Neden dikkat çekemiyorum?

Merhaba.
Arkadaşlarımla gittiğimiz bir mekanda, cafede dikkat çekmediğimi düşünüyorum. Mesela çok fazla makyaj yapmam. Maskara, ruj bazen de allık. Ama arkadaşlarım mesela makyaj yapar daha şık giyinirler ben rahat, hippi, doğal şeyler giyiyorum. Saçlarımı doğal kullanıyorum hep. Doğal biriyim yani dışarıdan bakılınca. Bakımsız değilim kesinlikle kendime bakarım. Çirkin bir kız da olduğumu düşünmüyorum ego olarak görülmesin lütfen. Koyu sarı saçlarım, kahverengi iri gözlerim iri dudaklarım vardır.
Boyum 155 kilom 45 ölçülerim 85-63-88. Kilolu bir kız değilim yani. Ama boyum kısa olduğundan mı dikkat çekmiyorum? bir şekilde bende dikkat çekmek, oturduğumuz mekanda birileri tarafından izlenmek, ilgilenilmek istiyorum ne yapmam lazım, niye böyle oluyor?

0|0
23|22

En İyi Erkek Görüşü

• Kısa boylu kız güzel olur daima niye ilgi çekmiyosun çünkü erkek gibi kızlar ilgi çekmez daha kadınsı giyinmen lazım hippi gibi nedir !! Etek topuklu vs şeyler tasma gibi zincir de takma da

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dikkat çekmeye çalıştığın içindir belki de yani bilmiyorum mesela ben hiç sevmem bakışların üstümde olmasını hatta elimde olsa herkesten gizlerinirim😅 ama bir markete bile gitsem illa ki bakan 5-6 kişi görüyorum boyum 1.68 kilom 58 ölçülerim 80-63-93

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Giderin yoktur

0|0
    0|0
  • Yalnız bu duruma "ilgi orospuluğu" deniyor, bilginize...

0|1
    1|0
  • Hayirlisi.

0|0
    0|0
  • Çekişin kuvvetli değl

0|0
    0|0
  • KırmıI Ruj ve rimel sür olanları izle kanka 😄👍

0|0
    0|0
    • 3ay

Bak mesela bir arkadaşım var kıpkırmızı nuj sürer güzel değilder öyle çok fazla ama dikkat çeker yani ilgilenirler onunla. Dığallık seven erkek yok mu ya :(

• 3ay

Uzaktan doğallık seyredilmez kırmıjı ruj seyredilir ama😂

• 3ay

Uzaktan çekici bir tee vee uzun olması şart değil, güzel saçlara sahip sen ve vücudunda orantiliysa sıfır makyaj bilee her turlu dikkat çekerdi👍

• Güzel değilsindir

0|0
    0|0
  • Gozume girdin bak :)

0|0
    0|0
  • Dikkat çekmiyorsan güzel değilsindir

1|0
    0|0
  • Boy olabilir ama tıp daha önemli

0|0
    0|0
  • Hayatimda duydugum en şımarık ve ergen mesaj bu ama enazindan dile getirme cesaretine sahipsin tebrikler buda birsey sonucta 😊 benden sana bir abi nasihati dikkat cekicem derken komik durumlara dusme.. sanirim bukadari kafi

0|0
    1|0
    • 3ay

Ya haklısın sanırım ama zaman zaman insan neden diye düşünmeden edemiyor.
      Ergen mi, pekala :D

• İzlenince ne olacak?

0|0
    0|0
  • Tam bana göre 😍

0|0
    0|0
  • vah vah acıdım bende dikkat çekemeyim bundan sonra dörtlü yakacağım bütün kızlara

0|0
    0|0
  • çok fazla takıntı yapma. zaman dikkat çekersin...

0|0
    0|0
  • anlattıklarına göre dışarıdan bakınca dikkatimi çekebilecek bir kıza benziyorsun

0|0
    0|0
  • Boy küçük trafo küçüktür senin elektrik veremiyorsun

0|0
    0|0
  • Sen tam bir minnoşsun halime..

0|0
    0|0
  • Gel istediğin değeri yaşatayım sana

0|0
    0|0
  • Seni görmek gerek sonuca varabilmek için :)

0|0
    0|0
  • Boşver izlenme. Nazar diye bir illet var adamın pestilini çıkartıyor. Sonra insan içine çıkmaya korkar olursun.

0|0
    0|0
  • boy kısa bacı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Aslindaa güzelsin çok minyonsun. minyonlar genelde coook güzel bir yüz ve orantılı vücut hatlarına sahip olurlar Allah Allah, mubabbetin nasıl?

0|0
    0|0
  • Guz degilsin

0|0
    0|0
  • E ne güzel iste dikkat cekme

0|0
    1|0
  • Ben 1.58im. Abi dikkat cekmek igrenc bişey bazen birilerine kafa atasim geliyo hayir erkekleri anlarim kizlarda bakiyo bunu bir ego olarak gorme harbi ama ben sevmiyorum kendime ozen gostermesemde dikkat cekiyorum :/

0|0
    0|0
  • Giyimini değiştir biraz. Şık giyimli kadınlar erkeklerin çok ilgisini çekiyor

0|0
    0|0
  • daha şık giyin

0|0
    0|0
  • Cunku hep tipinle dikkat cekmeyi bekliyosun. Kişiliğini konustur bir seyler anlat. Mesela ben tipten giyinimden cok konuşmalara bakarim

0|0
    0|0
  • Tanımadığın kişilerin gözlerinin senin üzerinde dolaşması gercekten çok can sıkıcı.

0|0
    1|0
  • boyun göre ölçüler çok durdu gözümde jdsjd

0|0
    0|0
  • bence bırak sen dogallıgınla guzel kal senı begenen boyle begensın hıc kımse ıcın kendını begendırmeye calısma bu da senın farklılıgın olsun arkadasım.)

0|0
    0|0
  • Sana öyle geliyordur

0|0
    0|0
  • Makyajini yapmayi ihmal etme koyu ruj surebilirsin erkekler dogal kizlardan hoslaniyoruz dese de makyajli kizlar onlara daha cekici geliyo😅

0|0
    0|0
  • Bol maskara veya koyu ruj surebilirsin

0|0
    0|0
  • dikkat çekmek mi bence kendin ol

0|0
    1|0
  • demekki yeternce diilsn

0|0
    0|0
  • Boşver dikkat çekip napcan

0|0
    0|0
  • Boydan olabilir

0|0
    0|0
  • çocuksusun o yüzden.

0|0
    0|0
  • neden dikkat çekmek istiyorsunki

0|0
    1|0
  • Bende gözlerimden dolayi dikkat çekiyorum. Bence iğrenç bişey 👎👎👎

0|0
    1|0
  • 1.55 boyundaki arkadaşımı otomatik kapı bile görmüyor kanka zorlama bence xjdkcjskfjd

0|0
    0|0
  • boyum 1.55 kilo 43 vücut ölçülerim 85-59-85 gözlerim ela normal büyüklükte dudaklarım küçük saçlarım hep doğaldır makyaj desen o da az hemen hemen aynıyız senle ama nedense göze batıyorum bende :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...