Babamın karısından nefret ediyorum?

Babamın ikinci evliliği. Kadın evlenmeden önce babama bir sürü büyü yaptırmış babam da onun etkisiyle annemi aldattı. Babamı tanıyorum normalde olsa kadınla asla evlenmez hiç kafa yapısı uyuşan biri değil. Şu an 17 aylık bir kızları var 2. side yoldaymış. Yoldaymış diyorum çünkü babam bunu bana söylemeye tenezzül bile etmedi. Karısı daha önceden düşük yapmış onu da söylemedi. bir yere giderken kardeşini al da gidelim falan diyor ama karısının hamile olduğunu söylemiyor bana. Sonuçta o da benim kardeşim ve bilmeye hakkım var. Kadın da o kadar şeytan, iki yüzlü ki babama karşı beni doldurduğunu düşünüyorum. Şimdi ikinciyi de doğurduktan sonra iyice havalara giricek babamla aramı iyice bozucak. Ne yapıcam ben? (Annen nerede sen nerede yaşıyorsun diye soranlar için, annemde evlendi şehir dışında yaşıyor tatillerde onunla görüşüyorum aramızda bir sorun yok ben okul nedeniyle babaannemlerde kalıyorum)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• sen bence ya annenle kal bundan sonra ya da babaannende kalmaya devam et gitme babanin yanina

1|0
    0|0
    • 3ay

öyle yapıyorum zaten ama babam sonuçta, aramızda herhangi bir sorun da yok ama o kadınının dolduruşuna geliyo işte

• 3ay

ya uzakta olsa olur da aynı sokaktayız gecenin bir yarısı çıkıp geliyo görmemem imkansız

• 3ay

Anladım birsey diyemiyecegim ozmn yaa zor bir durum senin icin

En İyi Kız Görüşü

• Büyü yapan birine şeytan bile usta der

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sirlar dünyasi bölümündenmi bahsediyorsun😂😂😂😂😂😂

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!