Çok rahatsız edici?

Kendimce çok güzel biri değilim kimse de karşıma geçip çok güzelsin demedi şimdiye kadar. Yüzümde fazla sivilce ya da iz olmadığı sürece makyaj da yapmam. Sadece vücuduma dikkat eder düzenli egzersizler yapmaya çalışırım. Ama bugün yolda yürürken birçok erkeğin baktığını gördüm. Göz hizasındayım illa bakacak gibisinden değil. Motorla, arabayla yanımdan geçenler baktı. Bu kendimi övmek değil aksine çok rahatsız oldum. Ne yapacağımı şaşırdım. Hayır yani açık giyinsem neyse bir kot bir tişört giymiştim. Neden hayvan gibi bakıyorsunuz ki? Hiç kendinizi kızların yerine koyup 4-5 kişilik erkek grubunun size baktığını düşündünüz mü? Laf atarak bakarak kızlar etkilenmez anlayın şunu. Buraya kadar okuyan varsa teşekürler.
Not: Sözüm meclisten dışarı.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Artık büyüdün ve etrafta hormonları kabaran yeni nesil gençler saldığın kokuyu çekmeye başladı.. Bundan sonrası için dikkat etmelisin av ve avcı ilişkisi başlıyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Bide şahin tofas gbi arabalara 6 erkek binip kizlara bakarak gaz vermesi gurultu cikarmasi beni bile rahatsiz ediyo

1|0
    0|0
  • Peki sen bir erkeğin yerine koyup 4-5 kişilik grupta kendine baktın mı?

0|0
    0|0
  • Haklısın ablacım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...