Anneniz üvey babanızı size tercih etse?

Öz babanız öldü ve anneniz başka bir adamla evlendi beraber yaşıyorsunuz. Annenizin üvey babanızdan ayrılmasını istiyorsunuz üvey babanız bunu öğrenince sinirleniyor ve annenize ya oğlunu/kızını seç ya beni diye seçenek sunuyor ve anneniz kocasını (üvey babanızı) seçiyor. Tepkinizi ne olurdu? Napardınız?

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Kiz bu secimi niye yaptiriyor anneye? Anne -kiz iliskisi niye bu halde? O nasil bir adamki ana evlat arasina girme cesaretini kendinde goruyor;(

0|0
    0|0
  • Hicbir anne bunu yapmaz herhalde

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle olsa yetimhane diye birşey kalmazdı her doğuran anne mi? Her anne doğurur mu?

• 2ay

Evladina bağlı bir anne demedim zaten

• 2ay

O zaman olabilir. Aticaksa cekip gidersim ne yapim yalvarcak halim yok degisme diye

• Çeker gider kendime yeni bir yaşam başlatırdım

0|0
    0|0
  • Medcezir izlemeyi bırak assadas

0|0
    0|0
  • Beni son görüşü olurdu

0|0
    0|0
  • Evden ayrılır başımın çaresine bakarım

0|0
    0|0
  • Sende birgün evlenip gideceksn yapcak bişey yok dünya zalim

0|0
    0|0
  • oha eğer kı ımkanım varsa terk eder uzaklasır kendıme hayat kurardım

0|0
    0|0
  • secmez inkansız :)

0|0
    0|0
  • Kendi ayaklarim uzerinde durmak icin ne gerekiyosa yapardim iş secimi cevre secimi onemli

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Kesinlikle annen haklı demiyorum bak yanlış anlama beni ama sonuçta onun da 2. Evliliği ve bir kadın için çok zor birincisini kaybetmişken ikincisini de kaybetmek. Sonuçta çocuğusun belki çekip gitmezsin ama o adam giderdi ve annen yine hayatında yalnız kalırdı. Sen zaten ileride kendi aileni kuracaksın. Yine de haklı demiyorum ama kendimi onun yerine koyarak düşünmeye çalışıyorum. Sen neden ayrılmalarını istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Annemi affetmem

0|0
    0|0
  • Kırgın çiçekler adında dizi çekerdim 😂 ay şaka bir yana harbi öyle bir şey olsa bir daha annemin yüzüne bakmam çeker giderim

0|0
    0|0
  • Çeker giderdim bir daha yüzüne bakmazdım

0|0
    0|0
  • Mutluluklar diler bir daha yüzüne bakmam

0|0
    0|0
  • Bir mezarda bir arafta birde hakta buluşuruz

0|1
    0|0
  • Şu hayatta bide onu kaldıramazdım herlade

0|0
    0|0
  • Silerim onu.

0|0
    0|0
  • Korkarım yaşayamam üvey sonuçta

0|0
    0|0
  • o anneyi silerdim. kendi canından olan biri yerine bir dallamayı tercih etmesi kabul edilemez.

0|0
    0|0
  • Umrumda olmazdı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...