Genellikle bu tür cocuklar kendine guveni az icine kapanik ve kimseye güvenemiyor?

Bir kişinin annesinin babasının ayri olmasi kötü bir şey arada kalan cocuklarin psikolejiside etkileniyor sizce ilerisi icin bu bireyler saglikli mi birisine guven duymak konusunda?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben annemi bir yaşında kaybettim babamda ikinci evlliğini yaptı ben 5 yaşından sonra aileden ayrıldım şimdi hiç bir allahı kulluna güvenmiyorum söylemediğim halde yansıtttığımı söylerler cünkü sürekli sorular yöneltiyorum ve bunaltacak kadar istediğimi yaptırım bbundan şikayetci olanda var bilemem

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayırbence bu çocuklar büyüyünce kimseye güvenmez. içe kapanık olur. tek yaşamak ister herkesten nefret eder

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• asla psikolojisi normal olmaz ben küçüklüğünden beridir dayak yedim sevgiye ac kaliyor insan ve bunun sonucunda onu sevdigini soyleyen kisiye hemen guveniyor sonunda isler istediği gibi gitmeyince acilar icinde kaliyor herkese güvenmek istiyor yalnizliktan dolayi ama sonunda kendisi aci cekiyor

0|0
    0|0
  • eksik büyüyorsun hep bir yanin eksik ya baba dağının gölgesi ya da anne şefkati sevgisi ama hep eksik kalıyorsun hayata 1- 0 malup başlıyorsun malesef :(

0|1
    0|0
  • kişiye ve çevreye göre değişir öyle ailden ayrışmış içine kapanımış filan bunlar salakların tvlerden gördükleri masallar asla genel bir tanı değildir bir çok insan tanıdım yanlız yetişen aileden uzak kalan hiç biri içine kapanık biri değildi

0|0
    0|0
  • değil. Çoğu sevgilisini babası yerine koyup güveniyor her şeyi yapıyor sonra ağlarca ağlıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bütün bu problemlerle karşılaşmamak için dogru insanı seçmelisin ya da sonrada yaşadığın hayatında çocuklarını ön planda tutmalısın..

0|0
    0|0
Yükleniyor...