Kapat

Salt sosyal bir sohbet edemez mi bir kadınla bir erkek bu ülkede, detay?

101 oynuyorum 3 gecedir birisiyle iyi de anlaşıp eğleniyoruz falan. Masaya katılacak kişi gelinceye sohbet edeyim dedim en sonunda. Ne okuyosun falan filan. Nerde yaşıyosun dedim. Cevap yok, enerji elektrik kalmadı. Arkadaş, yaşadığın şehri söyleyince nikahıma mı almış oluyorum seni? Sohbet için sormasam 3 gün niye bekleyim? Lanet olsun ya nasıl bir toplum bu? Her duygunun içi boşaltılmış genlerimizle oynanmış. Salt sosyal bir sohbet edemez mi bir kadınla bir erkek bu ülkede? Bu duruma sebep ataerkil bakışa da yazıklar olsun, her erkeği aynı kefeye koyan kadın anlayışına da!..

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Öyle yani tanımadığın insanlara böyle yaklaşıyorsun bizi bu hale getiren toplum utansin,

0|0
    0|0
    • Aynen öyle utansın ki karşıdakini bir birey, bir karakter olarak karşımıza alıp konuşamıyoruz..

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba diyosun yatalım mı anlıyolar

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Oraya oyun oynamaya gelmiş neden rahatsız ediyorsun? Demekki istemiyor. Bana da yapıyorlar hiç takmıyorum cevapsız bırakıyorum çünkü istemiyorum, istemiyorum yazma deyince de çirkefleşiyosunuz. Erkekler olarak böyle bir huyunuz da var hiç hoş değil

0|0
    0|1
    • Rahatsız mı ediyorum : ) Sadece ön yargılarınızla geldiğiniz besbelli yukarıdaki yazıyı tekrar okuyup yine gelin!

• 3 gece aynı kişiyle oynamak için iyi bir izlenim bırakıp arkadaş olarak eklenmek lazım ki bunu da kendisi talep etti. Ya ne fevri insanlarsınız arkadaş?

• Online mı?

0|0
    0|1
    • Online 101 evet.

• Neden cevap versin ki? Zaten normal arkadaş çevresi olan bir insan sanaldan arkadaş edinmeye çabalamaz bile oynar oyununu adam gibi sonra normal insanlar gibi çıkar dışarıda insanlarla muhabbet kurmaya çalışır. Saçmalıksınız.

• Abesle iştigal. Sanaldan arkadaşlık da olur sohbet de senin için gariptir ya da tabu olarak görebilirsin. Bir oyunluk oynamadım onların vermediği makul cevaplardan da bahsetmiyorum zira yeltenmiyorum da okuduğunu anlıyor musun? Ön yargılısın bir gıdım halt bildiğin yok. Evet ben senin gibisini mahlukat bile görmüyorum ki sana saçmalık diyeyim! Sen bu aptal gidişin resminden birisin. O kadar!

• ha bize 50 tane mesaj gelsin saçma sapık ama biz hepsine iyi gözle bakalım.. ayrıca sadece buna bağlaman garip konuşmak isteyen konuşur demek ki istememiş orası sohbet amaçlı değil

0|0
    0|1
    • Kim sana iyi gözle bak dedi. sapla samanı karıştırma iyi oku belle nefretini kinini toplayıp yazma.. 3 gündür saatlerce oynuyoruz mal değiliz iki kelam edelim dedik. Sohbet bölümü varsa sohbet de edersin.. Etmezsen de bu konuları geçelim dersin medeniyetinle. Kimse konuşmak zorunda değil ama bunu anlatacak kelamı olsun, biraz saygısı varsa. Anladın mı?

• Sevgili arkadaş, hakaret etmiyorum kadınları bu davranışlara iten sebeplere lanet ediyor kınıyorum, değişmesi için çaba sarf ediyorum. Ama böyle de yapılmaz, suçu da sırf toplumun gerçeklerine yükleyemem; yani burda düpedüz kusurlu buluyorum kadını. Ya lazım değil arkadaşlığı, sevgililiği insan insanla komşu komşuyla konuşur ya öylesine de olsa selam der. Bir bankta oturduğun kişiyle hiç bir yere varmayacak bir sohbet edersin ya hani öyle.. Neyse iyi geceler diliyorum..

• insan insana yaptığı bu olsun bu sorulardan sonra gelen buluşalım resim at face ekle v. s soruları insanı bunaltıyor. hadi 1 olsun 2 olsun neden erkekler böyle? insan insani bu kadar hayattan internetten soğutur mu.. iyi geceler sizin olsun bence sinirlisiniz epey :)

• Gel hele bir otur sakinleş yeğenim

0|0
    0|1
    • Sakinim küçük hanım, fikrin var mi?

• Böyle tipler az değil ama maalesef.. Pekala teşekkür ederim bu olgun görüşün için.

• Rica ederim

• Toplumumuzdaki erkeklerin çok büyük bir çoğunluğu kadınlara avlanacak hayvan gözüyle bakınca maalesef böyle oluyor.

0|0
    0|0
  • bu aslında tamamıyla sizin yüzünüzden

0|0
    0|2
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostum bu yaklaşıma sahip kadına malesef kızmaya hakkımız yok. Çünkü biz binde biriz. Kızmayı boşver arada bir bana yazan olursa ben cevap vermiyorum artık. Çünkü yavşamanın cinsiyeti yok ve binde birin bana denk geleceğini sanmıyorum artık. :)

0|1
    0|0
    • Kadına, birinci saniyede yapılan yaklaşımlardan ötürü kızmıyorum. Biraz tanıdıktan sonra bile iki kelamı çok görüp susmalarınaysa hak veremiyorum..

• Anlattığın ve anlamadığın detaylardan bihaber yazıyorum ama genel olarak takmamak en güzeli. :) eğlenmene bak. :)

• Tabii anlıyorum, sıkıntımız insanlara gereğinden fazla değer yüklemek belki de.. Sağlıcakla ;)

Yükleniyor...