Erkeklerde tüy sizin için sorun mu?

Erkeklerde tüy sizin için sorun mu? Özellikle esmerlerde büyük sorun oluyor yani benim gibi, cok uzun olmasa bile siyah oldugu için az bile olsa maymun gibi duruyor sizce bir erkek tüylerini almalı mı ne yapmak gerek ufak ufak var ama siyahlar?

Güncellemeler:
2ay gnclnk
2ay adfasda

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Orman görüntüsüne katlanamam. Ufak tefek, seyrek, göze batmayanlardan şikayetim yok ama bizdeki de mide yani, olmaz öyle. Alınması gerek

0|1
    0|0
    • 2ay

ya orman değil öyle hani büyüklerde oluyor ya kıvırıcık birbirine girmiş öyle degil ama siyah ya koldakiler tüy gibi kıl gibi değil nası anlatsam ki bir gün fotosunu cekip atim bence burdaan link olarak size

• 2ay

Öyle göze batmayacak bir sekildeyse alma, yani kız arkadasin-eşin isterse o zaman bakarsın çaresine

• 2ay

diyosun. en iyisi link atmak ya ben yarın bir foto çekim kolumu ve gögsümün orasını üst tarafı, sen bana söylersin zaten sırtımda hiç yok.

En İyi Erkek Görüşü

• bende hiç kıl yok :)

0|1
    0|0
    • 2ay

ne güzel bir genetik be. benim ten beyaz kıllar gidince ne kadar beyazzsın diyorlardı eskiden kıl yoktu sonradan bir cıktı kekolaştık biraz ya üzücü valla kıl kökü cokmus demekki sonradan uzuyormus ne yapmak lazım dostum peki ya

• 2ay

peki geçiyor mu? cildi tahriş eder mi knk öylede ya. aslında o kadar büyük bir derdim yok ama ben bazı yerlerde olmasın istiyorum ya da seyrek olsun ya da rengi biraz solsa güzel olur rengini soldurcak birşey olsa keşke oda yeterli.

• 2ay

cildi tahriş etmiyor ki

Kızlar Ne Diyor 3

• Alaa iyi olur

0|1
    0|0
  • ben aliyorsam o da alacak

0|1
    0|0
    • 2ay

neyle alcaz :D

• 2ay

cok yayginsa mesela sirt gogus boyun vs gibi lazere gitmelisin

• 2ay

sırtımda hiç yok. gögsümünde sadece ortasında iki meme arası var ya orda var diger taraftakiler 1 cm bile uzunlukta degil minik minik böyle yanlarındakiler belli olmuyo bile öyle. kollarımdakiler biraz siyah ondan canımı sıkıyo yoksa tüy gibi kalın degil bişey degil yumusak ama siyah azcık işte.

• Fazla kil sorundur

0|1
    0|0
    • 2ay

kıllarım mesela benım sert değil hani tüy gibiler ama siyah oldukları için sevmiyorum anlamıssındır nasıl oldugunu. ne ile almak lazım peki? sertleşir bu seferde

• 2ay

dokunması zor olur fazla kıl flan

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...