Niye bizim Türk erkekleri Türk kızlarını beğenmez?

Benim Tacikistanlı bir arkadaşım var aramızda bir muhabbet oldu kendi kızlarını baya övdü anlattı falan ama bizimkiler hemen kezban yok o yok bu diye giriyor olaya sizce neden?

0|0
11|33

En İyi Erkek Görüşü

• Abazalarin agzina dolanmis bir geyik. Cogunun evlenecegide kezban dedigi Türk kizlari.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kedi uzanamadığı çiğere pis dermiş

2|1
    0|0
    • 3ay

erkekler bizi beğenmek dururken niye başka milletlere ilgi gösteriyor diyorsunuz, erkeklerin onlara bakışını hazmedemiyorsunuz onları açıkça kıskanıyorsunuz, ama erkekler göslerini aynı şekilde size çevirseler nedense sapık abaza damgası vuruyorsunuz. Hem kıskançlık ve hazımsızlık hem hem de sapık ve Abaza damga hep bir arada yürümüyor

• 3ay

Yorumun eig adayı gayet iyi anlatmışsın aşağıda

• 2ay

Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 32

• eğer dış görünüş açısından soruyorsan. biz litvanyada erasmusta sarışın mavi gözlü litvan kızlarına süper falan derken oradakilerin de hoşuna bizim esmer türk kızları gidiyordu. yani bence sadece türkiyede değil dünyada da böyle farklı olan daha bir ilgi çekici oluyor.

0|0
    0|0
  • Beğenir

1|0
    0|0
  • Nankörlüktendir.

2|0
    0|0
  • Bilmem ) herhalde kapris , kendini beğenen , dünyanın sadece onun etrafında döndüğünü zanneden , kibirli , gereksiz kıskanç , çabuk sahiplenme , bir şekilde Mutlu olamama gibi şeyler olabilir.
    Tabi söz Meclis'ten dışarı.
    Herkesi kapsamıyor bunlar.
    Bana denk gelen kişilere örnek sadece.

0|0
    1|0
    • 3ay

Türk kızı diyince aklınıza bunlar mı geliyor gercekten?

• 3ay

Yanlış bir düşünceyemi kapılmışım?

• 3ay

İnsandan insana fark ediyor bence senin denk geldiklerin kötü demek ki yani benim tanıdığım gerçekten arkadaşlarım yüzde 90 ı bu söylediğin şeylere uymuyor

• doğru diyor valla :D

1|0
    0|0
  • kim demiş beğenmiyor madem beğenmıyorsa nıye o kadar evli var. ozenti den ıbaret bazıları.

1|0
    0|0
  • Ben beğenirim.

0|0
    0|0
  • Ben begeniyorum

1|0
    0|0
  • beğenmiirim lan beğenmiiriiimm

1|0
    0|0
  • Biz begeniyoruz. onlar bizi begenmiyor

1|0
    0|0
  • çünkü gün boyu erkeklere abaza sapık aklı şeyinde diye hakaret ediyorsunuz namus abidesi kesiliyorsunuz sonra sizi övmelerini bekliyorsunuz. çok enteresan cinssiniz. Herhalde bu da Türkçenin esrarengizliği! nerede Türkçe konuşsak abazayız, ingilizce konuştuğumuzda aa ne kadar karizmaattiğğyk!

0|0
    2|0
    • 3ay

Bununda bir sebebi vardır elbet değil mi herkes için söylemiyorum tabiki ama birçok karşı cins kadınları sadece cinsel obje olarak görüyor ee bu durumda ne yapmamızı bekliyorsunuz öteki şekilde de o*ospu diyorsunuz sizin ne dediğiniz ne istediğiniz belli değil bence

• 3ay

@Güzyağmurum
      Erkekleri cinsel sapık olarak görmek karşı cinse üstünlük taslamaya ve sağlamaya yönelik bilinçli harekettir. beğendiğiniz erkeğe tabii ki bunlar senin doğal ihtiyaçlarındır dersiniz de sırf boy kriteri tutmayan bir erkeğe ıyy sapık abaza diye etiketi yapıştırırsınız. herhalde doğal ihtiyaçlar konusunda aynı cinse boy ve yakışıklılıkla orantılı çifte standart uygulanıyor... bu da aklı çalışan erkek ve kızların gözünden kaçmıyor. fiziği çalışanlar haklılar nazik konuşmamız için uzun boylu ve yakışıklı olmamız gerekir. nezaket kurallarına dikkat etmeden pardon uzun ve yakışıklı olmadan mümkün değil fiziği güzel kadınlarla konuşamayız. anlıyorum

• 3ay

ne demişler yalancını mumu yatsıya kadar yanar... Biri çıkıp illaki prsikolojinizi deşifre edecek ki köşeye sıkışıp susacaksınız. Bizim erkek milleti bir umut acaba düşürür müyüm kafasında olduğundan hep alttan alıp saksıyı çalıştırmayı ihmal eder. ben dünyanın en güzel kızı da olsa adaletsizlik ve cinsiyetçilik varsa o kızı siler bu düşüncede olanların tümünü tersiyer ederim

• Ben beğeniyorum

1|0
    0|0
  • İnsan elindekinin kıymetini bilmezmiş :) :)

1|0
    0|0
  • Yıllarca yabancı kızların içinde oldum, bastırılmış duyguları Türkiye de yaşayanlar gbi olmadığından daha açık sözlü, dobra, dürüst ve bakımlı, zekiler. Normal.

