Kızlar; karşınızdaki erkek istediğiniz gibi olmayınca neden ''odun'' ve ''gıcık'' diyorsunuz?

Kızlar; karşınızdaki erkek istediğiniz gibi olmayınca neden ''odun'' ve ''gıcık'' diyorsunuz. Biz ne odunuz ne gıcığız fakat sizin gibi olmadığımız için hemen odun ve ya gıcık diyorsunuz karşınızdakine haksız mıyım?

Güncellemeler:
2ay guncel
2ay guncell

1|0
25|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu sorunun başındaki "kızlar" grubuna girmesem de cevaplayayım. Öncelikle herkesin anlaması gereken bir nokta var , her insan kendi istediği gibi davranmalı ve yaşamalıdır. Bir insanı degistirmeye kalkmamız sonucu karşımızdaki insan kendi olmaktan çıkmış oluyor. Bir nevi el yapımı makine gibi , istenenlerin yaptırılıp , istenmeyenlerin yaptırılmaması durumu. Cevaba gelince benim lakabım buzlar kralicesidir , genel olarak yabaniyim. Bir insanın ne olduğunu önceden anladığım için , nasıl hakediyorsa ona göre davranırım. Odunluk mu gıcıklık mı başka bir şey mi adını sen koy

0|1
    0|0
    • 2ay

bence sen benim şu sitede kafa yapısı olarak anlaşabildiğim nadir insanlardan birisin yani değer veriyorum sana ve düşüncelerine senin bendeki lakabın düşlerkraliçesi :)

• 2ay

İltifatlar adına minnettarım , yeni lakabım için de teşekkür ederim lakin pek düş kurmayı beceremem 😊

• 2ay

benim için öyle:)

En İyi Erkek Görüşü

• Bu aslında kızlar için bilinç altıdır. Gerçekten istedikleri odunu bulamadıkları için odun kelimesi hep bilinç altında gezer. Oysaki farkına varsalar beyinlerinin (ah bu akşam bir odun olsada yesek dediğini) ozaman anlayacaklar neden odun kelimesini sık kullandıklarını 😂😉

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Çok gıcıksın diyorsam hoşlanmışımdır :D odun kelimesinden nefret ederim

0|1
    0|0
  • Hiç öyle şeyler demedim

0|1
    0|0
  • Istedigimiz gibi olmayınca değil huyları değişince odun diyoruz.

0|1
    0|0
  • Katılmıyorum tam da istediğimiz gibiyse öyle diyoruz 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Bu konu tartışılır. Gerçekten odun olanınız da var kabul edin. :)))))

0|1
    0|0
    • 2ay

neye göre odunuz?

• 2ay

Hayat veren ağaç odun olur taşlanir. Ham maddesine bakın bir fidandan o sekle gelir yargilanir. Düşünceli erkek de olsan zaman zaman odun deniliyor sana ama pek takılmamak sahsen herzaman dusunceli olmamak gerek bunu karsinda ki de yapmalı zaten ne ekerrsenonu bicersn sen dusunceli olduğunda karsindaki dusuncesizlige devam ediyorsa o erkeğin değil senin suçun. Madem begenmiyorsn onunla ne isin var

• 2ay

Hödük olanlardan bahsetmiyrm

• Şımarık oldukları için odun derler. Sonra kendine hakim olamayıp o oduna aşık olurlar. Bir süre sonra tatmin olmayıp o odunu yontmaya çalışırlar. En sonunda beceremeyince odun değil ş*refsiz derler. Her kız için demiyorum tabi ama genellikle böyleşer

0|2
    0|0
  • Oduna odun gıcığa gıcık adama adam deriz

0|1
    0|0
  • Ya sen de birine kızıp tüm kızlara konuşuyorsun.

0|1
    0|0
  • Ben demiyorum 😊 herkesin kişiliği farklıdır. Istedigim gibi degilse konuşmayı bırakırım. 😊

0|1
    0|0
  • haksızsın. odun seni.

0|1
    0|0
  • Hayır ben sadece odun ve gıcık olursa odun ve gıcık derim eğer odun ve gıcık değilse odun ve gıcık demem neyse o

0|1
    0|0
    • 2ay

nası yani gerçekten odun mu olmamız lazım anlayamadım acıklama yeteriszzzz

• 2ay

İdare et işte 😂

• 2ay

peki :D

• odunsa odundur gıcıksa gıcıktır haketmiştir

0|1
    0|0
    • 2ay

yo sarılmadık diye odun mu oluyoruz sımdı? sınırı korumanın nesi odunluk ya

• 2ay

önemi yok arkadaşız

• 2ay

o zaman dert etme

• Yok kanka odunu sobada yakmak için kullanıyoruz 😂

0|1
    0|0
  • çünkü çok gıcığımıza gidiyor yaptıkları bence demekte haklıyız biz kadın olarak erkeklerin bazıları hatta çoğu hak ediyor yani odun diyoruz çünkü odunluk yapıyoruz erkeklerin genelinde var bu odunluk :D

0|1
    0|0
    • 2ay

sizde herşey hemen olsun istiyorsunuz

• 2ay

kadınız biz oğulmm :D

• 2ay

hey allahım :D pes ediyorum peki...

• İstediğimiz olmayinca degil sevgili kardesim bu bir naz gecirme yöntemidir bir trip sözüdür aslinda bunu sevgiyle söyleriz

0|1
    0|0
  • Bence haksızsın. Harbi odundan gelmiş öküzler mevcut.

0|1
    0|0
    • 2ay

neye göre odun ama işte

• 2ay

Yok ya kim Demiş bir adım ötesini düşün. Siz önce bir adım atmayı öğrenin öyle armut piş ağzıma Düş hesabından uzak olsanız. Aman banane 😅

• 2ay

Allahım ya korkulur sizden :D

• Daha yaratici olamiyoruz, belki de olursak ayip olur ondan. odunla yetiniyoruz

0|1
    0|0
    • 2ay

hey allahım ya :D cokta acık sözlüsünüz maşallah

• Bana da odun diyorlar boşverdim ben.🔪🚬

0|1
    0|0
  • romantik değilse o odundur . odunlarda gıcık olur jdnjxddne

0|1
    0|0
  • Seni bilmem canım ama bazıları cidden odunluk yapıyor

0|1
    0|0
  • Ya ben sanmıyorum onun için dendiğini. Mesela çok kıskançsanız direk odunsunuz,

0|1
    0|0
  • Hiçte birkere.

0|1
    0|0
  • Erkeklerde kaşar diyor

0|1
    0|0
    • 2ay

yo aynı şey değil bizimkiler yılışık onla bunla yatıp kalkana kaşar diyor siz mesefeli olan adamlara odun diyorsunuz tam tersi olaylar.

• 2ay

Siz dediğin Zaman aşırı genelleme oluyor tek bir kızın hatasını biz niye çekelim 😂 Ve öyle de olsa bir insana karışmak kimsenin haddi değil yani Cidde'n kız namusunu koruyamıyor olsa da bu bize onun arkasından konuşma Hakkı'nı vermez

• 2ay

ya illaki canım herkesin kendi hayaatı kimseyyi ilgilendirmez

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

• kedi uzanamadığı ciğere mundar der hesabı

0|1
    0|0
  • Yürü bee aslanım. Kim tutar seni

0|1
    0|0
  • Kadınlar; seni sen yapan özelliklere aşık olup, sonra senden o özellikleri almaya kalkıyorlar. K. k

0|1
    0|0
Yükleniyor...