Güzel olup olmadığımı nasıl anlarım? İnsanlar sadece güzel bulduklarına mı bakarlar?

Gizli Üye

Hiç tanımadığım insanlar beni nasıl görüyor merak ediyorum. Ben hiç yolda insanlara bakmam bana bakılınca rahatsız olduğum için ama dün yolda insanlara bakayım dedim herkesle göz göze geldik kızlarla bile acaba yüzümde bir şey mi vardı makyajım mı akmıştı diye düşündüm.

Birde boyum 1.70 kilom da 64 biraz irice olduğum için mi yoksa güzel veya çirkin miyim ondan mı hangisi çözemedim.

Erkeklerin suratına hiç bakmam ama hissediyorum bakışlarını dün metrobüste ayakta durulan yerlerde duruyorum sonra bir çocuk bindi o kadar yer var karşıma geçti kezbanlık yapıp anlam çıkarmak istemedim :) tabi ki ama yol boyunca baktığını hissetmiş olsam da ben ona bakmadığım için gerçekten bakıp bakmadığını bilmiyorum his sadece.

İnsanlar herkese bakar mı sadece güzel bulduklarına mı bakarlar?

Ben insanlar bakıyor diye güzelim diyebilir miyim? Kendin bilmiyor musun diyeceksiniz ama gerçekten bilmiyorum bazen çok güzel buluyorum bazen çirkin..

Güncellemeler
+1 yıl
Nasılım diye burda sor demeyin bu siteye foto koymak istemiyorum
Güzel olup olmadığımı nasıl anlarım? İnsanlar sadece güzel bulduklarına mı bakarlar?