Bir babanın 20 yaşındaki kızına sebepsizce vurması nasıl hazmedilmeli?

20 yaşında maddi manevi zararı yok
evden cıkmaz cıkarsa annesi ile cıkar
üniversiteye izin vermediği için babası acıktan okur
maddi durumları cok iyi
şimdi nasıl hazmedicem nasıl boğazımdaki düğümü yutucam söyleyin bana..

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• Psikopat mı nasıl bir baba bu durduk yere neden dövsün ki, Allah annenin yardımcısı olsun seni sebepsiz yere dövüyorsa.
    Ya bide döverken zevk falan mı alıyo nasıl bir izlenimin var?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bunlarda gecer merak etme ya bunlardan kurtulup tertemiz bir hayata sahip olursun ya da onlar yuzunden kurtulmak amaciyla bir hataya dusersin.. hayat karmakarisik bir soz vardir ya tok acin halinden ne anlar.. senin yasadigini yasamayan anlayamaz.. neler yasadik yasiyoruz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• kola iç hazma iyi gelir.

0|0
    0|0
    • 2ay

İğrençsin yaradan da bul.

• 2ay

Biraz araştırmacı ol biraz gözünü karart part iş bak kazandığın parayla okumaya çalış baktın gözün yemiyor o zaman kaderine razı olmaya çalış.

• 2ay

Ya da en iyisi zengin bir enayi bulup evlen.

• Durduk yerde niye vuruyo bu adam manyak mı

0|0
    0|0
  • Boşver babandır

0|0
    1|0
    • 2ay

Babasi olmasi kizin bir mal oldugunu anlamina gelmiyor ona istedigi gibi dokunamaz baski kuramaz

• 2ay

Son cumleyide katarak gorusune hic ama hic katilmiyorum bir kizin sirf babasi istemedi diye universiteyi aciktan okumasi tabi sende hakisin hangimiz yasadigimiz olaylari goruslerimize yansitmiyoruz ki demek ki sizinde yasam standartiniz bu.

• 2ay

@asdfzxc yaşam standartları değil tarafsız davranıyorum tamamen ailemiz de bazi şeyleri istemiyor ama duruşunu ortaya koyarsan yapılır neden olmasın ama bu arkadaşımız kendi isteğiyle gitmemiş
      Ben tarafsız konuşuyorum ama siz taraflı konuşuyor ve birazda saçmalamaya başladınız

• Konuşma onunla asla

0|0
    0|0
  • bazen en iyi saldırı susmatır. sus.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şekilde hiç kimse şiddeti haketmez

0|0
    0|0
  • Hazmedilir bir yanı yok bunun cidden Rabbim yardımcın olsun.. Ne denebilirki böyle bir durumda..:S

0|0
    0|0
  • Ustune yuru agzini burnunu kir dogurmakla buyutmekle ana baba olunmuyo ☮✌🏻️

0|0
    0|0
  • Zor valla nediyim

0|0
    0|0
  • Anlat bakalım olayı...

0|0
    0|0
  • Zor durum

0|0
    0|0
  • ulan nasıl babalar var ya

0|0
    0|0
  • kendi özgürlüğünü de kazanmalısın ona bağımlı olma.

0|0
    0|0
  • sen de herşeye ok mu dedin kızım naptın hak var hukuk var

1|0
    0|0
    • 2ay

dedim cidden dedim

• 2ay

e böyle olur kendini harcatma hayata kaç kere gelcen

• Evi terk etmeli.

(Maksimum Gizlilik)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hangi yaş olursa olsun haklı haksız fark etmez aile içi şiddete karşıyım eğer hakettiğini görsün dersen polis bakıyordu böyle olaylara ama baban ceza alır benim babam bir kere bana vurdu sonra asla eskisi gibi olmadık o da bunun farkında artık sinirlensede sesini çıkartmıyor

1|0
    0|0
  • Yutamazsın. Yıllar geçtikten sonra bile düşündükçe, hep o anı ilk yaşadığın dakika gibi koyacak o durum sana.

1|0
    0|0
  • Hep hak etmeyenler yaşıyor ya böyle şeyleri, zoruma gidiyor. Şiddetin haklı yanı yok orası ayrı.. Baban olmasa çok şey derdimde, babandır üstünde hakkı var, oturup derdini anlatmaya çalış ve inşallah görür

1|0
    0|0
  • Babayı akıl hastanesinin bahçesine bırakıp kaçın

0|0
    0|0
  • Baban haklıda haksızda olsa bedduası tutar tutucan kendini sana iyi gelen şeyi düşün ona sığın

1|0
    0|0
  • Deli mi bu baba zevk mi alıyo sen dua et baban öyle bir adamın eşin olduğunu düşünsene

0|1
    0|0
  • Niye attı

0|0
    0|0
  • Neden vurdu sana 😕

0|0
    0|0
  • Şerefsizlik bildiğin

0|0
    0|0
  • babadır ses etme gün gelır çok ararsın

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne alaka ya sebepsiz yere diyor dikkat ederseniz psikopat ruhu bu

• 2ay

@Emre8686 ben babamdan bezbol sopasyla dayak yedım haksz yere nolmus yanı

• 2ay

Bilmem zevk icin kimse kimseye saldırmamalı. "Dur şunu bir döveyim keyfim yerine gelsin nede olsa kızım insan olduğunun bir önemi yok" tarzı kişiler için sözüm yok sadece hayvan ruhlu varliklara insan diyenleri ben lanetliyorum

• Biseye sinirlenmistr acisini senddn ciksrmistr

0|0
    0|0
Yükleniyor...