Sağ göz %70 problrmli yaş 19 engelli raporu alıp kpssye girmeden direk memur olabilitormusum galiba orta okul mezunuYM?

Ama sol sağlam araba kullanabilirm ehliyet alırım rahatlıkla okadar koru değil aslında ama tembellik var

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Onun içinde kura var. Ev arkadaşım 3 yıldır deniyor kazanamıyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Abi kafam çok karışık garson yardımcılığı yapıyorum 1.200 e askerde gelince ne iş yapıcam araba almak istiyorum ilerde en az 1.700 maaş lik bir iş yok mu 1.92 boy var kilo 75 ama badigart ol dedi biri kilo alıp 😀 kas yapıp ama tehlikeli is güvenlik görevlisi almazlar mi silahlı?

• 2ay

Ben evlenmiyorm ozaman kimse kusura bakmakmsn annem mecvur dioda banane

• 2ay

mecvur ne la

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• bak kardeşim benim sag gozum %90 gormuyor sol göz saglam ama rapor almaya yetmiyor. rapor alabilmek icin %40 lazim bu halle sana %20 verirler. yani rapor alabilmek icin senin her iki gozunde problem olmasi lazim. su an icin sadece askerden cürük alabilirsin bu kesindir. ha ben sansimi denemek istiyorum diyorsanda bir dene belki alabilirsin denetimler degistiyse beni de haberdar et lutfen.

0|0
    0|0
    • 2ay

Abi almak tan vazgeçtim askere gelince ne yapıcam is kafam çok karışık fabrikalar falan 1.70 2.000 arası vermez mi? Garson yardımcılığı yapıyorum Şu an mecburen askere gidene kadar garson luk stresli is yükselmek istemem

• 2ay

ben senin yerinde olsam yaşin daha musait kesinlikle bir tamircini yaninda ise girerdim bir lastikci de olabilir ya da bir serviste oto tamir de olabilir bu meslekler gelecegi kaygın olmaz ve guzel para kazanirsin

• 2ay

en pis iş :S :S fabrıkada calısırm daha ıyı kac v erıyor fabrıkalar bılm ıyorum ama ülker eti marka fabrıka mesela

Yükleniyor...