İzmirde basketbol yeri?

Kız kardeşim 14 yaşında ekimde 15 olucak benim boyum 1.72 ama kız kardeşim 1.60 çok kafasına takıyor izmirde basketbola nereye gönderebiliriz boyunu uzatması öğrenmesi için

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Basket boy uzatmaz düzenli beslenme boy uzatır

1|0
    0|0
    • 2ay

Yemek seçtiği için uzamıyor ozaman ben yiyorum herşeyi ama o günde 1 öğün yiyor sürekli kola içiyor ailede herkes uzun bir o kaldı kısa bir umut baskete gitsin diyoruz

• 2ay

Öncelikle dahiliyeye (iç hastalıkları) gidin homple analiz ettitirin organları hasar var mı diye ultrason isteyin hatta mutlaka zarar vermiştir organlara hem onlatı tedavi ettirin diğer yandan da psikolojik destek alarak kolayıda bırakabilirsin ama dediğim gibi bunu kendisinin de istemesi lazım. :)

• 2ay

Rica ederim ne demek umarım kolayı bırakabilirsin :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Kız kardesin sen olmayasın

1|0
    0|0
    • 2ay

Kendim içinde sorabilirdim ne fark eder

• 2ay

Alsancakta cvar bir tane

• 2ay

Aslında biz karşıyaka tarafında oturuyoruz alsancsk uzak kalıyor biraz ama adını söylersen genede bakabiliriz

• Pınar ksk tabikide birde tuborg var altyapı sanırım o hala... Ama öğrensin diye gönder uzaması içinse hiç gönderme

1|0
    0|0
    • 2ay

Uzasın diye gönderiyoruz öğrensin de tabi ama uzaması öncelik

• 2ay

Genlerde önemli ama annem abim babam hepimiz 1.70 den aşağı değiliz abim 1.90 babam 1.85 annem 1.70 ben 1.72 birtek o öyle kaldı ve basketboldan başka çözüm bulamadık

• 2ay

Uzar o daha ya yaşı küçük basketbol oynatın Tabiki ama daha çok açma germe barfiks çubuğu gibi şeyleri yapsın onlarla 1 5 cm uzayalilir beslenme ve uykuda çok önemi

• 165 olur bu yaştan sonra senin kadar uzamaz

1|0
    0|0
  • bir sürü klüp var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya fazla şey yapmasın 18 yaşındayım 156 boyum :D :D

1|0
    0|0
    • 2ay

Ailede herkes uzun olunca taktı kafaya

• 2ay

Ya takmasın minyonluk iyidir ben tam minyonum mesela minik el minik ayak :D 34 35 numara Ayağım ben takıyomuyum kafaya :D benimde akrabalar uzun mesela 175 falan ben kısayım amaaan benden önemli mi :D takmasın kafaya

Yükleniyor...