Hırsıza çalmaması için not ve para bıraktı, hırsız da aynısını ona yaptı. Bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz?

İzmir'de, hırsızlardan bıkan yaşlı adam, trafonun içerisine para bırakıp "Al bu parayı sana helal olsun. Yeter ki kabloları çalma" notunu yazdı. Hırsız ise kabloları çaldı, üstüne de not yazıp para bıraktı. BU PARAYI AL KABLOYU ÇALMA" YAZDI AMA... Tahsin Yaman, 50 liranın yanında eline aldığı kalem ve kağıtla hırsıza, 'Bu parayı al, kabloyu çalma' yazdı. Hırsızların önüne geçemeyince bu yöntemi uygulayan Yaman, daha sonra da trafoyu kapattı. GÖRDÜĞÜ MANZARA KARŞISINDA ŞAŞKINA DÖNDÜ. Hırsızın bıraktığı, "Bu işi para için değil, zevk için yapıyorum. Bu para da umarım zararını karşılar." yazısını gören 60 yaşındaki Tahsin Yaman bu durum karşısında şaşkına döndü. Yaman, notun yanında bulunan başka bir 50 lirayla da ikinci kez şaşırdı. Gerçekleşen bu olay ise duyanları şaşkına çevirdi.

3|4
102|90

En İyi Kız Görüşü

• Başka ülke de yaşayamam kesinlikle HIRSIZI BİLE AYRI NAMUSLU ÜLKEMİN :d

3|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İşte ilişkilerde korunmanın ve zinanın önemi bu. Her çiftleşen dünyaya çocuk getirirse uğraşır durur millet

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 101

• Memleketimin hırsızı bile bir tuhaf 😂😂

1|2
    0|0
  • Olay kablo çalmak değil ki bence ya bir intikam arzusu ya da yan tarlanin falan sahibi sonuçta adam orayı yaptıran kadar zaman kaybediyor bazı şeylerden.

0|1
    0|1
  • Hahahah en azindan parasini vermis :D iyi bir hirsizmis

1|2
    0|0
  • Bunun bir adı vardı ya psikolojide :D Dürüst insanları sevin diye de bir felsefe yapayım :D:DD:d:D.

0|2
    0|0
  • Bunu "ağloğ bağbağcağm sifirlayici"larin yaptigini dusunsene. Caldigi kadarini biraksa mesela :D :D

3|1
    2|2
  • Hirsiza istemsizce saygi duydum sksjsj😂

0|1
    0|0
  • Bu işi zevk için yapıyormuş demek 😆

0|2
    0|1
  • Hırsız mantıklı adammış. Ya paranın seri numarası alındıysa ya yakalanırsa...

0|2
    0|0
  • Memleketimin hırsızına da bak hele gsusjdisjs lakin hiç iyi bişey degil tamam guluyoruz falan ama ayıp yahu

0|1
    0|0
  • Hırsızlar öyledir dünya onun olsada alışkanlık yapmış birkere dediği gibi zevk alıyor çalmaktan Allah muhafaza eylesin cümlemizi

0|1
    0|0
  • Hırsızımız bile acayip. 😂

0|1
    0|0
  • Memleket tövbeestağfuğrullahlık işlerle dolu

0|2
    0|0
  • ya bu haberi inci sozluk verdi tum tv haberleri verdi. bide siz verdiniz tam oldu. gülmedim suyu çıktı.

0|1
    0|0
  • Ilginc diyemicem cunku birinde hirsiz bize de not birakmisti " birikim yapin" diye :)

0|1
    0|0
  • Başka ülkede yaşayamayız

2|0
    0|0
  • Memleketimin hırsızı bilebi garip ulan

0|1
    0|0
  • Manyak biseyiz

0|0
    0|0
  • Bu adamin düşmanı bunu yapan bence

0|0
    0|0
  • Gerçek mi bu :D

0|2
    0|0
  • Zevk için kablo çalmak.
    Garip.

0|1
    0|0
  • haberlerde görmüştüm :) hırsızlık hastalıktır

0|1
    0|0
  • Yaziklar olsun ne diyelim..

