl edeceksın

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen öyle ne yapabilirim peki

• 2ay

yapabilecegın sey su çocukla konusacaksın durumu açıklayacaksın ıkı hafta sonra değil hemen yarın dıyeceksın gel iste istedıkten sonra hıc bekleme yapmadan resmı nıkah kıyacaksın erteleme yapmadan nıkahtan sonra annenle konusacaksın ben böyle bır hataya dustum de sonrasını aılelere bırak onlar kendılıgınden halederler

• 2ay

Aileme acıklayamam

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Niye kaçıyosun ki? Madem 2 haftaya kadar nişanlanıcaksın kaçma derim yeni hamilesin zaten söylemessin onlara kaçma derim çocuk seni alicaksam madem aileler arası gerginlik yaratma

0|0
    0|0
    • 2ay

Sevgikiyz Şu an ama vr düğün seneye

• 2ay

Yok evliliği düsünüyodk ama bebek süpriz oldu bize nasıl kaçıcam sehir dısına gitsm yine polis beni bulur ve ifade mi verecgm olaki yermi aileme verirler mi

• 2ay

Yaa sen kaçınca annemi ara ben iyiyim de polise gitmezler bence sesini duyunca korkma yaa kaç yaşındasin ki

• Biz evlenicez diyin
    Hayir evden kacsaniz cicuk haberini almayacaklar mi
    Madem bir bok yediniz arkasinda adam gibi durmasini bilin ben hamileyim evlenicez bitti yani..

0|0
    0|0
  • Yaşın gereği polis sana hıc birsey dıyemez kendı ıstegınle oldugu surece, ailende birsey yapmaz zaten nişan var ortada sevgili iken kacmıyorsun kı

0|0
    0|0
Yükleniyor...