Kürtaj karşıtı dindar bir bayan hamile olup başka bir erkek hamile bir kadını kabul edebilir mi?

Merhaba arkadaşlar
Eski sevgilim ile bir arkadaşlık sitesinde tanıştım bir kez buluştuk ve ilişkiye girdik sonra ayrıldık bana konuşmamız lazım hamileyim çünkü dedi evlenelim dedi kabul etmedim.
Ve bana aldırmaya karşıyım beni kabul edecekler var böyle dedi beni tehdit etti bela olurlar başına dedi
Sonra doğurup çocuğa baban beni ortada bıraktı dicem dedi.
Ve benle 1 ay konuşurken bile o arkadaşlık sitesindeki profilini kapatmıştı beni engellemişti ve bu gün aktif olup kapatmış
Bir kaç gündür de bende işsizim para yok 3,5 ay oldu zaten 2,5 aymış yasal süre kürtajda bu 4 ay dedi bana
Ve 2-3 gündür para istemeyi kesti olmadı babama dicem dedim nedense 1 saat içinde buldum dedi olmadı babanı aricam diyodu
Ve habire telefonda konuşuyordu saatlerce bu gün aldırcam dedi arama eve geçicem dedi
Ve aradım çatladın ama oldu aldırdım dedi ve iş yerinden ulaştım saatlerce telefonda konuşuyordu işe nasıl döndü peki
Beni asıl korkutan böyle manyak erkekler var mıdır kabul eden bu arada ailesinden ayrı
Bana da çok kızdı nefret edecek kadar sizce bir kadın aldırdım deyip Çünkü uzak bir ilde kendisi doğurup başıma evlendiği kişiyi veya çocuğu bela eder mi?

Güncellemeler:
2ay Güncel

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• madem evlenmicen neden iliskiye giriyon sonra hamile kalinca evlenmem. siz erkekler hep aynisiniz kb da

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok kötü ayrıldık hamile kalınca bırakma değil hiç değil ilişkiye girdikten 10 gün sonra ayrıldık ailem öğrendi hem kişisel şeyler yaşı benden büyüktü falan
      Ve dindar manyak bir kadın bana peşimde bir sürü belalı erkekler var param yok kürtaj olcam diyodu 4 ay diyodu bende 2,5 ay oldu para yok dedim 4 ay dedi babamın numarasını verdim olmadı babanı aricam dedi 10 gün oyaladı arkadaş vercek dedi vazgeçti dedi ve dün ara babamı dedim bakıcam düşüncem olmadı aricam dedi aradım aricak mısın babamı dedim buldum dedi yarın ararım dedim arama direkt eve geçicem dedi hemşire ya saatlerce cevap vermedi başkası ile konuştu hastaneyi aradım bağladı çok kızdı sonra Kürtaj oldum dedi çelişki düştü kafama kürtaj plan bayan nasıl öğle sonrası işine döner

• 2ay

yaşlar kac

• 2ay

24 ben 39 o

Erkekler Ne Diyor 2

• Yav dindarlığı da maskaraya çevirmeyin. Kolay mı öyle dindar olmak. Zina etmiş kadına dindar demek de yeni moda mı? Cahillik mi? Ahmaklık mı?

0|0
    0|0
  • kızın hayatı masal

0|0
    0|0
    • 2ay

Abi üstte yazdım doğurup başıma bela olmasından korkuyorum

Yükleniyor...