Bakir/Bakirelik toplumumuzda ne derece önemli?

Sizin için ne derece önemli böyle birini kabul eder misiniz?

• Kabul Ederim.
    59% (13)32% (7)45% (20)Oy Ver
  • Kabul Etmem.
    41% (9)68% (15)55% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Güncel

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Namusun bacak arasında olduğunu düşünen bir zihniyette toplumun genel kesimi. Oysa tecavüzden tutunda çeşitli kazalara kadar bir çok şey kişinin bekaretini kaybetmesine neden olabilir. Önem veriliyor ise bile bunlar göz önüne alınmalı.. Tabi durumun bir hatadan ( bana göre hatadır) kaynaklanması da doğaldır. İnsan sonuçta yanlış şeyler yapabilir. Şöylede bir gerçek var eğer erkek o yaşına kadar bakir kaldıysa bakire bir kadın istemesi/arzulaması da en doğal hakkıdır.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• şu kabul etmem şıkkına bak, çoğu erkek. bakirse tamam anlarım fakat değilse istemeye hakkı yok. bu farkı umarım anlamışsınızdır. bakire olsam bile açıkçası nasıl isteyeceğim umurumda değil. seviyorsam benim için bir sorun yok. eh, zaten büyük bir yüzdeyle evleneceğim kişi bakir falan da olmayacak zaten. neyse ya banane.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• valla ben bu zamana kadar boşuna bakir kalmadım, eşiminde öyle olmasını isterim

0|0
    0|0
  • Bakire hatun isterim

0|0
    0|0
  • Ederim sevmek olsun

0|0
    0|0
  • Kabul Etmem.

0|0
    0|0
  • Geçmişinde sevgilisi olmuş bir kadınla evlenmem. Sadece bizim toplumda değil, Hristiyanlarda da önemli. Özellikle Katoliklerde. Daha önce ilişkisi olmuş bir kaltağı ne edeyim. :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kabul ederim

0|0
    0|0
  • Kadinlar icin onemsiz (bencede onemli degil)
    Erkeklerde onemli yuzdelerde goruldugü gibi..
    Neden?
    Erkekelr sevdigi kadini paylasmak istemezler mij

0|0
    0|0
Yükleniyor...