Bizim toplumumuz feto evine gidip makrube yiyeceğine ulku ocağina gidip çay içseydi adam olurdu hain olmazdi yalanmi?

brlki kavga severiz ama bir tane hain çikmadi şukur bizden herkesten çikti bizden çikmsdı alni secdeye değenler bile f16 uçurdu o faşist dediğiniz adamlar kendi halkina ihanet etmedi bayrak indi biz astik ataturk heykelleri parçalandi yenisini getirdik biz milli olan her şey yaptik ama turk halki geleceği göremiyor umarim brn haksiz çıkarım?

Güncellemeler:
2ay devam
2ay hayde

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Maklube o makrube değil :D
    O değil de orta okulda bir çok kez gittim bir kere bile yapmadı hainler :D

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İroni yaptın sandım sonra baktım ciddisin.. Maklube yiyen öğrencinin ne günahı var yahu , biz öğrenciydik nerde bedava yemek nerde iftar çadırı görsek yemeğimizi yer kaçardık. Yemek yiyenler hain mi oldu yani şimdi? Milli olanı yaptın, büstü yerine koydun da baş göğe mi erdi bir demokratik unsuru, hayatı kolaylaştıracak daha da güzelleştirecek bir bilimsel çalışmayı bir şey getirebildin mi ülkene? Büstü yerine koymakla mı gurur duyacak gençlik? Bu mudur vatanseverlik?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• defalarca bunu anlattım. Serseri de olmaz

0|0
    0|0
  • 😂😂 ee daha daha ne icraatlarınız bakalım😊 sanki sütten çıkma ak kaşıklar nasılda ballandıra ballandıra anlatıyor😊😊 görende madımaktaki masum insanları ben yaktım sanacaklar

0|0
    1|0
    • 2ay

ben orda olsam onlari kurtarirdim orda marjinal islami unsurlsr vardi ulkucu çok azdi çoğu sarikli ne alaka ulkuxuymuş aziz nesini yanmaktan muhsin başkan kurtaedi bunuda bil onlsrin kaçtilari bina bbp binasjydi ama aziz nesine yinedr kurtardi

• Rehberi kuran hedefi turan olan yolundan sapmaz. Bak bunu yaz bir kenara iyi soz soyledim :D :D

0|0
    0|0
  • Çok doğru 👍🏼

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yalan şöyle ki ; ülkü ocağına gitseydi

MAŞA OLURDU

koyu ülkü severim , merak edip gittim ; 1 başkan var , geri kalanın alayı KÖLE

niye

kavgam olunca gelsinler

gelmesinler abi , paşa paşa dayağımı yerim ama kimseye boyun eğmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...