Bakın ben çok güzelim tamam mı güzelliğim dışında hiç bir özelliğim yok karaktersizin tekiyim ve hala beni terk etmiyor?

Sürekli gelgitler yaşayan, verdiği kararların arkasında duramıyan birisiyim. Ondan ayrılmak istiyorum iki gün sonra dayanamayıp tekrar mesaj atıyorum. Onu artık üzmeyeceğime dair karar alıp sonrasında ondan uzak durucağımı söyledim. Ama beni istediğini ne olursa olsun barışmayı istediğini söyledi bende beni gerçekten seven birisi var diyip kabul ettim. Noldu 5 gün sürdü peri masalı yine aynı sorunlar fırladı. Ben ilişki yürütemiyorum kendime iyi gelmiyorum ona nasıl geliyim? ama hala benim peşimde. Kendimden gerçekten nefret etmeye başladım. Onu üzmemek için yaptığım şeyler sonucunda neden üzüyorum...

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• İmla kurallarını güzel kullanıyorsun hiç yoktan,
    bu bile yeterlidir çoğu insanın karaktersizliğini & özelliksizliğini geçebilmen için.
    Kendini fazla değersizleştirme, herkesin biraz egoist olmaya hakkı vardır;
    bir gün yaşayan kelebeğin bile.

iyi hayatlar ^_^

http://i.hizliresim.com/n7r2Bl.jpg

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden sevmiyosun seni seven biri var daha ne istiyorsun belani mi erkekler kendilerini istemeyenin pesinden kosmaya merakli kendisini sevendende bikarlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İki karaktersiz buluşunca sonuç bu işte.

0|0
    0|0
  • benden uzak durunda kimin başını yakarsanız yakın...

1|0
    0|0
  • Bu kadar açıksözlüsüne rastlamadım

0|0
    0|0
  • Yav he he

0|0
    0|0
  • ilk once bir sakin lutfen

0|0
    0|0
  • kendini bilmen ne güzel birşey :)

0|0
    1|0
  • Karaktersiz seni

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Demekki senin seveceğin biri değil

0|0
    0|0
  • Bitir ve artık üzme

0|0
    0|0
  • Kendimi gördüm yeminle ya filmin sonunu söyliyim evlilik çoluk çocuk ciddi ilişki düşünmüyorsun çok sıkı dostların olur her önüne gelene kanka diyosun ve aşkından ölsende kimseyle sevgili olmuyosun çünkü yürümüyor free free takıl.

0|0
    0|0
    • 2ay

aynen çok doğru dedin dostluklarım iyidir ama ilişkiler konusunda berbatım ya karşımdaki bana beddua ederse diye düşünüyorum , ama zaten ilişkilerim yürümüyo onun etmesi sanırım olayları daha da hızlandırır. Olucaksa da olmaz

Yükleniyor...