Yapisal bir sey mi Sizcee?

Bir ofiste stajyer olarak çalışıyordum bu soruyu öncelerden sormayı dusunuyordum burda ama şimdi kısmet oldu.. calistigim yerde bir adam var genç biri aramız iyi muhabbet ediyoruz ama konusurken dudaklarima odaklandığını hep yakaliyorim gözlerimin içine bakarak konuşuyor.. ama genellikle herkesle konuşurken uzun uzun bakiyor yüzlerine.. aşk hoslanti v. s yok bana karsi bu arada.. yapısı mi acaba öyle?

0|1
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• yapısı öyledir her sakallıyı dedeniz sanmayın ya allah aşkına bende bir erkekle konuşunca kızla konuşunca gözlerine bakıyorum dudaklarına bakıyorum ki ne dediğini ne diyeceğini anlamak için.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence abaza. uzaklaş. herkese öyleyse

1|0
    0|0
    • 2ay

buyur burdan yak. ee bende bir erkekle konuşurken gözlerine ve dudaklarına bakıyorum o zaman bende gay mıyım?

• 2ay

@Esofmanli_sefket dışarıda neler olduğunu neler döndüğünü en az sen de benim kadar biliyorsundur

• 2ay

Evet biliyorum yoksa yürürken erkekler kızlara öyle bir bakıyordu istemeden sinirlenip içine düş diyorum ya da kızı bakislarinla soydun diyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Şimdi biriyle konuşurken yüzüne bakmamakta saygısızlık olarak algılanır. En azından sadece gözlerine veya dudaklarına bakakalmıyor :-)

1|0
    0|0
  • Dudakalrını veya ses tonunu falan begenmis olabilir

1|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • İnş yapisi öyledir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3