Lütfen bana yardimci olun?

Arkadaşlar çok safım acayip safım. Bu durum herkesin beni küçük görmesine, önemsememesine sebep oluyor. Gereksiz bir tip olarak görülüyorum. Kendi tayfam bile beni o kadar umursamaz. Har vurup harman savuran, milleti ezmeye çalışan, umursamaz biri değilim aksine benim olan şeyleri çok önemserim, alçak gönüllüyüm. Yalan bile söylemeyi beceremem. Öyleki küçük bir yalan bile söylemeye calisip yalanim ortaya fikinca yalancı damgası yiyen hep ben olurum. Göze bu şekilde batarım. Sizden rica ediyorum bana çözüm önerisi verin. Kendime değiştiremem ama kendimi geliştirebilirim. Bana yardimci olun.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Stres yapmamalısın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yapmasam da bir fark olmuyor

En İyi Kız Görüşü

• İlk olarak sana iki kitap ismi vereceğim. Ahmet Şerif İzgören, Avucumdaki Kelebek ve Şu Hortumlu Dünyada Fil Bir Hayvandır. Bu kitapları okumanı ve bir hedef belirlemen gerek. O hedefine yönlen ve insanların dediklerini unut. İkincisi seni tanımayan, seni umursamayan, seni önemsemeyen herkesi hayatından bir çırpıda sil at. Sakın tereddüt etme. Onlarla arana mesafe koy eğer silemiyorsan. Seni tanımayan bir dost kesinlikle seni çok iyi tanıyan düşmandan daha zararlıdır. Yeni bir çevre edin. Bu bir anda olmaz. Sadece bulunduğun gruptan kurtul ve birkaç insanla tanış. Normalde hep arkadaşlarınla takılıyorsan mesela bir kütüphaneye üye ol ve orada takılmaya başla zamanla oradan daha mantıklı ve iyi insanlarla tanışacaksın. Seni yargılayan insanlarla birlikte hayat kurmaya çalışma. Senin hatanı gizlemeye çalışan hoşgörülü insanlarla ol.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Stres yapma kendine kardeşim. Buyur anlat dinlerim Seni

0|0
    0|0
  • Uyan ozaman

0|0
    0|0
  • kendine renk kat gülmeyi güldürmeyi öğren oku

0|0
    0|0