Nefes kokusunun sebebi? bir hastalığım olabilir mi?

Nefesimin koktuğunu hissediyorum. Bu yüzden çok az konuşuyorum ve insanlardan uzaklaşıyorum acaba rahatsız oluyorlar mı diye onlar yaklaştıkça ben geri çekiliyorum. Ve aslında kendimi çok güzel ifade edebilen biriyim ama bu nedenle herkes içe kapanık oldugumu sanıyor. Az konuşuyorum diye. Ama dişimi fırçalıyorum bakımı yapıyorum çocukluğumdan beri böyle ama utandım nasıl diyeceigm doktora nefesim kokuyor diye diye gitmedim. şu an da gitmeye hala utanıyorum. Temizligimi yapıyorum dişimi fırçalıyorum 1 dakika sonra yine aynı hissediyorum. Bundan kurtulmak istiyorum.

0|1
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ağız kokuları yalnızca diş çürüklerinden kaynaklanmaz. Mideden de kaynaklanır. Midende bir problem varsa, bu ağız kokusuna sebep olabilir. Gün içerisinde susuz kalma, bol su iç.

1|0
    0|0
    • 3ay

Geçirir mi

• 3ay

Midede problem varsa geçirmez. Yalnızca bir süre azaltır. Doktora git bence

En İyi Kız Görüşü

• Dişinde curuk falan var mı ya da duzenlı olarak dısını temızlettrıyomusun taşlarını falan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Midedendir

0|0
    0|0
  • Sigara iciyomusun? Dilinide fircala ayni sıkıntı bendede olmustu su iç bol bol emin ol zamanla geccektir ama disini fircalarken dilinide fircalamayi kesinlikle unutma

0|0
    0|0
  • diş saglığı başta gelır

0|0
    0|0
  • Dişle alakasi yok dildir ağzı kokutan

0|0
    0|0
  • Disin curumustur ✌🏻️☮ doktora git

0|0
    0|0
  • Diş taşı oluşumun dan da olabilir

0|0
    0|0
  • Doktora gitmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • 3ay

Utanıyorum işte

• 3ay

Utanılacak bir durum yok senden daha durumda olanlar var her açıdan sağlıktan önemli bir şey yok

• Mint satın al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• midene baktır. reflü olabilir.

0|0
    0|0
  • dişin çürüktür ondan

0|0
    0|0
    • 3ay

Çocuklugumdan beri ams

• 3ay

dişten kaynaklı kesin

• 3ay

Küçükken çürük oldu dolgu yaptırdık ama bütün dişlerimdekş çürükler gittiğinde de aynıydı

• Doktordan utanılmaz.

0|0
    0|0
  • Midenden olabilir

0|0
    0|0
  • Psikolojik olabilir. Ama çok kötü hissediyorsan eczaneden alacağın bir fısfıs ile çözebilirsin.

0|0
    0|0
  • İltihap olabilir bogaz

0|0
    0|0
  • Midende sorun vardır. Ameliyatı var bu koku meselesinin

0|0
    0|0
  • de git

0|0
    0|0
Yükleniyor...