Gökten bir melek inse ve bana yüz bin tl verse ne olurdu sanki?

Neden inmiyor. Taksit taksit oderdim atanirsam. Milletin 1 ayda savurdugu para benim icin neden hayati onemi var. Zengin dogmamak gercekten kotu. Her an korkuyla yasamak da oyle. Alti ustu bir egitime harcicam ya alt tarafi hayalimdeki uniyi okucam. Zenginler umarim topluca olurler. ( Ayda 20 bin tl ve ustunu harcayan herkes.)

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Aynı hayali ne kadar kurdum bir bilebilsen.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sonra naptin?

• 3ay

Bazı yakın çevrelerimde bazı yakın olduğum insanların yanında çok nadiren konuyu açtım. Ne var sanki gökten bir melek inse ve bana altın tepsi içinde 1,5 milyarcık verse dedim. Tabi bunu şakayla karışık sadri alışık söyledim. Ciddi ciddi söylesem millet aman borç para mı isteyecek diye korkup kaçardı. Yumuşatarak söylememe rağmen , hatta dinleyenler ''O kadarcık mı leeeen insan trilyon felan ister'' diye basite indirgemesine rağmen bir Allahın kulu çıkıp da ''Al kardeşim sana bin beş yüz canını sıkma paran olunca verirsin '' demedi.

• 3ay

Hahaha :D ben hic acmiyorum bile konuyu bir kurus cikmaz eminim cunku en yakindan da en uzaktan da :) parasizlik kaderim demek ki

• Sus be pis fakir

1|1
    1|0
  • Öyle deme be

0|0
    0|0
  • Senin simdi acliktan nefesinde kokar.

0|0
    0|0
  • Burslu okumaya calis.
    Yani bunun icin cok calismn lazim cokmu gec yoksa

0|0
    0|0
    • 3ay

Geç tabii. Oh zengin parasiyla emeksiz girsin ben canim cikana kadar calisayim ne ala memleket

• 3ay

Zenginlere taktin Anlasilan.
      Birgun sende zengin olursun.

• 3ay

Neden takmayim ki? Butun sorunlarin kaynagi onlar. Herkes hayatini karartan o pislikler. Hastanin tedavi olmasini engelleyen evsiz insanlarin olmasina neden olan hep o ac gozlu kopekler degil mi?

• öyle birşey olursa söyle mutlaka banada uğrasın

0|0
    0|0
  • İlginç. Fakir birisi de gelip ayda 1,500 tl harcayan olsun dese demek ki vay halimize

0|0
    0|0
  • Para mı lazim

0|0
    0|0
  • Ben zenginimde ne oluyor emin ol fakir olmak en iyisi derdin yok abi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...