Burada feminst kızlar varmı? Feminist kızları severmisiniz?

Burada feminst kızlar varmı? Feminist kızları severmisiniz?

1|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Burada kendini feminist sanan kızlar elbet vardır. Fakat bir çoğu feministliği erkeklere her konuda muhalefet olmak sanıyor ve öyle inanıyor. O yüzden geçiniz buradaki kızları efendim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben çok eski bir üyeyim ve engin tecrübelerime dayanarak bunu söylüyorum :). Sitede erkek dominansı var. Bir çok kadın üyeliklerin arkasındada erkek var. Böylede olunca kadınlar küçük düşürüldüğüne herkes susuyor. Eğer bir erkek bir kadını küçük düşürdüğünde ben sesimi çıkardım diye feministsem evet feministim. Benim babam ve abim bana hiç kimsenin beni küçük düşürmesine izin vermemesini öğretti :). Bu sitede ben hiç bir zaman güçlü kadın göremedim. Nedenlerinide yukarıda anlattım.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Nazlı erkek gibi olmayan nazlı sürekli ilgi bekleyen kızları severim feminist falan anlamam sevilmeyi hakeden kızı severim

0|0
    0|0
  • sevmeyiz

0|0
    0|0
  • feminist erkek geldi :D

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum..

0|0
    0|0
  • Hic sevmem.

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Vardır, severim

0|0
    0|0
  • Hayır niye sevim ki deli mi dürttü

0|0
    0|0
  • Pek sevmem ama karşıma hiç ole biri çıkmadı

0|0
    0|0
  • feminizm kocayı bulana kadar :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Feminist değilim hiçbir izm'e dahil değilim ama bu ülkede savunduğum bir sistem feminizm.

0|0
    0|0
  • Değilim. Türkiyedeki feminizm biraz cinsiyet ırkçılığına kaçıyor. Ortasını tutturamıyorlar.

1|0
    0|0
  • @samanalevi16 dediği evlenene kadar o feminizm erkeklerde Ben'li bir sistem var. O yüzden erkeklerden nefret etmemek için bir sebep söyleyin. :p

0|0
    0|0
    • 2ay

bizsiz yapamıyorsunuz :) sevgiyi de ilgiyi de aşkı da bebeği de bizimle yapmanız gerek :) seviyorsunuz bizi :D

• 2ay

@samanalevi16 Biraz paradoks ilişkilerimiz. Sevmesen olmuyor. sevsen olmuyor.

• 2ay

haklısın :) ama en güzeli severek birşeyleri yaşamak ve paylaşmak :) sevmeden çekilmez

• insanlari cinsiyetlerine gore ayirmak cok ahmakca

0|0
    0|1
  • Benden bahsediyor dağılın :D

0|0
    0|0
  • Buyrunuz?

0|0
    0|0
  • Yok değilim

0|0
    0|0