0|0
    0|0
  • Hırsızla mektuplaşan ilk mağdur değil şaşırmadım 😂

0|2
    0|0
  • Ahah başka ülke de yaşayamam 😄

1|0
    0|0
  • Abi ben bunu gördüm ya güler misin aglar mısın puahahahah :D :D :D adam kliptoman her halde :D

0|1
    0|0
  • Ahahaahahhah

0|0
    0|0
  • Şaka gibi hersey zevk için 😕

0|1
    0|0
  • belkide hirsizliga karsi hastaligi vardir var yani hirsizlik hastaligi

0|0
    0|0
  • Ülke nereye gidiyor ya hırsızlık yapıp para bırakan mı dersin hırsızlık yaparken kamera önünde dans eden mi dersin😂

0|0
    0|0
  • Hırsızın da gururu var

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    71

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 89

• Çok ilginç bir durum.

0|1
    0|0
  • Bana bir anımı hatırlattı. Evimin önünde belediye su kanalizasyon kazısı yapmış, görmedim tabi, çukurun içine düştüm. Kafami kaldırdığımda belediyenin tabelası çıktı karşıma. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz yazıyordu. Eve döndüm bir çıta ayarladım, büyükçe bir karton ayarladım, üzerine affetmiyorum diye yazıp belediye tabelasının karşısına diktim.

0|0
    0|1
  • Saygı duyuyorum. Adamın bu işten herhangi bir kazanç gayesi yok ve tamamen sevdiği için yapıyor. Oraya gitmek, kabloları almak ve yakalanmamak... İnsanın yüzünde alaycı bir gülümseme bırakır.

0|0
    0|0
  • Ülke normale dönüyor iyi

0|1
    0|0
  • Kleptomani diye bir hastalık var. Hırsızdaki durum da bu olabilir ya da saplantılı bir durumdur. Kimisi adrenalin bağımlısıdır ve anladığım kadarıyla hırsız adrenalini bu yolla buluyor. Enteresan olduğu kadar doğal bir durum

1|0
    0|0
  • Öyle bir rahatsızlık var yalnız gerçekten hastalık o. İhtiyacı olmadığı halde hırsızlık olayı yani

1|1
    0|0
  • Çok saçma değil mi?

0|1
    0|0
  • Ben notu da gördüm ve hırsız bildiğin imla kurallarına dikkat etmiş. Bu hırsız bildiğin iş hayatından sıkılan ve macera arayan bir elektrik mühendisi kesin... :)

1|0
    0|0
  • Çılgın hırsız köylüyü coşturuyor

0|0
    0|0
  • Her şey zevk için

0|0
    0|0
  • Zevkine elektrik vercen bu hırsıza.

1|1
    0|0
  • Çok komik yaaaa ahahahaa :)

0|0
    0|0
  • İzmir'in hırsızı bile güzel.

0|0
    1|0
  • şu an bu ne kadar tuttuğunu bilmiyorum kapora olarak bunu al ben kabloları satıp değeri neyse bırakırım Allaha emanetsin deseydi ne güzel olur du

0|0
    0|0
  • Her şeye rağmen bu ülkeyi bu ülkenin insanlarını sewiyorum... Başka bir Türkiye yok... Gece gece gülmekten karnıma ağrı girdi...

0|0
    0|0
  • Prensip sahibiymis hirsiz..

0|0
    0|0
  • hırsızların efendisi yakında sinemalarda biletler biletixde 😂

0|0
    0|0
  • okudum bu haberi

öbür tarafta da amca zevk alcak.

0|0
    0|0
  • Hakikatli hırsızmış 😆 ideolojik olmak böyle birşey 😆

0|0
    0|0
  • Adam resmen dalga geçmiş

0|0
    0|0
  • Eskinin hırsızları bile işini yapardı

0|0
    0|0
  • Adamın hobisine bak

0|0
    0|0
  • okumuştum

0|0
    0|0
  • Biz bunlarin eli kesilsin diyince gerici oluyor degilmi zevk haline gelmis. artik yuruken donumuzu calacaklar bisey diyemicen

0|0
    0|0
  • Sevdiğin işi yap sözünü değiştirmeleri gerek devletin o hırsızı ajan olarak alması lazım işe yarar

0|0
    0|0
  • ülkenin hırsızı bile trol

1|0
    0|0
  • Şimdi sitedeki kızlar hırsıza aşık olucaklar.

'' Of yaa tanışmak istiyorum '' diyicekler izleyin.

Seri katilde de böyle olmuştu. Bizim kızlar problemli

0|0
    0|0
  • İşinin eri diye buna deniyor galiba :))

0|0
    0|0
  • Bu adamlar için hırsızlık hobi , bu adamda fatmagül olmuş :))

0|0
    0|0
  • ulan ülkemin hırsızı bile saykooo :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    59
Yükleniyor...