Evde genelde tekim ve ailemin bana karşı ilgisi az?

Şimdi size günlerimi kısaca özetleyeceğim. Ailem ayrı ve tek kardeşim yani kardeşim yok. Annem de gece gündüz çalışır yani turizm sektöründe olsa bile ofiste duruyor. Babam deseniz başka şehirde. Neyse, eve geldiğinde kadın benimle göz teması bile kurmaktan kaçınıyor. Evde kahvaltıyı kendim hazırlıyorum, yemekleri masada tek başıma yiyorum. Arkadaş konusu desek kısa bir süre önce telefonumu çaldılar şu an bazı sosyal medyalardan tamamen soyutum ve bu yüzden de açıkça kimseyle adam akıllı görüşemiyorum bile. Hani yaşım deseniz bunları yani bir genç olarak yazıyorum. Kısacası sıkılıyorum, bunalıyorum. Kimseyle konuşamıyorum bile. Çalışmam gereken dersler bilmem neler var ve ben cidden motive olamıyorum.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Caresizligin icine kapılıp kendini ötelestieip ve bu konuları insanlarla bag kurabilmek icin duygu sömürüsü olarak kullanmamaya calısmanı tavsiye ederim
    Ailen beraberde olsa artık malesef hem kusak catısması hemde gecim kaygısı yüzünden aole bireyleri birbirinden kopuk
    Sen ne kadar adımlarını saglam atar ve ne kadar dik durursan her konuda her sey istedigin gibi sekillenecektir
    Sen ilk degilsin ve sonda olmayacaksın o zaman kadere inat en mutlusu olacaksınki bir farkın olsun 😉

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• annenle babanın sorunları var sanrm senden gzledıklerı utandıkları bseler var ondandr rehberlıkcıyle knus eve az ugramaya calıs dersanedecalıs okulda calıs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Geliyorum bekle

0|0
    1|0
  • Adres ver ara sıra uğrayım

0|0
    1|1
  • Ne iş yapan

0|0
    0|0
  • eve erkek at

0|0
    1|0
  • uzun uzun yürüyüşler yap bıraz kendıne zaman ayır spor yap kendıne gelırsı

0|0
    0|0
  • annen mi ilgilenmiyoır

0|0
    0|0
  • Hwrkeste olır içe kapanma yanlışlık duygusu. Spor yap gez dolaş bir arkadaşın olsun dertleri paylaştığın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kıyamam sana ben, tek kardeş olmak çok zor.. annenle konuşmayı denesen olmuyor mu?

0|0
    0|0
  • Tek çocuğum. Tammam simdi oldu.

0|0
    1|0
Yükleniyor...