Namaz kılanlar bir bakabilir mi acil?

Namaz kılan arkadaşlar bir bakabilir mi acil bir soru sormam lazım yatsıya yetişmem gerekiyor da?

Güncellemeler:
2ay yrtjm
2ay n ghhg

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• buyur?

0|1
    0|0
    • 2ay

kardeş bende biraz afedersin meni oldu bir sıvı cktı ama ck ck cok az minicik bişey bende ıslak mendille sildim onu ama gusul alamam bu saatte fakat namazı mı kılmam lazım sadece abdest alsam kabul olur mu namazı kılabilir miyim lütfen Şu an bildiğinizi söyleyin içim içimi iyiyor?

• 2ay

sanırım kılcam teşekkür ederim öyle bembeyaz birşey akmadı internette okudum meziymiş adı dediğiniz gibi üstümü değiştirip kılcam Allah razı olsun saolsun inş Allah kabul eder hesabı kapatıyorum hoscakalın

• 2ay

Çok yaşa amkkk.

En İyi Erkek Görüşü

• buyur kardeşim

0|1
    0|0
    • 2ay

kardeş bende biraz afedersin meni oldu bir sıvı cktı ama ck ck cok az minicik bişey bende ıslak mendille sildim onu ama gusul alamam bu saatte fakat namazı mı kılmam lazım sadece abdest alsam kabul olur mu namazı kılabilir miyim lütfen Şu an bildiğinizi söyleyin içim içimi iyiyor?

• 2ay

olmaz illaki gusul alman lazım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• kılmıyorum ama kılsan on numara kılarım.

1|1
    0|0
  • buyur sor kardeşim

0|1
    0|0
    • 2ay

• 2ay

mezi ise bildiğim kadarı ile gerekmiyor ama meni ise gerekiyor

• Sor ortak

0|1
    0|0
    • 2ay

• 2ay

Dalga geçecek başla konu bulamadın mı mk

• Namaz ne ya ıyy ahahah 😂

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...