İnsanlara 3. Bir şans verilmeli mi?

Her konuda olabilir bu sorum bir insana 2 şans verilmeli bence ama 3. bir şans verilmeli mi sizlere soruyorum arkadaşlar?

0|0
20|12

En İyi Kız Görüşü

• Bence kimse ikinci bir şansı da hak etmez. Şöyle ki ilk şansı ona tanrı tarafından bahşedilmiştir ve hata yapar o şansını kaybeder sonra sizden bir şans daha ister ve bu da sizin vereceğiniz ilk şanstır ve bunu da hatayla sonlandırırsa bir şansı daha hak etmez ister 2. şans deyin ister 3. şans deyin İnsanlık hali tabi hata yapılır tanrının verdiği şanstan vazgeçip ders almamız lazım ve ders aldığımız düşünüyorsak gidip hata yaptığımız kişiden bir şans istemeliyiz ve bu da sizin ona vereceğiniz şans olur ama kimse tanrının vize bahşettiği dışında 2. bir şansı hak etmez çünkü 2 kere hata yapan biri hatasından ders çıkarmıyorsa sizi kullanıyordur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 19

• 2 evet. ama 3 hayıt

1|0
    0|0
  • İnsanina gore degisir hatasini gercekten anladiysabve seni cok seviyorsa olablir ben ihanette sans vermezdim

1|0
    0|0
  • 3 alışkanlık yapar.

1|0
    0|0
  • Herkes ikinci şansı hak eder ama 3. asla

1|0
    0|0
  • Hayir.

1|0
    0|0
  • Bence bir insana 2. bir şans bile verilmemeli bence ikinci bir şans demek, sonrasında yapılacak suistimallere açık kapı bırakmaktır.
    Ama insan düşünmüyor değil acaba değişir mi? Bunu merak edip birçok şans veriyoruz yine sonuç aynı.

0|0
    0|0
  • Eğer değileceğini düşündüğün birisiyse evet ama başka tip konularda da mesela yapmayacağım diyip yapıyorsa veya yapmaya devam ediyorsa şans verilmemeli yaptığı tek şey olur ve senin tek kaybettiğin şey iyiliğini suistimal eder

1|0
    0|0
  • ben ikinciyi bile vermiyorum ki üçü vereyim

1|0
    0|0
  • İkincisi bile verilmemeli

1|0
    0|0
  • 2. şans bile verilmemeli

1|0
    0|0
  • Hayır verilmemeli😀

1|0
    0|0
  • 2. sansi bir ihtimal anlarimda 3. su olmaz

1|0
    0|0
  • Belllllki 2. veririrm

1|0
    0|0
  • Verilir

1|0
    0|0
  • Allahın hakkı 3tür ver gitsin

1|0
    0|0
  • Sansini kaybedene şans verilmemeli bir kere yapan bir daha yapar ki sen gelmis ucuncu sansi söylüyorsun

0|0
    0|0
  • 3 çok fazla

1|0
    0|0
  • Bazen

1|0
    0|0
  • Bence 2. Bir şans bile birincisine ihanet etmektir ki 2bir hata hata değil tercihtir

1|0
    0|0
Yükleniyor...