Hayat yordu Tavsiyeler verseniz cok yararli olucak?

Uzun yazicam okuyan olicakmi bilmiyorum ama 1 kisi bile sesimi duysa yeterli Ben suanda 19 yasindayim Lise yillarimdan beri hayat bir terslik icersinde. Fakirliğin verdigi bir özgüvensizlik mi diyim sevdigimi karsi tarafa soyleyemiyordum ve hala soyleyemiyorum cunku bir cay icelim dese o kadar maddi durumum bile yok. herkezin en guzel vakitleri lise yillarinda gecer benim intihar denemeleriyle gecti onu bile beceremedim Allaha isyan etmek istemiyorum ama Hem fakirlik hem platonik hem başarisizlik beni maaf etti Babami sorucak olursak Selam vermeden senden birbok olmaz der ama benim icimi bir bilse cok buyuk hayallerim var ama sadece hayal. Ben aglayarak yazdim siz birsey onermek isterseniz dinliyorum.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Arkadas senı cok ıyı anlıyorumcanını sıkma en güzel yılların unı yılları calıs devlette unıye gıt devlet yurdunda kal burs al meslegın olsun emın ol o yılların en guzel yılların olucak ınan bana

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çay içmeye paran yok ama maşallah son model telefona sahipsin uyanik çalış kazan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen de hayatı yor kanka

0|0
    0|0
  • Hayal kurmaktan vazgeçme canım her insan zengin mi doğuyor Allah aşkına? Moralini bozma iyi şeylere yönel seni mutlu eden şeyleri yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sen daha hayatin h harfindesin gorecegin cok sey olacak kendini simdiden salma hemen

0|0
    0|0
Yükleniyor...