Sizde böyle hissediyor musunuz?

Insan bazı durumlarda daha doğrusu kendinden odun verdiği morale çok ihtiyaç duyduğu halde moral verdiği durumlarda fark edilsin, sadece bir kere bile olsa sağolasın densin ister, yapmak zorundasin vs... emir cümleleri kullanilsin istemez heralde... o zaman hissettiği kocan bir boşluk oluyor içinde.

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bana kalırsa ödün verilen insanların kullandıkları cümleler ve onlara yapılan iyiliğin fedakarlığın ya da ödünün onlar için bir değer taşımasından ötürü uğradığımız hüsran duygusundan kaynaklanıyor. İşi iyi tarafı karşıdakinin bize nasıl baktığını anlamamız acısından acı da olsa öğrenmiş oluyoruz. Galiba canımızı yakan da bu.

0|0
    0|0
    • 3ay

Derdim fedakarlik yaptığım insanlar değil , diğer insanların ağır sozleri

• 3ay

Incinince onlara karşı davranışlarım değişmiyor ki.. olan sadwce kendi hislerime oluyor

• 3ay

Bazı insanlar senin gibi ama normal olan sensin. İnce ruhlu merhametten kaynaklanıyor. Yaren. Dikkat et kendine herkes senin gibi yetişmiyor ailende Öyle dir muhtemelen.

En İyi Kız Görüşü

• Ödün verdiğinde kimse fedakarlığını farkedip sağolasın demiyor işte. O yüzden kimse için kendimden ödün vermem.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Varsın desinler veya demesinler, ben yine yaptığım ve yapacağım iyiliklerden geri kalmayayım derim hep. Başkası demedi diye sen fedakarlıklarındanda vazgeçme bence. Ne diyeyim en içten teşekkür dilekleri ile karşılaşman dileğiyle :) Ve bunun herkesin farkında olması dileğiyle :)

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Hissetmiyorum

0|0
    0|0
  • Sen neler yaşamışsın be

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Seni kötü hissettiren herşeyi hayatından atmalısın ya da umursamaz davranmalısın. İyilik yaptığında karşılık beklemeden arkanı dönüp gitmelisin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sorunum iyilik yaptığım kişi değil ki, onun etrafındaki kişiler, sürekli eleştiren, sürekli yeren kişler

• 3ay

Umursamayacaksın. Herkesin hayatında böyle insanlar var. Herkes üzülmeye kalksa bu gereksiz insanlara dünyada mutluluk kavramı diye birşey kalmazdı. Fazla kulak asmayacaksın.

• 3ay

Deneyeceğimmmm

Yükleniyor...