Kızlar için tip mi önemli çene mi?

Orta derecede yakışıklı ve biraz da kaslı fit vücuda sahip ama hiç konuşmayan (konuşmayı sevmeyen) erkek mi? Tipsiz ama konuşkan, güldürebilen cıvık tip erkek mi? Hangisini tercih edersiniz?

0|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

• herkes boyle mi dusunuyor bilmem ama bence tipin hicbir onemi yok en yakin arkadasim bile surekli bana yakisikli cocuk bulmami soyluyor dhsjshd benim icin -belki baskalari da vardir- ses tonu cok onemli dhsjshd bir de cok konusmasin ama cokta susmasin, yani konustugu zaman tam konussun djshdj tip kismina gelirsek sari sacli mavi gozlu cocuklar artik cok klise oldu kaslar gibi oyle dizilerde gordugunuz cocuklar gibi kaslar yapmayin cunku bir dizinin icinde degiliz sadece fit ve saglikli olmaniz daha onemli ama illa dis gorunus istiyorsaniz da omuzlarinizin genis olmali hos duruyor bir de sirtinizdaki kaslar olabilir djshsj

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kanka yakışıklıysan konuşunca kültürlü girişimci konuşmazsan ağır başlı cool olursun
    çirkinsen konuşunca geveze konuşmayınca sıkıcı yabani :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Icine cekik kimseyi sevmem. Muhabbetle ilgili bir atasozu vardi onu yazmak isterdim sana ama aklima gelmedi :D

0|1
    0|0
  • Tipi bilmem ama vıcık vıcık olmasın yeter

0|1
    0|0
  • Tipp

0|1
    0|0
  • Ben çok konuşan erkek sevmiyorum ya yeri geldiğinde konuşmalı tabi de ağır olması daha iyi.

0|1
    0|0
  • Herkesle çok konuşan cıvık birini sevmem sevdiğiyle konuşusun yeter..

0|1
    0|0
  • Tabiki 1. tip bu da soru mu?

0|1
    0|1
  • Şöyle olsun tipi olsun tipsiz olmasın. Ama konuşmasıda güzel olsun. Mantıklı konuşsun. Odun gibi hep susmasın. Zaten konuşma yeteneği geliştirilebilir bir yetenek.

0|1
    0|0
  • 1. si sanırım, cıvıklıkdan tiksinti duyuyorum.

0|1
    0|0
  • Zeka birinci sırada benim için.

0|1
    0|0
  • ben fazla konuşamam o yüzden erkeğin konuşkan olması daha iyi olur bana göre

0|1
    0|0
  • Cene daha onemlı benım ıcın ama tıpı de yok sayamıorum

0|1
    0|0
  • Çene daha onemli oluyo konusmasını bikcek

0|1
    0|0
  • zeki kültürlü olsun

0|1
    0|0
  • Konuşmasın süs balığı gibi orda dursun öyle

0|0
    0|1
  • agiz

0|1
    0|0
  • Tip daha onemli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tip.

0|1
    0|0
  • Eglenceli ve güven veren erkek.

1|1
    0|0
  • Dünyanın en karizmatik insanı da olsan konusamıyorsan ağzın var dilin yoksa büyük kayıp

0|1
    0|0
  • Tıp ćene ikiside

0|1
    0|0
  • Cüzdan daha önemli

0|1
    0|0
  • Cıvık adam genelde çok dikkat çeker heralde çok konuşması dikkat
    çekici

0|1
    0|0
  • Para onemli...

0|0
    0|0
  • muhtemelen ilk yazdığın özellikteki sensin ve ikinci özellikteki insanlara sinir oluyorsun. Ama şunu da belirteyim tip doğuştan gelir kas da spor yapan herkeste olur. Ama güldürebilmek zekanın bir sonucudur. Konuşabilmek bir yetenektir ve geliştirilir. Sadece tipine güvenmişsen demek ki içinde güvenecek başka bir şeyin yok demektir.

0|1
    1|0
  • Biri benden mi bahsetti😂😂

0|1
    0|0
Yükleniyor...