Otomobiliyle bir bisikletliyi öldürüp arabanın hasarı olan 50 bin lirayı isteyen insan (!) hakkında görüşleriniz?

Kendisi Konya'nın zengin ailelerinden olduğu için ve arkası sağlam olduğu için (ne şekilde sağlam olduğunu tahmin edersiniz) tutuksuz yargılanmış. Ülke ne hale geldi. Görüşleriniz nedir?
Bu da haber linki: Haber Linki
Otomobiliyle bir bisikletliyi öldürüp arabanın hasarı olan 50 bin lirayı isteyen insan (!) hakkında görüşleriniz?

0|1
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Hukuk ve Adaletin olmadığı yerde şahıslar adaleti kendi belirlemeye kalkarsa iş rayından çıkar bu saatten sonra belliki adaleti kendimiz sağlayacağız. Dünyanın en aşağılık ve saçma hukuk sistemine sahibiz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Sabahta böyle bir tartışma geçti gene yorumumu paylaşayım.
    Klasik konya İnsanı yobaz görgüsüz kibirli sahtekar din üstünden prim yapanlar bunlar.
    Gurur haysiyet şeref AZ BİRŞEY İNSANLIK OLSAYDI KEŞKE İÇLERİNDE !.
    4 Sene yaşadım zamanında babam konya 3 ana jet üssünde görev yapıyordu askeri personel olduğu için kendisi.
    ne mal olduklarını çok iyi biliyorum bunların. Canı cehenneme insanlık yoksunu adi pislik herif.
    o çocuğun yerinde olsam babası emekli astsubaymış alsın silahını çeksin takip etsin takır takır sıksın öldürsün. birazda onun anası ağlasın bakalım nasıl birşeymiş...

1|1
    0|0
  • Soyunu kuruturum parası da kurtaramaz. Adaletin olmadığı yerde anarşi olur.
    Ne şerefsiz insanlar var , polis rüşvet alıp sahte tutanak düzenliyor , hakim serbest bırakıyor. FETÖ yapınca hain bunlar yapınca ne oluyor?

1|0
    0|0
  • haberde 50 km ile gittiğini belirtmiş. 50 km ile giden arabanın geldiği hale bak vay anasını. Yemin ediyorum bu şahıslar iki ayaklı canavar bildiğin ve ülkede eş dost akraba ilişkisi ile de yasalar uygulanınca da böyle oluyor.

0|0
    0|0
  • ALLAH huzurunda adaletinde torpil yok merak etme ettiğini bulur bir gün

0|0
    0|0
  • İlahi adalet var bu dunyada olmasa ahir dunyada cikar... Alma mazlumun ahini cikar ahesteee...

0|0
    0|0
  • Bu ülkede paran varsa sen haklısın

0|0
    0|0
  • adam benim atam var lakin sen de hatalısın demiş; ayrıca bu büyük ihtimal karşı tarafı davadan vazgeçirmek için açılmış bir davaya benziyor.

0|0
    0|1
  • ettiklerini bulur o zengin velet.. mahkeme kararı haksız çıksın o görür..

0|0
    0|0
  • A5 te ne işi var bisikletin?

0|0
    0|1
    • 3ay

Oha kafaya bak.

• 3ay

Diyelim A5'te bisikletin ne işi var, peki bu sürücü dikkatli olmak zorunda değil mi? Metrelerce sürüklemiş adamı, metrelerce. Bulabilirsem video linki de atacağım güncellemeye.

• 3ay

İyi olur o zaman yargısız konuşmuş oluruz.

• Bunun örnekleri var, Türkiyede normal artık.

0|0
    0|0
  • daha yeni küfürden çıktım haydoya çevirdiler beni. şimdi ne diyim bu bmwli or. spu çocuna

0|0
    0|0
  • Kimsenin yanına kalmaz
    İnş kat be kat acı yaşar adi çocuk

0|0
    0|0
  • Ülkede yaptıklarına bakılırsa onlardan böyle şeyler beklemek şaşırtmıyor insanı

0|0
    0|0
  • Paran var emekli astsubayın eşinden ne istiyorsun 😡

0|0
    0|0
  • yola bakılınca pek bisikletlinin haklı olduğunu sanmıyorum ama adamın arabanın hasarı için para istemesi ne kadar doğru bilemem, ama kazada çarpan suçlu değil bence

0|0
    0|2
  • İNisan demişsin de bana göre tam bir karakteri Mahlukat

0|0
    0|0
  • Bunlar zengini değil beyin fakiri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok karışık işler bunlar.
    Vicdani yönü var, birde kanuni yönü var.

Olay yeri incelemesi, tanık ifadeleri, bilirkişi raporu, trafik işaretleri ve kuralları, savcısı, hakimi derken olaya birçok kişi karışıyor.

Bunların hepsi birden zenginden taraf mı yani.

Ki tutuksuz da olsa dava devam ediyor.
    Taksirle de olsa işin içinde ölüm olduğu için ceza alabilir.

0|0
    0|0
  • İnsan değil ki bu beyni para için var
    Yazık!
    Ailesi avrupa insan hakları mahkemesine basvursa bir gelisme olur mu acaba

0|0
    0|0
  • Arabasına sıçtırmasın şimdi.

0|0
    0|0
  • paraya çok ihitiyacı varmış galiba bmw sahibinin, aramzda para toplayıp gönderelim bari

0|0
    0|0
  • yanlislikla (insan) ! yazdin sanirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...