Güzel olup olmadığımı nasıl anlarım? İnsanlar sadece güzel bulduklarına mı bakarlar?

Hiç tanımadığım insanlar beni nasıl görüyor merak ediyorum. Ben hiç yolda insanlara bakmam bana bakılınca rahatsız olduğum için ama dün yolda insanlara bakayım dedim herkesle göz göze geldik kızlarla bile acaba yüzümde bir şey mi vardı makyajım mı akmıştı diye düşündüm.

Birde boyum 1.70 kilom da 64 biraz irice olduğum için mi yoksa güzel veya çirkin miyim ondan mı hangisi çözemedim.

Erkeklerin suratına hiç bakmam ama hissediyorum bakışlarını dün metrobüste ayakta durulan yerlerde duruyorum sonra bir çocuk bindi o kadar yer var karşıma geçti kezbanlık yapıp anlam çıkarmak istemedim :) tabi ki ama yol boyunca baktığını hissetmiş olsam da ben ona bakmadığım için gerçekten bakıp bakmadığını bilmiyorum his sadece.

İnsanlar herkese bakar mı sadece güzel bulduklarına mı bakarlar?

Ben insanlar bakıyor diye güzelim diyebilir miyim? Kendin bilmiyor musun diyeceksiniz ama gerçekten bilmiyorum bazen çok güzel buluyorum bazen çirkin..

Güncellemeler:
2ay Nasılım diye burda sor demeyin bu siteye foto koymak istemiyorum

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben her kıza bakarım ama incitmeden ama rahatsız etmeden, zira her kızı güzel bulurum ve her yüzüne saniye de olsa bakamadığım kız konusunda kendimi talihsiz hissederim. Sen de gayet güzelsin merak etme ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İyi kalpli bütün insanların güzelliklerini gözlerinde görürsün... Ama bazılarımız daha alımlı veya bakımlı o ayrı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Görmek lazım

0|0
    0|0
  • güzellik göreceli bir kavramdır

kime bir bakış, kimine bir gülüş bile güzel gelir

0|1
    0|0
  • Arkadaş çevrendekiler güzel olup olmadığını söyler

0|0
    0|0
    • 2ay

Güzelsin diyorlar ama arkadaşım oldukları için dediklerini düşünüyorum

• 2ay

Erkek ardaşların yok mu onlarda yalandan söylemez herhalde..

• 2ay

Güzelsin ama bakımsızsın demişti birisi ama makyaj saç falan yapmıyormuşum ben onu bakım olarak görmüyorum ama artık yapıyorum 😂

• Foto koy bakalım :)

0|0
    0|0
  • Her bitli mercimeğin bir kör alıcısı olur

0|0
    0|0
  • Nasılsın diyr bölüm var fotoğrafunı at sor nasılom diye

0|0
    0|0
  • Herkese bakarlar

0|0
    0|0
  • Foto paylaş anlarız niye baktıklarını :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Guzelsindir canım hep bakar herkes birilerlne

0|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkür ederim :) Peki kızlar niye bakar ben onu çözemedim

• 2ay

Ya bakılır yani kızlarda kıyafetine filan bakar nasıl bende alıuım gbii😊

• Öz güven problemin mi var?

0|0
    1|0
    • 2ay

Var biraz ben kendimi genelde çirkin buluyorum ama arkadaşlarım annem güzelsin diyor pek güvenmiyorum onlara kuzuya yavrusu şahin görünür derler ya

• 2ay

Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim ve evet bizim gibi milyon insan var :) Dediklerini de yaptım filmler izledim kurslara gittim de kafada bitmeyince bu iş olmuyor anladım 😂

• 2ay

Hedefin haline getir bunu yat kalk öz güvenimi nasıl artırabilirim diye düşün bir şeyler yap hatta konuyla ilgili araştırmalar yap falan öğrendiğin yöntemleri dene :) rica ederim bir faydam dokunduysa ne mutlu:) bir sorun olursa bana yazabilirsin seve seve yardımcı olurum:)

Yükleniyor...