0|0
    1|0
  • Birçoğumuz beğenir

0|0
    0|0
  • ayak parmakları orantsız olduğu için

0|0
    3|0
  • adamta ordangelmiş. hala ordakini unutamamamış. bizimki oraya gitse kendini unutur :D
    unutan değilunutturana. kendini hatırlatan bakacn :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Ahaha ne alaka şimdi

• 3ay

İyi o zaman doğru insan seni bulamamış

• 3ay

aman bulmasın. ben böyle iyiyim. kimseyi idare etmeye halim de yok niyetim de.

• Genel olarak beyenmememizin bir sebebi var. Durduk yere değilki kısa boyulu olduğunuz yetmiyo bide teyzemsi götleriniz var Hiç hoş değil yani. Ama geneli böyle istisnalar var tabiki :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Tabi ya hepiniz vücut yapıyorsunuz dimi unutmuşum sizin de göbekleriniz 2 metre öteden geliyor

• 3ay

Benim öyle değil Kendimi övmek gibide olmasın ama Maşşalahım var vicut konusunda :D hem sen kimi gördünde öyle diyosun? bir çoğumuz fitiz yanalcı hadi işine seni

• Bizimkiler kendilerine bakmıyor
    Baksa millet bok yemiş
    Türk kızları kadar güzel kız yok dünyada.

1|0
    0|0
  • 89 lu nesil daha iyi bilir hep rus p*rnosu izlemekten 😂☮✌🏻️

1|0
    0|0
  • 1-Bizim kızlara güzelsin dediğin zaman hemen "ay kesin bana sarkacak" moduna giriyorlar hepsi.
    2-haksızken haklı imiş gibi trip atmalar
    3-vicdansız yapınız

0|0
    0|0
  • Türk kızı da erkeğine aynını yaptığı için.

0|0
    0|0
  • ağızları kokuyor.

0|0
    1|0
  • Sevmem ki bir daha o hatayi yaptim bir kere

0|0
    0|0
  • Bizden de sevenler var

0|0
    0|0
  • Belki Tacikce kezban başka bir sözcükle ifade ediliyordur :)

0|0
    0|0
  • kedi ulaşamayacağı ciğere mundar dermiş.

0|0
    0|0
  • Demek ki kızları sağlam🙋👉👍👌

0|0
    0|0
  • Kezbanlık etmeyin

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey kime basıyoz nikahı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Kendileri çok şey sanki

1|0
    0|0
  • Böyle düşünenler üzücü derecede pasifler çünkü. Kendinden emin insan kimseyi ezmeye çalışmaz, eh onlar da eksikliklerini başkalarını ezerek atmaya çalışıyorlar.

1|0
    0|0
  • Cok yalnızlar

1|0
    0|0
    • 3ay

erkekler bizi beğenmek dururken niye başka milletlere ilgi gösteriyor diyorsunuz, erkeklerin onlara bakışını hazmedemiyorsunuz, onları açıkça kıskanıyorsunuz ama erkekler gözlerini aynı şekilde size çevirseler nedense sapık- abaza damgasını vuruyorsunuz. Hem kıskançlık ve hazımsızlık hem de sapık ve Abaza damgası hep bir arada yürümüyor.

• Kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyor bu erkekler o yuzden 😂

1|0
    0|0
    • 3ay

erkekler bizi beğenmek dururken niye başka milletlere ilgi gösteriyor diyorsunuz, erkeklerin onlara bakışını hazmedemiyorsunuz, onları açıkça kıskanıyorsunuz ama erkekler gözlerini aynı şekilde size çevirseler nedense sapık- abaza damgasını vuruyorsunuz. Hem kıskançlık ve hazımsızlık hem de sapık ve Abaza damgası hep bir arada yürümüyor.

• 3ay

Ne kafası yaşıyorsun?

• 3ay

Engel yedin uğraşamam senle

• Neden beğenmiyorlar sanki onlar çok şey

1|0
    0|0
  • Cinsellik için

1|0
    0|0
  • sanki kendileri beğenilecek karakterde mi?

1|0
    0|0
  • yok beğeniyor o buradaki saçma sorulara takılma hepsi bir türk kızına aşıktır tih :-D

0|0
    0|0
  • türk kızları birbirini çekemiyolar çnküüü

0|0
    0|0
  • beğenilecek bir tarafı olmadığı içindr

0|0
    0|0
Yükleniyor...