Erkekler, daha önce hiç don, şort indirme şakası yaptınız mı ya da yapıldı mı size?

çok eski olmamak şartıyla ne zaman ve olayın nasıl olduğunu anlatırsanız seviniriz :) hiç yaşamaanlar cevap vermesin boş yere :))

0|1
28

En İyi Erkek Görüşü

• Sana bisey soyliyimmi. 7 siniftayım okulun en pis bebesi var mamiş ismi. Kimse birsey diyemiyor felan. Cuma günü İstiklal Marşı okuyorduk hani 5. Saat felan.
    Neyse ders bizim beden. Ders bitti sıraya geçtik. Hoslandigim kız felan var.
    Sırada en önde esofmanimi baglamamis bir vaziyette saf saf duruyorum. Mamiş denilen geldi bir indirdi.
    Aman allahım ben soook. Hoslandigim kız yerlerde kirize girdi. Okul müdürü şaşkınm hocalar gülüyor. 1500 öğrenci bana bakıyor felan derken rezil olarak eve gittim 😂😂

1|0
    0|0
    • 3ay

sanırım tek inen eşofman değildi :D

• 3ay

Yok ya ozamanlar küçüktük beyaz kilo giyerdik.. Beyaz kilot kalmıştı altimda 😃

Erkekler Ne Diyor 27

• Küçükken bana yapıldı, ben birisine yaptım mı hatırlamıyorum. Ama komşunun oğlu mahallede oyun oynarken arkamdan gelip eşofmanımı indirmişti, o zamanları çocukluk aşkım olan kız da ordaydı, aşırı utanmış ve sinirlenmiştim. Dövücektim de çocuğu ama annesinin yanına kaçtı, bide maldı zaten öyle geçti gitti. 20li yaşlarda ise böyle bir şey yapılması aşırı sakat, hahahah deyip geçilecek bir konu değil. Kan çıkar kaaaaannn :D

1|0
    0|0
  • Allah düşmanımın başına vermesin benim başıma gelmedi ama sınıftan bir çocuğa yaptılar ben utandım arkadaş 10. Sınıftım bu hazin olay gerçekleştiğinde Salı günü beden eğitimi dersi var herkes eşofmanlı sınıf tam kantinin karşısında 2. ders tenefüsü 15 dakika bu tenefüs kahvaltı için düşünülmüş herkes kantinde okul 1000 kişiyi aşkın en az 400 ü kantin ve çevresinde indirilen arkadaş sınıfın önünde duruyor indirecek arkadaş yavaşça yaklaşıyor ve atılıyor kendini fazla kaptırıyor ve çok kötü çekiyor aşağıya doğru ve o görüntü çocuk toparlanmaya çalışıyor felan ama olan oldu bu 400 kişinin en az 200 ü şahit indiren çocuk disipline gitti uzaklaştırma aldı ardından okuldan atıldı ama işin ilginç yanı indirdiği çocuk hiç takmadı sanki bu durumu arkadaşlıkları normal hayatta devam etti

1|0
    0|0
  • Ergenlikte ki milli şakalardan biridir olmazsa olmazz 😀

1|0
    0|0
    • 3ay

erenlikten sonra yapılmaz mı 20li yaşlarda mesela :))

• 3ay

Yani yapan var mı bilmiyorum ama biz en azından yapmadık. Adam oldoook olom orkok odama yakışmez 😂

• Çok indirdim çokta maruz kaldım.
    En son atari salonunda indirmişti pi. ç bir arkadaş..
    O da pazar günü atari salonu tıklım tıklım.
    Mortal kombat oynuyordum. tam fatality yaparken sıyırıp kaçmaya başladı.
    Bende peşinden koşup çelme çaktım.
    Kafasını masaya vurup yarmıştı:/

0|0
    0|0
  • yapmadım yapılmadıda

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • ben bir kere yaptim bir kerede bana yapildi ikiside lisede beden dersinde olmustu hali sagnin ortasinda

0|0
    0|0
  • Berbat bişey :( sokağın ortasında indirdiler bide şansıma hava soğuktu :D anladınız siz :D neyse rezil olmuştum

0|0
    0|0
  • Bizim okulda beden dersindeyken yapmıştı çocuk ama yapılan bebe elinin tersiyle bir koydu ağlaya ağlaya gitti lise 1'de olmuştu olay

0|0
    0|0
  • Spor salonunda tüm sinifin önünde arkadasin sortunu indirdim, icine bir sey giymemisti

0|0
    0|0
  • yaptım babama hemde :D

0|0
    0|0
  • Bana yapmadı kimse, çocukken de mesafe koymayı iyi bilem biriydim

0|0
    0|0
  • Çevremde çok denk geldim de bana yapmaya kimse cesaret edemedi allahtan :D

0|0
    0|0
  • Don indirme sakasi yapildi ama kizin karsinda yapildi kizda gulup bakti inceledi :-)

0|0
    0|0
  • Yapmadım, yapılmadı

0|0
    0|0
  • Evet 10. sınıfta arkadaşım sınıf ortasında indirdi onu indirmesiyle boxer da indi kızlar bana bakakalmıştı çok utandım o an

0|0
    0|0
  • Evet ortaokul da yapıyorduk birbirimize

0|0
    0|0
  • Orta okulda yapıldı :D

0|0
    0|0
  • Sen bu soruyu niye hep soruyosun

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Bana yaptilar kizlar vardi

0|0
    0|0
  • Daha dün havuzdayken arkadaşım şortumu indirdi 😀

0|0
    0|0
  • benim görecekleri manzarayı tahmin ettiklerinden heralde indiren olmadı daha :)

0|0
    0|0
  • Bna yapıldı ya hemde kızın biri beden dersinde yapmıştı :D

0|0
    0|0
  • 2 defa yapıldı bana

0|0
    0|0
    • 3ay

nerde ne zaman nasıl :))

• 3ay

plajda olan nasıl oldu?

• 3ay

bilmiyorum ki kızın biri bir anda indirdi. sanırım şişe çevirmece oynuyorlardı. geldi yanıma ben bişey dicek sandım ileriyi gösterdi ben bakarken bir anda indirdi

• Yaptılar. Mal ortaya çıktı

0|0
    0|0
    • 3ay

olay nasıl oldu :)

• 3ay

Beden dersinde. Arkamdan yaklaşmış indirdi çakal. Müdür de serbest kalınca fırladı öne doğru

• Çocuk mu bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...