Bazı insanlarla nasıl baş edeceğimi şaşırdım?

ya ben parti tutmuyorum, ak parti hakkında bugün sosyal medyada bir espiri yaptım kendimce. hani millet gülsün diye. ak partili görümüş, gelmiş sen espiri yapma siyasete bulaşma:)) e sen yapsaydın da güldürseydin milleti demi. ayrıca zaten benim siyasetle işim yok ki. hayır bunları kendinede dedim. hala üste çıkıyor. ergen mergen haddini bil lafları bana... sonrasında 'herkes haddini bilecek' lafları. dedim bak benle uğraşma sanal cacıksın herkes haddini bilecekse yaz oraya numaraını de ki ben herkese haddini bildircem. bana ergen diyon ama ergen senden akıllı dedim. sen çok günah alırsın dedim. neyse almış o yaptığım espiriyi profiline koymuş. yani bunu yapan 26-27 yaşında bayan arkadaşlar. hani bana terbiyesizleşmede dedi de kendi terbiyesizin önde gideni. yok ettim gitti ama yazımı silermisin kendi profilinden diyorum sen ak parti demeyi öğren silecem diyor. valla çok merhametli bir insanım, kötü değilim de şeytan diyor ki topla resimlerini at oraya buraya. ne yapacağımı şaşırdım böyleleri ile?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Konusma muhatap olma bosver

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yani hayat

0|1
    0|0
  • Siber suçlara vereceğini şöyle bak nasıl kaldırıyo buarada kim bu kezban merak ettim

0|1
    0|0
    • 2ay

tehdit etmeyide sevmem de, kezban işte senin demen gibi kardeşim.

Yükleniyor...