Enteresan farklı otobüs anılarınız oldu mu?

Arkadaşlar otobüslerde duraklarda başınızdan enteresan olduğunu düşündüğünüz anılarınız oldu mu?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Benim anım değil enteresanda değil ama komik. İnstagramda bir sayfam vardı. Hani troll videolar varya önceden ses çıkmayan sonradan çıkan sesini sonuna kadar açtığında inleme sesi çıkan işte onlardan paylaşmıştım. Biri açmış ses gelmeyince sonuna kadar açmış tüm otobüs duymuş ve sesini kısamamış. Sonra hemen inmiş dm atıp küfür etti sonrada

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gözümün önünde apaciler yaşlı teyzeyi fortlaridlar o gün bugündür toplu taşıma kullanmam kimsenin yoklukta ne yapacağı belli olmuyor

0|1
    0|0
    • 1ay

Eig için Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

• Bigün ankaradayım otobüs şoförü başka bir otobüs şoförüyle tartıştı camdan cama sonra indiler aşağı yolcuları bırakıp kavga ettiler tek anım bu :D

0|2
    0|0
  • Kapıda sıkıştım göt şoför

0|2
    0|0
    • 2ay

Sen dolu otobüse mi bindin? Yoksa tam sen inerken şoför kapıyı mı? kapattı Tam olarak nasıl oldu o anı anlatır mısın?

• 2ay

otobus normaldi yer de vardi yani dolu degildi , binerken bemi gormedi kapiyi kapatti arada skıştim

• Evet bir adam otobüste trajik bir şekilde düşmüştü gülmekten bayılacak duruma gelmiştim :d

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir çok insan yan tarafı boş olmasına rağmen oraya boşluk bırakıp yanlarına insan oturmasından çekiniyor.(Kendisini sevmediği için )

0|1
    0|0
  • olduu

0|1
    0|0
  • lise zamanlarında okul çıkışı fox maskesiyle otobüslerin önünde dans ediyordum okula polis gelmişti müdürler müdür yadımcıları ben polisler team fight girdik resmen

0|1
    0|0
  • yaşlıca bir amca geldi. günaydın dedi gitti. o kadar iskandinav toplum olmuşuz. herkes birbirine baktı kime dedi diye. meğer ortaya demiş. ayıp ettik.

0|1
    0|0
  • fordçuluk macerası yazan olur sanmıştım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...